Skocz do zawartości

Historia edycji

Jacek56

Jacek56

1 godzinę temu, Sagerrak1 napisał:

Panowie, z NaOH jak proponuje Norbert doskonale zgrywa się ATI essentials w 3 butelkach. Nie tylko równowaga jonowa na poziomie Na+ i Cl-, ale i w miarę zbilansowana zawartość pierwiastków jak Sr S K i niektórych mikro. 40g/l NaOH to mniej więcej tyle sodu co w pierwszym ATI, czyli dozując ten roztwór można go uzupełnić o dwie pozostałe butelki ATI minimalizując konieczność zwiększenia suplementacji jaka występuje przy Kalkwasser.

Ja osobiście tak podłączyłem rozcieńczając jednak 5* roztwór NaOH dla mniejszych skoków.

100ml/100l na dobę i pH z granic 7,6-7,9 mam 8,1-8,3

Jak dla mnie za skomplikowane i jakieś butelki ATI trzeba kupować :( 

Jacek56

Jacek56

1 godzinę temu, Sagerrak1 napisał:

Panowie, z NaOH jak proponuje Norbert doskonale zgrywa się ATI essentials w 3 butelkach. Nie tylko równowaga jonowa na poziomie Na+ i Cl-, ale i w miarę zbilansowana zawartość pierwiastków jak Sr S K i niektórych mikro. 40g/l NaOH to mniej więcej tyle sodu co w pierwszym ATI, czyli dozując ten roztwór można go uzupełnić o dwie pozostałe butelki ATI minimalizując konieczność zwiększenia suplementacji jaka występuje przy Kalkwasser.

Ja osobiście tak podłączyłem rozcieńczając jednak 5* roztwór NaOH dla mniejszych skoków.

100ml/100l na dobę i pH z granic 7,6-7,9 mam 8,1-8,3

Jak dla mnie za skomplikowane. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.