Skocz do zawartości
pawel_jaw

Everybody's got the fever! Mundial!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zapraszam do wzięcia udziału w zabawie..Szczegóły na stronie głównej

Aj konsider de kompetyszyn ołpen:)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska - Niemcy - 0 : 2

Polska - Ekwador - 2 : 1

Polska - Kostaryka - 3: 1

1 miejsce - Brazylia

2 miejsce - Niemcy

3 miejsce - Czechy


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harnaś widzę, że po weekendzie czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną:p:P:P Typy umieszczamy w dziale komentarze na stronie głównej, ułatwi to nam późniejsze wyłanianie zwycięzców:)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawel_jaw: poprostu chcialem byc pierwszy w tym watku :p

aha, nie interesuje sie specjalnie pilka ale z teog co czytam to krolem strzelcow zostanie Rasiak


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, krolem strzelcow zostanie Sebastian Mila!


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma się co śmiać, teraz to trzeba naszych wspierać...ja już złego słowa nie napiszę na Rasiaka...no chyba, że po mistrzostwach:)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za wspaniała stronka...dopiero co zacząłem się interesować akwarystyką morską, szukam, wchodzę, a tu jeszcze konkurs o piłce.RE WE LA CJA.Widać, że PAnowie, co stronkę robią wiedzą czy rybka wodę pije:)

Ale widzę, że typowanie jest bardzo optymistyczne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano optymistyczne bo grupa w miare latwa, w drugiej rundzie juz tak optymistycznie nie bedzie :p Niemcy oglosili dzisiaj sklad, oni w tym skladzie sa naprawde do klepniecia, dawno takiego slabego skladu nie mieli, jest szansa jak nigdy zeby wyjsc z grupy.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej co Ty mówisz...do klepnięcia to może oni są, ale na pewno nie przez nas...obronę to nam po prostu staranują bo dziurawa jest jak szwajcarski ser. Z Kostaryką i Ekwadorem powinniśmy dać radę, chociaż uważam, że nie wolno ich lekceważyć.

Co do naszego wyjścia z grupy....

Anglia lub Szwecja, tu nie ma siły - trafimy na którąś z tych drużyn

Anglia - trzeba wyjść bez kompelksów i kosić równo z trawą.Nie grać otwartej piłki, skupić się na kontrze, potrajać krycie:)

Szwecja - to samo. Do ogrania, przy zastosowaniu "antybutbolu" ( 5-6 obrońców ).Chcociaż na Zlatana nie ma mocnych:)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarze: Jens Lehmann (Arsenal Londyn), Oliver Kahn (Bayern Monachium), Timo Hildebrand (VfB Stuttgart)

Obro?cy: Arne Friedrich (Hertha Berlin), Per Mertesacker (Hannover 96), Robert Huth (Chelsea Londyn), Christoph Metzelder (Borussia Dortmund), Jens Nowotny (Bayer Leverkusen), Philipp Lahm (Bayern Monachium), Marcell Jansen (Borussia Moenchengladbach)

Pomocnicy: Bastian Schweinsteiger (Bayern Monachium), Bernd Schneider (Bayer Leverkusen), Torsten Frings (Werder Brema), Sebastian Kehl (Borussia Dortmund), Tim Borowski (Werder Brema), Michael Ballack (Bayern Monachium), Thomas Hitzlsperger (VfB Stuttgart)

Napastnicy: Miroslav Klose (Werder Brema), Lukas Podolski (FC Koeln), Gerald Asamoah (Schalke 04), Oliver Neuville (Borussia Moenchengladbach), Mike Hanke (VfL Wolfsburg), David Odonkor (Borussia Dortmund)

Jak to jest s?aby sk?ad, to ja si? nazwyam Witold Kulesza i jestem dyrektorem pionu ?ledczego w IPN'ie


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel mialem na mysli "stsunkowo" slaby sklad, w porownaniu z np. poprzednimi Mistrzostwami. Z wyjatkiem bramkarzy i ew. Ballacka nie maja gwiazd na naprawde swiatowym poziomie. Zobacz gdzie graja ci zawodnicy: w (stosunkowo) slabej Bundeslidze, z wyjatkiem Hutha ktorey jest rezerwowym w Anglii no i Lehmana. Zobacz gdzie zaszly niemieckie druzyny w pucharach? A jeszcze nie tak dawno wygrywaly Lige Mistrzow! Zdanie swoje podtrzymuje: dawno nie mieli tak slabego skladu i mamy naprawde wyjatkowa okazje z nimi wygrac, 5 lat temu bylyby to mrzonki ale dzisiaj jest to calkiem mozliwe.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co myslicie o kadrze ?

Duzo niespodzianek.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquaManiac Niemcy może mają słaby skład ale my też :p

nie zabrał Frankowskiego - no i kto nam teraz bedzie tyłek ratował jak bedzie żle, nie ma kogo z ławki wpuścić. :p

a i Dudka nie zabrać - a co jak Boruca ktoś załatwo faulem albo kontuzją - jescze iby jest kuszczak ale fabiani to pomyłka - nic do niego nie mam ale od ddudka to gorszy.

Jeszcze tylko brakowało żeby nie zabrał Szymkowiaka - było by do kompletu.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeczytalem sklad....

Hau hau hau :p Odszczekalem wszystko :p

No ale jeszcze cien nadziei sie gdzis tam tli na dnie duszy... Mundial rzadzi sie swoimi prawami, Niemcy beda pod presja... Kostaryka niby slaba... Z Ekwadorem niby pewnie wygralismy....

No zabrac Mile a zostawic Franka... Klos tez by sie przydal... A jeszcze widze ze Sagana nie ma, ocipial ten Janas czy co?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem

kwestia bramkarzy - może faktycznie w tym jest jakaś metoda. Dla mnie Kuszczak jest lepszy niż Boruc.

obrona - Gancarczyk - OOOOOOUUUUTTTT.Kto widział, jak nim kręcił ten napastnik wysp Owczych będzie wiedział dlaczego.Brak Kłosa i Rząsy - nareszcie! Brawo dla Janasa

pomoc - Mila dobry zmiennik.Bardzo dobrze, że jedzie KRzynówek i Kosowski.Smolarek jest pewniakiem.Powołanie Gizy dla mnie in plus.

atak - Tu mam jedno pytanie do pana Janasa - jeżeli pomocnicy będą bez formy i nie opanujemy środka pola, to który z napastników się wróci po piłkę? Żuraw i Brożek.Poza tym nie wiem, kto będzie bramki strzelał - Jeleń? Rasiak?Mam nadzieję, że Smolarek zagra za Żurawskim i mu będzie piłki słał.Brak Franka uważam za skandal - jedna bramka i się chłopak by przełamał.Poza tym on ma bardzo dobry przegląd pola.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie opanujemy srodka pola" - dokladnie tak to widze :p

Najgorsze ze jedna kontuzja kluczowego zawodnika typu Szymkowiak czy Zuraw (tfu tfu odpukac) i do widzenia...

Trzeba przyznac ze duzego wyboru pan Janas to nie mial, wiekszosc bez formy albo grzeje lawe w przecietnych klubach, dla lenia Kosowskiego to ostatnia szansa, jego szczescie ze paradoksalnie w kadrze gra calkiem niezle tyle ze on ma sily na jedna polowe...

Krzynowek bez formy, Smolarek ostatnio tez, Mila siedzi na trybunach w Wiedniu, Rasiak to dla mnie w dalszym ciagu jedna wielka niewiadoma ale generalnie jest za wolny.

Brak Frankowskiego to jakis smutny zart, brak Dudka jeszcze jestem w stanie (z trudem) zrozumiec ale Franek? Dobra, chlopak zrobil blad ze poszedl do Anglii bo on tam w ogole nie pasuje ze swoim stylem grania, strzelalby sobie chlopak spokojnie bramki w Hiszpanii i zagralby na pewno na Mundialu. Takze brak Saganowskiego to jakas straszna pomylka, chlopak sie dobrze spisuje w Portugalii, dawno go Janosik powinien probowac w kadrze, wpasowalby sie idealnie.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frankowskiego nie zabrał bo on go organicznei nie cierpi, to było widać od początku eliminacji, to wpuszczanie na kilka minut, to ciągłe bycie rezerwowym, o czymś świadczyło. Niestety z całej druzyny to tylko Boruc/Kuszczak, Szymkowiak i Żurawski są klasą dopasoani do mistrzostw - reszta pojechała bo nie było lepszych, albo jak byli to trener ich nie lubi (Franek)

A Fabiańskeigo to już kompletnie nie rozumiem.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasiak, jak go Janas wpuści na boisko to wyłączam telewizor. Brak Franka to faktycznie chyba niepotrzebne.

Ale trzeba przyznać, że te decyzje personalne są bardzo odwazne. Teraz przynajmniej kazdy z piłkazy poczuje, że skoro trener połozył głowę pod topór, to oni jadą razem z nim. Pewnie gdyby nie było takiej decyzji mielibyśmy powtórkę z Korei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej odnosze wrazenie ze dwa dowcipy o piłce staja sie prawdą:

1. Kogo polscy piłkarze spotkaja w drugiej rundzie mistrzostw?

Kibiców na Okęciu

:p

2Polska to kraj gdzie 40 milionów ludzi zna się na piłce a gra akurat tych jedenstu którzy się nie znają.

:p


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie podoba, ze Janas podjal decyzje i podjal ryzyko...nagmininie widzimy wokolo grzech zaniechania, filozofia "jakos to bedzie". podoba mi sie, ze postawil na mlodych...


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to znowu ustawienie będzie najgorsze (w Polsce) 4-4-2 Szybcy pomocnicy jak Krzynówek czy Smolarek są za szybcy jak na naszych napastników. Będą dośrodkowywać a polu karnym nie będzie nikogo!!!!! Tak to zawsze u nas wygląda NIESTETY

Pamiętacie 2002 Koree? pierwsze mecze były własnie 4-4-2. I przegaliśmy

OSTATNI mecz z USA 4-3-3 i było 3:1 dla Nas

Co zrobi Janas jak choćby jeden z naszych napastników będzie miał kontuzje???????? Nie bedzie zmienników

WZIĘLIŚMY za mało napastników


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór Fabiańskiego nie jest dla mnie zaskoczeniem.Janas to stary Legionista i choćby Kowalewski bronił 100X lepiej to i tak by nie pojechał.Szymkowiaka to powinni teraz w mleku kąpać i w lektyce nosić, żeby mu się nic nie stało do mundialu:) Kosowski jest leniem bo się nie wraca, ale do przodu prze jak taran.Brak mu trochę techniki, ale nadrabia szybkością.Ja jednak uważam, że Szymkowiak i Smolarek sobie nie poradzą w środku pola...na pewno nie z Niemcami. Zobaczymy jak teraz nam gry kontrolne pójdą.

Rasiak to jest wielki znak zapytania

Niby 2 bramki strzelił, no ale wybaczcie...Z Wyspami Owczymi to nawet Mila strzelił:p.Ja uważam, że się dobrze dzieje, że Rasiak jedzie na mundial.Potrzeba wysokiego chłopa w polu karnym.

@harnaś zgadzam się z Tobą w 100%

P.s. Jeśli osiągniemy jakiś sukces to wszyscy będę Pawła na rękach nosić i nikt mu nie wypomni, że nie wziął Sagana czy Franka.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario-sz przecież Smolarek to też napastnik:)

A wy[jścia innego nie mamy niż kombinowane 4-4-2(Z dochodzącym do ataku Smolarkiem) bo inaczej w...rdol kosmiczny dostaniemy.W innym ustawieniu to możemy pograć co najwyżej z Islandią ( bez obrazy dla mieszkańców Lodowej Wyspy )


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że Janas wybrał ustawienie 1-4-5-1. będziemy grali jednym napastnikiem i wchodzącymi z tyłu strzelającymi: Smolarkiem, Żurawskim i Kosowskim/Krzynówkiem. chce zrobić z nas drugą Grecję. tak jakoś czuję. będzie obrona Częstochowy. osobiście uważam, że za późno na nowy styl. Franka mi szkoda, Dudka też, Kosa także. Gorawski to zaskoczenie. Garncarczyk - nieporozumienie. Mila - niepotrzebnie, Giza - po co?, Dudka - za co?, Rasiaka nie lubię i mnie nie przekonuje. Boruc uważam że jest słabszy niż przed wyjazdem. ogólnie rzecz ujmując nie rozumiem Janasa, życzę mu jak najlepiej, prorokuję (inaczej niż w typach) szybki powrót do domu ale... serce nie sługa


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.