Skocz do zawartości
pawel_jaw

Everybody's got the fever! Mundial!!

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z kolesiami umowilismy sie ze idziemy do pubu kibicowac Ekwadorowi ;) ;) Tak dla jaj

Ciekawe jak szybko nas wygonia. Nigdzie nie znalezlismy koszulek ekwadoru wiec kazdy ma zalozyc koszulke jakiegos klubu (nie Polskiego)

Zanim ktos napisze do mnie zdrajca czy cos podobnego.

Sercami jestesmy patriotami, ale niestety nie widzimy naszych na tych mistrzostwach ;)

Zrobimy to w formie zartu. 5 chlopa przeciwko calemu pubowi ;)

O kurcze musze sie nad tym jeszcze zastanowic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na śląsku by to może przeszło, ale jak się zorientują, że jesteście <b>POLACY</b> to najzwyczajniej w świecie dostaniecie oklep:) Przemyśl to jeszcze ....i narodowość swoją też


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że damy radę, pod każdym względem jesteśmy lepsi i mamy nad nimi psychiczną przewagę!!!

Musi być dobrze!!!

@kmati..pawel_jaw myślę, że trochę przesadził, ale zapewne kilka nieprzyjemnych tekstów w waszą stronę poleci..szczególnie, jak Polska przegra:(

ALE NA SZCZĘŚCIE NIE PRZEGRAMY!!!!!

A tak swoją drogą, to nie ważne, czy nasi dobrze zagrają w mistrzostwach, i tak powiniśmy ich wspierać!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze przesadzil ;)

To wlasnie starzy bywalcy tego lokalu wpadli na taki glupkowaty pomysl ;)

Wiec kto nas zleje ? Obsluga ?

HEHE

Juz mam nawet czapeczke bial-oczerwona z pomponami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pały pały, po stokroć pały......JA WIDZIAŁEM 1 ( JEDEN ) STRZAŁ, który zmusił bramkarza do interwencji...;)

@kmati zwracam honor:(

wierni po porażce:sad


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh na gadaniu sie skonczylo ;)

I tak wszyscy przyszli naszym kibicowac. Ale ludzi byla masa ;) ;) ;)

I kto wie jak by sie skonczylo jak serio bysmy poubierali sie na obco ;)

Co do meczu, szkoda gadac.............

Nasi sa ciency niestety i od poczatku wiedzialem ze przegramy. Chcialem zeby wygrali ale czy tylko ja zauwazylem jaka jest roznica w grze naszych zawodnikow a innych? Jak ogladam mecz np niemcow to wszystko super fajnie szybko sie akcja dzieje. A jak nasi graja to wszystko jakby "w zwolnionym tempie" Jezeli dodamy jeszcze do tego niecelne podania to wlasnie widac poziom gdy polakow.

Mama mi mowila ze u mnie pod blokiem to malolaci telewior wyniesli i na lawce na swiezym powietrzu ogladali ;)

A jak przegralismy to spiewali

Juz za cztery lata......

Polaska bedzie mistrzem swiata....

No ale co. Waszym zdaniem wyjdziemy z grupy ?

Przeciez nie damy rady zremisowac z niemcami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans ;)

wiecie że nikt nie obstawił prawidłowo tego wyniku - znczy się chyba ten mecz nie bedzie brany pod uwagę ;) w naszym konkursie ?


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się chce śmiać z ich reklam "co by wzieli na bezludną wyspe?" - i jedem mówi że piłke - che che ciekawe po co !

Ale może ustawowo powinno być że udział w reklamie może być ale po meczech a nie przed. Może w tedy byłaby z nich pociecha.

Ale reklama Dudka z neostradą była fajna i nawet w jego wypadku trafna.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ,najlepsze reklamy to te z Dudkiem, Frankiem, Kłosem i Smolarkiem. ale jakoś tylko jednego widziałem w meczu. psipadek?


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
khmer :

A mnie się chce śmiać z ich reklam "co by wzieli na bezludną wyspe?" - i jedem mówi że piłke - che che ciekawe po co !

Kiedys byl film pod tytulem Cast Away - Poza światem

Tom Hanks wiedzial co zrobic z pilka. ;) ;) ;) ;) ;)

Zrobili by sobie glowe janosika

;) ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy kto? ogl?da? meczyk WKS'u ?

To jest futbol!

My?l?, ?e w tym przypadku powiedzenie, ?e jeste?my 100 lat za murzynami jest niezbyt trafne - bo jeste?my 200.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WKS nalezalo sie zwyciestwo w tym meczu ale coz wygraly cwaniaczki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj Bart, WKS bylo doskonale ale niestety Argentyna byla w tym meczu troche lepsza. Szkoda troche WKS bo bedzie im bardzo ciezko wyjsc z grupy a graja niesamowity football i szkoda gdyby ich nie bylo w !! rundzie.

A kto chce byc Mistrzem Swiata to w tym roku musi pokonac Argentyne ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że mi o Argentynę chodziło...;)

Andrzej, Argentyna wcale nie gra żadnej rewelacji


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mecz był super - oni biegali przez pełne 90 minut szybciej niz nasi przez pierwsze 5 ;)

pomi8jając techniczne wyszkolenie obu druzyn. teraz pomarańczowi (holendrzy) także prezentują tak samo szybki futbol


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel zobaczysz ze Argentyna zajdzie bardzo wysoko, do czworki co najmniej. Recoba jest w doskonalej formie, Riquelme to samo, nawet Crespo trafil idealnie z forma no a obrona... bez powodu nie mowi sie na Argentyne "Niemcy Ameryki Poludniowej", oni w obronie stali po prostu rewelacyjnie.

Stawiam na Argentyne ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie jeśli czytają) - nie lubie futbolu i nie rozumiem po jaką cholerę ci faceci biegają z lewej na prawą i tak w koło macieja (a już najmniej co w tym interesującego) ale jako że "mundial fever" to ostatnio z patryiotycznego obowiązku musiałem usiąść z kumplami przy browarku i jedzonku zobaczyć tą żenadę. Mimo że się nie znam to się wypowiem na temat naszej "druzyny", co zobaczyło moje oko laika (naszym politykom to nie przeszkadza to i mi nie będzie) ;)

- zero energii i ruchu, łazili sobie po tym boisku jakby na spacer w niedziele wyszli

- grali tak jakby wygrywali 2:0 i chcieli utrzymać wynik a nie wygrać, a przeciez już w 20 minucie i tak mieli przerąbane i tak więc mogli lecieć vabank już na wydre

- zero jakiś agresywnych akcji. Jak miały wpadać gole jak nie grali blisko bramki Ekwadoru tylko spacerowali i sobie kopali piłkę jak na oślej łączce

- zauważyłem tu też taką grę drużynową jak u naszych polskich drogowców jak reperują dziury w jezdni - jeden coś tam próbuje a reszta stoi i patrzy

- wiem że Polska to kraj katolicki i dużej części mocno wierzacy, ale z gówna bicza nie ukręcisz i z takim składem to ten Janas chyba na zbyt wielki cud od boga liczył

- aha no i podstawowy błąd - nie mieliśmy (a ekwador miał) swojego szamana ;) ;) ;)

Kumple z którymi oglądałem meczyk to zagorzali kibice, poubierali się, jeden zainwestował nawet 200zł w koszulkę taką jak ma nasza reprezentacja to po przegranej miał prawie łzy w oczach i powiedział że się wstydzi w tej koszulce do domu wracać ;)

Także mogę podać wam wynik meczu środowego - 4:0 dla niemiec. No choć może być 4:1 - w końcu w drużynie niemieckiej pełno polaków to jakiś tam z litości coś wpuści ;)

Już wiem jaka będzie następna reklama żywca - zdjęcie Kaczek, Leppera i Gierycha i podpis "prawie jak rząd", a potem zaraz zdjęcie naszej reprezentacji i podpis "prawie jak drużyna"

A może niech się zajmą jakimś innym sportem - np krykiet, na ich senność będzie odpowiedni.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja też nie widzę nic cieakwego w patrzeniu się w ekran jak ziomki piłkę biedną kopią;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Japonie.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.