Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasciciel nic nie musi wiedziec ;)

Taaaa to Hitler ... Kontrola obowiazkowo :) ( bez dyskusji)

super akwarium pozdrawiam

Dziekuje Xroksana22 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtr możesz montować na czas kiedy potrzebujesz np na słuchawkę od prysznica.


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtr możesz montować na czas kiedy potrzebujesz np na słuchawkę od prysznica.

Ja kobieta nie rozumie co Ty mezczyzna ( marsjanin mowisz) haha - musze zapoznac sie z tematem :)bardziej po szpiegosku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zatrudnić chłopa żeby Ci zmontował taki zestaw :p


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba zatrudnić chłopa żeby Ci zmontował taki zestaw :p

Na razie nie ma takiej opcji :) Facet to dziwak :p i kropka.

Wode musze brac z rozlewni.

Edytowane przez Miss-Colen (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy hydraulik :D


465L 130x65x55h + sump 200L 100x50x40h. JEBAO 2xRW8. Grzałka 2x200W. Obieg AC6500. Oświetlenie 4x54w T5 + led 120w + 160w. Odpieniacz DIY 160 na 9420.040, DSB 50x43x10h. Sól BT SPS, LS 18kg, LR 70Kg

Korale: Poccilopora damicornis, Caulastrea (curvata, furcata, echinulata), 2 x Eyphylia Paraancora, Stylophora fioletowa, Ukwiał piaskowy, Acanthastrea lordhowensis, Blastomussa wellsi, Montipora digitata zielona, Duncanopsammia axifuga, Echinophyllia, Akropory

Ryby: Amphiprion ocellaris. Labroides dimidiatus, Lysmata boggessi, turbo, Nassariusy, Tectus, Jeżowiec mespilia globulus, Calcinus laevimanus, Cryptosentrus leptocephalus, Paracanthurus Hepatus, Pseudanthias squamipinnis, Valenciennea sexguttata, Chelmon,

Zebrasoma velifer

Identyfikacja

Stare 180

Nowe 460L

8d1e1a2ed99b757d8e690344053b20d8u341a313.png?upd=20140802221928

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy hydraulik :D

Jesli bedzie mozliwosc zalozenia,to mysle ze sama dam sobie rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne te twoje akwarium ;) czekam na kolejne focie.... z okrzemkami tez mam problem ... pojawily sie potem zniknely i znowu sie pojawily.... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne te twoje akwarium ;) czekam na kolejne focie.... z okrzemkami tez mam problem ... pojawily sie potem zniknely i znowu sie pojawily.... ;(

Ulala ...... pierwszy Twoj post i to akurat w moim temacie :) Mnie zaszczyt kopnol :p

Dzieki :) fajnie,ze sie podoba :) bo ja wiecznie niezadowolona jestem :) Raz mi sie podoba , a drugim razem patrzec nie moge :p na te moje akwarium lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty wogole mieszkasz?

Wystrzeliles z tym pytaniem jak guma z gaci haha :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem byc mily I moze znajac kraj I czy to mieszkanie/dom moglbym nakierowac na sprytny montaz bez widoku dla Hitlera, ale skoro gumy Ci w glowie, to kupuj sobie ta wode :p


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin

nie dogadzaj kobiecie jak tego sobie nie życzy

faceci to erotomani, pijaki i szowiniści :)


QUQU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem byc mily I moze znajac kraj I czy to mieszkanie/dom moglbym nakierowac na sprytny montaz bez widoku dla Hitlera, ale skoro gumy Ci w glowie, to kupuj sobie ta wode :p

Oj na zartach sie nie znasz? :) Ani dzien dobry ani nic i pytasz sie gdzie mieszkam.

PS. Podteksty to zostaw sobie dla Siebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze w Twoim temacie trzeba sie witac (no chyba ze to byl "podtekst").

Trafilas na moj zly dzien, wiec dopisze tylko co zauwazylem- jestes strasznie cieta na ludzi, jak cos Ci nie pasuje (co widac w pierwszych postach Twojego tematu). Czlowiek nawet nie chcial zartowac, tylko pomoc, ale jak widac jestes samowystatczalna, so good luck.


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem ze w Twoim temacie trzeba sie witac (no chyba ze to byl "podtekst").

Trafilas na moj zly dzien, wiec dopisze tylko co zauwazylem- jestes strasznie cieta na ludzi, jak cos Ci nie pasuje (co widac w pierwszych postach Twojego tematu). Czlowiek nawet nie chcial zartowac, tylko pomoc, ale jak widac jestes samowystatczalna, so good luck.

Ja cieta? Nie znasz mnie a oceniasz.

Uwazam,ze male "czesc" przed zadaniem pytania byloby wlasciwe.

Sory ale nie bede ciagnoc tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulala ...... pierwszy Twoj post i to akurat w moim temacie :) Mnie zaszczyt kopnol :p

Dzieki :) fajnie,ze sie podoba :) bo ja wiecznie niezadowolona jestem :) Raz mi sie podoba , a drugim razem patrzec nie moge :p na te moje akwarium lol

No jestem swiezakiem co do morskiego!!! Wiec siedze duzo na forach i czytam ;) a twoje akwarium bardzo mi sie podoba ;) .... ja nad swoim musze jeszcze sporo popracowac i miec duzoooo cierpliwosci aby tam lapek nie wsadzac ciagle sie cos dzieje ;( ..... wiec pisz duzo i jeszcze wiecej fotek heee ... i sie nie zalamuj porazkami tylko glowa do gory i dzialaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo .. No naprawde mi milo :)

A masz jakies fotki swojego akwarium ?

Z tym trzymaniem lapek przy sobie jest ciezkie na poczatku :) Zawsze wydaje sie ze trzeba cos poprawic przestawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem i widziałem B) i sernika spróbowałem (swoją droga bardzo dobry)

akwarium bardzo ładne, kolorowe i hmmm.... takie "lekkie". na zdjęciu tego tak nie widać.

pozdrawiam

K.B.


start 04.02.2014

120x60x60=432l

sump 84l

PS metis 2x150w

whiteskim200

1xJebaoo 40wp

DC6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem i widziałem B) i sernika spróbowałem (swoją droga bardzo dobry)

akwarium bardzo ładne, kolorowe i hmmm.... takie "lekkie". na zdjęciu tego tak nie widać.

pozdrawiam

K.B.

Gdybys mnie nie zaskoczyl bylo by i wino i spiew :) haha :) Dziekuje za pavone :) Jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pavone :) Jest super :)

a proszę bardzo, niech się dobrze chowa.

PS

wino lubię, ale śpiewam słabo :detective:


start 04.02.2014

120x60x60=432l

sump 84l

PS metis 2x150w

whiteskim200

1xJebaoo 40wp

DC6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi Maly bedzie spiewal za Ciebie :) a Ty bedziesz winko pil,by zagluszyc ryk :) (100% zart) Gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz Ci sie podoba mowisz a raz nie - jesli sie nie myle to calkiem normalne - choc czestotliwosc zmiany nastroju to juz kwestia indywidualna :)

ładne ulozenie skaly (moj konik)

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż powiem to tak zbiorniczek zrobiony bardzo fajnie, mała ilość skały a tak ułożona że jest jej wystarczająco jak na taki zbiornik:) nie raz chciałem tak zrobić ale hmmm... niestety za każdym razem nic mi się nie podobało a wracając do tematu zbiorniczek ok ta wielkość (taki chciałbym mieć) pozazdrościć, korale też w super kondycji może czymś się wymienimy ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.