Skocz do zawartości
mario-sz

KARA ŚMIERCI!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/1325491,11,item.html

Powiedzcie mi skąd się biorą tacy ludzie.......

Co teraz czuje te dziecko jeżeli nie dociera do niego żaden ale to żaden zewnętrzny bodziec.....nie potrafę tego zrozumieć.........

Jako ojciec 5 miesięcznej córki takie rzeczy dosłownie bardzo mnie bolą.........


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypada tylko sie cieszyc ze dostal 25 lat i wyjdzie najwczesniej po 12 :p a nie ze stwierdzili ze psychiczny i do psyhiatryka gdzie po 2 latach juz by latal na wolnosci. takich powinni zaraz na dzien dobry sterylizowac zeby sie wiecej nie rozmnazal. swoja droga to prawo na calym swiecie jest niezle popaprane - wsadza jakiegos urzednika za kradziez, laduje w celi z najgorszymi mordercami i gwalcicielami. wsadza takiego pedofila za kraty, to tylko do celi z innym pedofilem w obawie (!!) o jego zdrowie i zycie. i nie dosc ze d.. mu w celi nikt nie zloi, to jeszcze z kolegami "spod celi" sie dioswiadczeniami i adresami bedzie mogl powymieniac. szkoda gadac ...


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w naszym chorym kraju mozemy sobie marzyc o KS.

Zaraz czarni sie odezwa, ze nie mozna itd........

Osobiscie sam bym goscia skazal na KS, jak mozna swoje dziecko w taki sposob traktowac :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wsadze kij w mrowisko ... i zapytam, czy to dziecko bylo z milosci czy z musu?

W(y)padki sie zdarzaja, NFZ do antykoncepcji przestal chyba juz doplacac, guma to nie tytan-czasami peka, a Jedyna Sluszna Metoda Planowania Rodziny tj. kalendarzyk ... dzieciaki tak kiepsko licza, ze juz nawet matematyke wycofali z obowiazku na maturze.

Mozna podejrzewac, ze facet nie za specjalnie kochal to dziecko skoro tak sie zachowal.

I gdzie byla wtedy matka !?!?!?!?!?

Moze ona tak samo "kochala" to dziecko ???

Nie usprawiedliwiam zachowania ojca, ale Jedyne Sluszne Stanowisko Moralno-Religijne (a ostatnio i polityczne) mowi że:

tabletka antykoncepcyjna - źle

srodek wczesnoporonny - źle

aborcja - źle

zrzeczenie sie dzicka po urodzeniu - źle

(dla dociekliwych http://www.gender.lodz.pl/czytelnia/lodz_gender/antykoncepcja_aborcja_eutanazja.htm )

a obecnie trwa nagonka na przybytki gdzie Panie zawodowo zajmują się "podtrzymywaniem na duchu" mężczyzn w potrzebie.

Wiec to też - żle.

Jak sie chce regulowac biologie za pomoca Rozporządzeń i Dekretow - efekty sa jak na wstępie postu.

Zostawiam pod ocene szanownych forumowiczow - czy lepiej usunąć embrion gdy jest na to czas, czy przez 25 lat żywić i utrzymywać człowieka na koszt podatnika, a za ćwierć wieku wypuścić na ulice degenerata po 25-letnim wyroku.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek kurde matka dziecka popelnila samobojstwo... nie doczytales chyba artykulu do konca....

Jasne ze stosunek do antykoncepcji jest w naszym kraju lekko chory ale zobacz, u takich ludzi ciezko jest wypromowac mycie rak po wyjciu z ubikacji i przed jedzeniem, o myciu zebow nie wspomne, a co dopiero antykoncepcje! Taki jak sie nachleje to akurat mysli o antykoncepcji...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AquaManiac :

Piotrek kurde matka dziecka popelnila samobojstwo... nie doczytales chyba artykulu do konca....

AquaManiac ... z calym szacunkiem,

ale dlatego pisalem o matematyce :p:P:p

Mamy maj 2006 roku, Kubus ma 3 miesiace, i uwazasz ze jego matka (???) popelnila samobojstwo w grudniu 2004r.? :p:P:p

Podtrzymuje pytanie "gdzie wtedy byla jego matka"

"jak sie nachleje ..." - owszem, w(y)padki sie zdarzaja. Ale kiedys ludzie trzezwieja, i musza "rozwiazac problem" a w tym kraju mozliwosci brak !!!

Wiec ciagna to dalej w nadziei - no jakos to bedzie.

A jest jak jest.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hau hau hau!

Odszczekalem :p

Ale co do tej antykoncepcji to mysle ze nawet jakby sie teraz w magiczny sposob zmienili rzadzacy na takich ktorzy promuja antykoncepcje za wszelka cene to i tak do wiekszosci by nic nie dotarlo. A aborcja poza przypadkami kiedy zagrozone jest zycie matki badz plodu jest IMO zlem, nie jestem za jej zakazem bo jestem liberalnych pogladow i niech sobie ludzie robia co chca, ale idealne rozwiazanie to to tez nie jest...

Ku##a, 3 miesieczne dziecko skatowal... mi sie to w glowie dalej nie miesci, jak go nie chcial to jest przeciez tyle domow dziecka...

Piotrek tu juz nie chodzi o te antykoncepcje, takie jednostki trzeba elimonowac ze spoleczenstwa, mam nadzieje ze go w wiezieniu do samobojstwa doprowadza...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr Jan Rogalski :
AquaManiac :

Piotrek kurde matka dziecka popelnila samobojstwo... nie doczytales chyba artykulu do konca....

AquaManiac ... z calym szacunkiem,

ale dlatego pisalem o matematyce :p:P:p

Mamy maj 2006 roku, Kubus ma 3 miesiace, i uwazasz ze jego matka (???) popelnila samobojstwo w grudniu 2004r.? :p:P:p

Podtrzymuje pytanie "gdzie wtedy byla jego matka"

Przeciez pisza, ze w styczniu 2005 roku pobil dziecko, a matka popelnila samobojstwo w grudniu 2004 wiec Kubus mogl miec wtedy 3 miesiace. I to byla jego matka.

Piotr, nie sadzisz chyba ze sprawa sadowa trwalaby od stycznia do wyroku w maju - to u nas niemozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek wyglada na to ze teraz Ty musisz odszczekac :p


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie...zło samo w sobie jest złe!!!!

W mniejszym i większym źle wybierali już,,, Niemcy Faszystowskie, czy o wiele wcześniej Rzymianie, do czego doszli dziś wiemy

Dziś wszyscy chcą być nowocześni jak widzę Piotr także:

"/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/”, rząd, kler wieś i miasto a czy ktoś w tym wszystkim pomyślał o Bogu????? nie będę prawił kazań, bo zapewne 70% populacji na świecie żyje w ogólnym amoku i błędzie wierząc w opaczność, która nad nami czuwa.

Wydaje mi się, że zemsta, mściwość, zajadłość powinny być nam obce, bo z czasem upodobnimy się do tego degenerata, który zabił - okaleczył własne dziecko

Dziś Panowie staliśmy się modni i tym samym zaczynamy kluczyć w tym samym kręgu, co ci, których nazywamy ŹLI!!!

Pomyślcie czyż nie jest nam miło gdzieś tam w głębi serca, nie ściska nas tam, gdy komuś pomożemy bezinteresownie, gdy przyczynimy się do polepszenia bytu komuś, nie wiem może się starzeję, może mieszam religię, ale co jeśli żyjesz TY czy ja kilka razy???? co jeśli swoim życiem zasługujesz na kolejne, co jeśli płodząc dziecko dajesz mu duszę????

Nie wiem i chyba tak na prawdę to wiedział poprzedni Papież. Nie jestem na pewno tak mądry jak Wy Panowie Jak Ty Piotr, wiem jednak, że całe życie miałem szczęście, szczęście, które szło za mną i oby kroczyło dalej, wiem, że przestaje, gdy ja staję się na owy ogólnie przyjęty sposób "modny”, no cóż ja wierzę i nie wstydzę się tego a Wam Panowie życzę tego samego a wiele spraw stanie się prostszych

Jeśli kogoś uraziłem...przepraszam uważam, że musiałem odpisać, aby być przed samym sobą w porządku


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.

Mea culpa

Mea culpa

Mea maxima culpa

:p

A tak przy okazji, ciekawe czemu szarpnela sie na swoje zycie? Moze cos ja przeroslo.

W kazdym razie nadal uwazam, ze jezeli dziecko ma byc "bo tak k&%@a wyszlo" to lepiej usunac embrion.

@jerzol

za innych nie moge sie wypowiadac, ale ja nie czuje sie w zadnym stopniu urazony. Ciesze się ze Twoja wiara daje Ci sile, ale ja wierze w to co widze, co moge sprawdzic i udowodnic, a przynajmniej wnioskowac z przeslanek. I zadna moda nie ma tu nic do rzeczy. Rowniez na poziomie filozoficznym - nie ma Zla lub Dobra. Jest tylko nasza ocena uksztaltowana w obowiazujacej nas kulturze.

W innej kulturze na innym kontynencie (w innym czasie) to samo bedzie wygladalo calkiem inaczej.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr tak, ale to, co czujesz, w co wierzysz i co czynisz pozostanie w Tobie i pójdzie z Tobą bez względu na kulturę i miejsce.

Cieszę się że masz otwarty pogląd i umysł ...reszta jest tworem nas

Pozdrawiam


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie jak wczoraj u mnie na osiedlu zadzgali kobiete 21 lat i 2 letnie dziecko.Ojciec przezyl.Ja jak bym doszedl do siebie po takiej stracie sam by wymierzyl sprawiedliwosc normalnie ich glowy moglibyscie ogladac na Starym rynku w Poznaniu z kartka wpita do czola ze to on jest morderca mojego dziecka.Moim zdaniem takich skurwy...... powinni odrazu zabijac bez zadnego procesu co im zawinilo 2 letnie dziecko? MASAKRA normalnie


- Akwarium 200 L

- Sump 60 L

- Cyrkulacja 2x Jebao RW-8

- Oświetlenie Glisten 150R2

- Odpieniacz Turboflotor Blue 1000

- Pompa obiegowa EcoRunner 2700

- 30 kg LR i 13kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie dlaczego my jesteśmy ukarani przy okazji??????????

Koszt utrzymania wieźnia licze że około 2000 zł na miesiac razy 25 lat + bezpłatna opieka zdrowotna.

A ja kur..wa na to musze zarobić razem z Wami pamowie.

Dlatego jestem za karą śmierci (nie żebym go chciał torturować nie, bo go nie znam nie wiem co go do tego popchneło może to samo przeżywał w dzieciństwie a może lubił zło - po prostu niech mu dają "złoty strzał" niech uśnie, zniknie)pewnie sam tego też chce.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w 100% racje a ci popaprancy jeszcze maja pretensje ze wyroki odsiaduja w zlych warunkach .


- Akwarium 200 L

- Sump 60 L

- Cyrkulacja 2x Jebao RW-8

- Oświetlenie Glisten 150R2

- Odpieniacz Turboflotor Blue 1000

- Pompa obiegowa EcoRunner 2700

- 30 kg LR i 13kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się że oni mają jeszce dwoje dzieci...... Żona miała depresje poporodową i popełniła z tego powodu samobójtwo. Facet zaczął pić i wyżył się na dziecku, kótre "odebrało życie" jego żonie........

Ale w niczym to go nie usprawiedliwia........

NIE POTRAFIE POJĄĆ-mój mózg nie potrafi pojąć co czuje te dziecko jak nic nie czuje.......NAPRAWDĘ nie umiałem dzisiaj z tego powodu spać......


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , troszkę spokoju bo odchodzimy od tematu

Co do kwalifikacji prawnej, w pełni się zgadzam że nie chodzi tu o znęcanie się fizyczne czy też o pobicie w zbiegu ze spowodowaniem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, lecz jest to usiłowanie zabójstwa w zamiarze ewentualnym…Czyli już tłumaczę - człowiek dorosły, w pełni władz umysłowych musi sobie zdawać sprawę że bijąc tak mocno bezbronne dziecko de facto zmierza do pozbawienia go zycia, kóry to skutek przewidywał albo mógł przewidzieć.

@Wildtom, nie wyjdzie po 12 - skazany na 25 lat pozbawienia wolności może byc warunkowo zwolniony po odbyciu 15 lat kary.

Moim zdaniem jedyna skuteczna droga resocjalizacji prowadzi przez pracę. Mówicie tu o karze śmierci – ja przez lata byłem jej głębokim zwolennikiem jako skutecznego remedium na najbardziej zezwierzęconym przestępców. Czytałem,i powiem Wam, że nie jest to żadne rozwiązanie według najtęższych prawniczych umysłów tego kraju( obiektywnie patrząc ). Zdarzają się sytuacje, że idę ze znajomymi z roku na jakąś sprawę…niestety większość spraw to rozboje, ale zdarzają się i morderstwa – tak jak głośna sprawa dzieci w beczkach. I jak sobie pomyślę, że mnie na aplikację sędziowską nie przyjmą i nie daj Boże zostanę adwokatem:/ przecież ja sam takich kryminalistów bym na krzesło słał…ale nie o tym chciałem.

Jeżeli komuś się wydaje, że więźniowie mają w celach tak, jak Stefan „Siara” Siarzewski, to jest w dużym błędzie. Cele śmierdzą, czuć gówno, mała przestrzeń, sami narkomani, którzy chcą Cię wydymać. Nie palisz „trawki”? Nie walniesz „fetki”? To nie jesteś swój i wp***dol…i tak raz drugi trzeci, aż zaczynasz palić „trawkę” i „walić fetkę”.Potem zaskakujesz rodzinę prosząc na widzeniach o coraz więcej pieniędzy bo Cię koledzy spod celi zaczynają podliczać. Nie masz? wp***dol! Nie załatwisz? wp***dol! Ciągły strach i walka o pozycję, ciągłe dygotanie o to, czy nie obiją Ci ryja, czy nie dostaniesz nożem pod żebra. Na okrągło wysłuchujesz historii współwięźniów, którzy w całej swej degeneracji za nic mają ludzkie życie i więcej pośród nuich znaczysz im więcej masz „główek” na koncie.”darmowa opieka lekarska”?? Może Ci ktoś wiadro podstawi jak będziesz żygał po plugawym jedzeniu! Szpitale więzienne są gorzej wyposażone niż wiejska przychodnia. Więc proszę, niech nikt nie mówi, że w więzieniach jest miło – no chyba, że ktoś lubi taki „klimat”.

Kara śmierci odstrasza? Tak, ale nie przestępców…to jest bardzo smutna prawda. Psychologia przestępcy opiera się zazwyczaj na dwóch filarach ( nie rozważam tego, co pcha ludzi do mordu )

1.Zabójca po dokonaniu zbrodni w 99,9% myśli – „nie złapią mnie”

2.Jeśli już go złapią, przeważnie nie wierzy, że „dostanie” karę śmierci.

Dlatego u nas w Polsce kara śmierci by się nie sprawdziła! Sądy się same boją, jeden sędzia z drugim wydają takie wyroki, jak ich przełożony, żeby się przypadkiem nie narazić. Konsultują sprawy z kolegami z sądu apelacyjnego. Taka nasza rzeczywistość.

Kra śmierci skutecznie by odstraszała TYLKO WTEDY, gdyby przestępca miał świadomość 100% odpowiedzialności za swe działanie, był pewien, że zostanie złapany.

W tej kwestii jestem zwolennikiem poglądu profesora Waszczyńskiego ( podzielał go również Stanisław Lem)

Kara śmierci tak dla:

-Wielokrotnych zabójców;

-Gwałcicieli, a w szczególności gwałcicieli dzieci;

-Sprawców zabójstw dokonanych ze szczególnym okrucieństwem;

Przy 100% udowodnieniu winy. Nigdy w procesach poszlakowych.

Sam jednak nikogo bym nie skazał na K.S., gdyż nie pozwala mi na to moja wiara

P.S. Brawo Jerzol, mam takie same poglądy.

P.S.2 wypowiedzi komuchów komentować nie będę z zasady.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pawel_jaw :

@Wildtom, nie wyjdzie po 12 - skazany na 25 lat pozbawienia wolności może byc warunkowo zwolniony po odbyciu 15 lat kary.

marna to pociecha dla tego dzieciaka :). i dla podatnika ktory takiego chwasta musi utrzymywac.

a co do warunkow to w kiciu to nigdy nie widzialem od srodka, ale powiem wam co moja kolezanka przezyla. lezala w Rudzie Sl. na porodowce i miala praktyczie za plotem zaklad karny. otoz, kiedy wiezniowie dostawali obiad, wszyscy w szpitalu wisieli w oknach wychodzacych na pierdel i delektowali sie aromatem. pacjenci natomiast czekali na obiady ktore codziennie dojezdzaly do rudy sl. z firmy cateringowej w .... czestochowie. bo tak taniej bylo. zarcie bylo paskudne i nie musze chyba dodawac ze zimne jak lod po tej jezdzie.

a co do zbrodni na dzieciach - faceta z mojego bloku w zabrzu zapuszkowali za gwalt na 14 czy 15 latce. dostal bodajze 5 lat, wyszedl po 2 czy 2.5, wypoczety, dwa razy grubszy i szczesliwy jak paczek w masle. moze drobne zlodziejaszki dostaja w pierdlu w tylek, ale takich zbokoli zamykaja w celach tylko z takimi samymi zbokolami.


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wszytkie "ciężkie" (udowodnione przestępstwa) - tylko KM, dla takich bydlaków nie ma miejsca w społeczeństwie, i nie jest to żaden pogląd komunistyczny - chcę tylko żyć razem z rodziną w spokoju i nie utrzymywać z mojej pracy morderców.


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eltom racja ale skazujac kogos na kare smierci sami poniekad stajemy sie mordercami. Tez mi to niezbyt pasuje zeby utrzymywac mordercow, nie wiem: moze niech pracuja do konca zycia w kamieniolomach albo w kopalni uranu, przynajmniej jakis dochod wytworza za ktory mozna bedzie ich utrzymac?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w naszych realiach kamieniołomy czy Sibir odpadają, zaraz ktoś zgłosi sprzeciw, że znęcamy się nad skazanymi, nie pamietając co oni zrobili na wolności. jężeli winny śmierci (okrutnej, umyślej i świadomej) innej osoby, nie ma na ziemi dla niego miejsca, a mordercą jest on, a nie ja czy "my".


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zgadzam sie. W koncu sad wydaje wyrok "w imieniu spoleczenstwa" czyli w moim, twoim i nas wszystkich. Nie chce zeby ktos w moim imieniu skazywal kogos na smierc.

Po prostu jestem przeciwny karze smierci, z ta kopalnia uranu to przesadzilem ale chyba znalazla by sie jakas inna ciezka praca dla takiego skazanego, niech pracuje do konca zycia, przynajmniej spoleczenstwo cos bedzie z tego mialo a on niech sobie rozmysla przez te wszystkie lata co zrobil...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w dzisiejszej polskiej gospodarce to praca w kamieniołonie jest marzeniem dla wielu (akurat w moim sąsiedztwie jest 1 kamieniołom)

Co do prac stanowiących zagrożenie zdrowia i życia - panowie w jakim Wy świecie żyjecie przecież jażeli mu się coś stanie to :

1. koszty leczenia i re. kto poniesie ???

2. Za kalectwo to on lub jego rodzina bedzie sądziła się o odszkodowanie jak myślicie kogo ????

3. Nie wiem czy ktoś z was przeżył wypadek w pracy ile z tego jest "bajzlu" dla zarządzających i to zazwyczaj nizkich szczeblów.

Co do wyroków śmierci w imieniu państwa to są one podejmowane systematycznie np. do tej pory dla osób starszych chorych na raka był zakaz stosowania odpowiedniej chemoterapji ( za droga).

Zresztą są w śród nas aptekarze to może oni na ten temat coś powiedzą czy wszyscy chorzy z przyczyn ekonomicznych wykupują leki.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.