Jump to content
adamswiatek

Poszukuję wykonawcy sitka do BK

Recommended Posts

Witam.

Mam odpieniacz BK 200 Mini, chciałbym wystawić pompę na zewnątrz odpieniacza, żeby zwiększyć jego wydajność. Wiąże się to ze zmianą sitka wewnątrz odpieniacza, na takie, które pozwoli na podłączenie pompy zewnętrznej.

Czy możecie mi polecieć kogoś, kto robi odpieniacze i mógłby mi zrobić takie sitko?

Z góry dziękuję

Edited by adamswiatek (see edit history)

napisz do @Sebastek , on Ci pomoze :)

Właśnie napisałem na forum, że poszukuję kogoś do wykonania tego sitka, bo Sebastek obiecuje mi że wyśle w poniedziałek , i tak już od kwietnia czekam na to sitko każdego tygodnia......................

Moze nie napisal ktory poniedzialek haha , zartuje , nie wiem kto inny robi takie cuda ale moze przepatrz neta jak takie cus zrobic samemu i po klopocie musle ze nie jest to trudne , dawniej byl na forum jeszcze Darekb30 ale od dluzszego czasu go juz nie widze wiec moze ktos jeszcze sie odezwie

Im bliżej końca roku tym mniej poniedziałków mu zostaje :queen: A zupełnie poważnie, to troszkę nie poważne? Że tak zapytam, płatność z góry? Bo jeśli nie to pół biedy.

ja też "Pana S" nie polecam ;

w zeszłym roku kupiłem i zapłaciłem mu za całość - odpieniek i pompa ,

odpieniacz miał więc zabrałem od razu , pompy nie miał , miała być za tydzień , już rok mineło - ani kasy ani pompy. Napisałem mu kilka "miłych" słów i na tym się skończyło , dla mnie złodziej i to wszystko.

Wracajac do tematu. Czy sitko o średnicy 160 zamiast 170 będzie miało istotny wplyw na pracę odpieniacza?

Wg mnie nie większy niż wyjęcie pompy ;-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk 4

160 czy 170, duzej roznicy nie bedzie.

Adam, czy nie mozesz wyjsc w dol z posiadanego sitka kolankiem i to kolanko polaczyc wezem z polozona na boku pompa ? Wtedy sitko bedzie tylko troche wyzej niz wejscie do odpieniacza.

Dzięki Stani za posta. Szłyszałem że ty kiedyś robiłeś taką przeróbkę. Piszesz że sitko będzie wyżej niż wejście od pieniądza, a nie chodzi o to żeby było jak najniżej żeby powiększyć przestrzeń w odcieniach do tworzenia piany?

Masz może jakiś szkic jak to zrobić twoim sposobem?

Z góry dzięki.

Edited by adamswiatek (see edit history)

A mi Sebastek kilkukrotnie proponował swój odpieniacz, coś mi podpowiadało żeby nie wiązać się z tym pomysłem...

Edited by Androctonus (see edit history)

A mi Sebastek kilkukrotnie proponował swój odpieniacz, coś mi podpowiadało żeby nie wiązać się z tym pomysłem...

Ja tam zadowolony jestem ze współpracy z Sebastkiem. Mam White Skim 200 i filterek przepływowy. Przepraszam za OT.

proszę trzymać się tematu sitka

a dyskusję nt roszczeń do kolegi prowadzić w odpowiednim dziale

Żeby nie być pomówionym o stronniczość posty offtopowe póki co nie będą ukryte, a przeniesione w odpowiedni temat.

Z szacunku do autora tematu i nas wzajemnie bardzo proszę o trzymanie się tematu (inną aktywność moderator może zgodnie z regulaminem odpowiednie nagrodzić)

pozdrawiam

luft

Adam,

nie mam szkicu ani zdjec.

Pudelko z sitkiem ma w dnie otwor. Gdybys tam zamontowal kolanko to reszte juz wiesz. Jasne, gdyby sitko bylo na samym dole w korpusie, to komora bylaby jeszcze wieksza, ale ten numer z kolankiem pozwala tez na spore opuszczenie sitka i prawie podwojenie objetosci wykorzystanej komory reakcyknej - z BK Mini powstaje prawie BK. :queen:

Wazne jest, ze nic nie trzeba kroic a w razie sprzedazy, mozna zawsze szybko wrocic do orginalnej wersji.

Edited by Stani (see edit history)