Skocz do zawartości
sivczenko

Jaka Lampa led 300l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie i panie :) zmieniam lampe i zastanawiam sie nad Ledami w lampie :)

Mam pytanko czy pod takie akwa 75cm 75cm 55 cm h (300l) 120 W starczy na lps i miękkie ??3

Nie miałem jeszcze styczności z taka lampa tak więc doradźcie coś jaką lampe bym mógł kupić może być chińczyk :p aha i najwazniejsze kasa :) tak do 1000 zł

pozdro i czekam na podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba szedl w coś takiego ;

http://www.fish-street.com/key_aquarium_led_lighting_europe_version

Mają magazyn w UK, z przesylka wychodzi ok 1200 PLN.

Serwis jest ok mimo że to z Chinczyk to na dobrych LEDach ,a poza tym każdy elektronik da rade naprawić w razie czego - tak mi się wydaje . Sam sięzastanawiam nad wersją90, dla Ciebie oczywiście 60 bo masz węższe akwa


250 L , Tunze 1073.40 ,2xTunze 6045 + Jebao Wp-25, Deltec sc1455, Słoneczko 8x39W i inne pierdoły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś żeby nie pieprzyć sie z takimi zamówionkami tylko z naszego kraju i na miejscu??

na allegro kurde duzo tego jest ale jak człowiek sie nie zna to nie nie wie co i jak :)

Na co trzeba zwrócić szczególną uwage przy wyborze,kupnie lampy led ??

Co jest ważne a co ważniejsze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluj na używanego Razora.

Jakieś dwa lata temu jak używałem chinoli, Tomasz powiedział, że tak naprawdę nie wiesz jeszcze co to ledy, wtedy tego nie rozumiałem, teraz już wiem, aktualnie świecę razorem 300 w

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluj na używanego Razora.

Jakieś dwa lata temu jak używałem chinoli, Tomasz powiedział, że tak naprawdę nie wiesz jeszcze co to ledy, wtedy tego nie rozumiałem, teraz już wiem, aktualnie świecę razorem 300 w

pozdr

To dziwne że sps lepiej się mają pod "chińczykami" niż pod tymi wypaśnymi diodami cree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem tu 3 szt.

http://allegro.pl/sc...4511795083.html

Mam je od grudnia i jestem zadowolony. Na początku wydawały się trochę głośne, jakoś wykonania ok, nic nie rdzewieje, wszystkie diody działają, SPS i LPS rosną i mają się dobrze. Stosunek jakości do ceny wyśmienity. Minus to taki, że nie mają sterownika. Kolory korali przy niebieskim świtle dla mnie bajka, przy dziennym miałem lepsze efekty pod T5. Cree czy lepsze nie mam pojecia..

Przy tej wielkości baniaka ja dałbym 2 szt.

Edytowane przez remkowski (wyświetl historię edycji)

Baniak 200x50x50, sump 93x50x35, odpieniacz WhiteSkim250, oświetlenie chińczyk LED 3x120W, obieg NJ4500, cyrkulacja Jebao RW-20 + JVP202, dozownik jebao DP-4, balling+pełen AF. Filtracja - siporax+odpienek+NP Pro+ocet. Sól Aquaforest FSRS

3f2f5d29da7db8bbe07873ee4d63922du483a445.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a takie coś ?? http://allegro.pl/sciemnialna-lampa-led-120w-grow-6-kolorowa-i4511795083.html

czy taka od naszego kolegi :)http://allegro.pl/lampa-led-165w-55x3w-pelne-spektrum-nowa-i4517765587.html

doradźcie coś bo kompletnie jestem zielony co do ledów i chciałbym nie przesadzić i nie wtopić :):(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem lampe z cree xbd od mr.elektronika i jestem mega zadowolony.Mam 60W w 120 litrach i musialem caliendrum i histriksa postawic na dnie bo go palilo.

Proponuje zrobic samemu jak kupowac chinola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bede miał cienie?? Jest w opisie że lampa jest przeznaczona do od 80 do 100 cm szeokości przynajmniej w opisie :) Pytam ponieważ nigdy nie miałem lapy led i nie mam doświadczenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec bo lampa ma 20 cm szerokosci a akwarium dosyc szerokie i moze Ci niedoswietlic przodu i tylu...

by Lumia 925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jak ja podwisić ?? ile centów od tafli wody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.