Skocz do zawartości
błażej

nie zlecajcie firmie opek!!

Rekomendowane odpowiedzi

ci debile dorenczyli paczke "dla mnie" mojej rodzinie ze wsi, miałem dostać krewetke a dostałem .. kowadła!! paczka jak sie okazało jest pobraniowa na 500zł (na szczęście nikt za nią nie załacił) miała dotszeć do gniezna, i jest zaadresowana na zupełnie kogoś innego , telefony w opeku milczą a w warszawie jakaś idjotka prubuje sie skontaktować z poznaniem,

zobaczymy co dalej

nie polecam , idjoci


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to naprawde cioty :)

daj znać jak dojdzie ta prawdziwa paczka


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam nie najlepsze doswiadczenia z ta firma. Dwa razy mi przywozili przzesylke i dwa razy bylo cos nie w porzadku. Za pierwszym paczka lezala gdzies w blocie (na szczescie pudelko TM szczelne) a za drugim baran przyjechal i nie zostawil awizo i gdybym nie zadzwonil to paczka by wrocila do nadawcy. No i jeszcze nawet kierowcow maja idiotow skonczonych-godzine mu zeszlo zanim trafil i jak bym mu nie powiedzial to by odjechal z klapa od bagaznika otwarta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś kowal w Gnieźnie będzie podkuwał krewetki :)

Prawie jak kozy w Pacanowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL!!! Dobre, to sie ten kowal zdziwi :) :) :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym być w skórze tej biednej krewety.

Jak kowal wyskoczy z pięciu stówek i zobaczy zawartość to założę się że ją zdzieli młotem przez łeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kowal pewnie odbierze bo kwota mniejsza i kowadła lzejsze


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozwielita :

Nie chciałbym być w skórze tej biednej krewety.

Jak kowal wyskoczy z pięciu stówek i zobaczy zawartość to założę się że ją zdzieli młotem przez łeb.

A ja myśle że ja podkuje

- a tu problem krewetka nie koń i ma więcej nóg :)

Oj biedaczce bedzie sie żle chodzić

Napisz Błazej potem jak sie to skończyło


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bart :

nie zostawil awizo i gdybym nie zadzwonil to paczka by wrocila do nadawcy.

No wlasnie, i co dalej z takim czyms?

Jak platne przy odbiorze, to jeszcze pol biedy - wroci do sklepu, chociaz pewnie juz martwe.

A co, gdy robimy przedplate ... i paczka lezy gdzies na skaldzie przez tydzien lub dwa?


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było ze mną zamówiłem jezowce zapłaciłem i paczka doreczona nie w 24 a 48 godzin i po zabawie - moja strata już nigdy nie kupie życia za pomocą przesyłki kurierskiej.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khmer bede powtarzal jak mantre: za nic w swiecie nie kupilbym nic zywego przez internet, mialem trche do czynienia z firmami kurierskimi jeszcze w Polsce.

A poza tym to kupowanie kota w worku, w sklepie mozna sobie dokladnie obejrzec co sie kupuje itd...

Widze ze mieszkasz w Cieszynie, kupowales moze kiedys cos w Czechach? Wiesz moze jakie maja ceny i wybor? Bo ja chyba bede sluzbowo troche jezdzil do Czech...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już u mnie, koleś prawie płakał (jego pech) kowadła zapakowałem mu na szyje i niech płynie wartą do szefa :) modliszka żyje , jest urocza 9mimo ciemnego ubarwienia) jeszcze raz dzieki raffy


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AquaManiac kupowałem w Hawierzowie (przy drodze Cieszyn Ostrawa) jesli chcesz to pośle Ci numer do sklepu ceny sa zbliżone po przeliczeniu na nasze przy czym czasami zwłaszcza przy duzych pokolcach nizkie np. zebrasoma duża ok 1000 koron. Niestety czasem mozna sie naciąć - dośc luznie traktują czas kwarantanny np. Dziś przywieżli dziś sprzedamy.

Co do przesyłki człowiek sie napalił takich jeżowców nigdzie nie było i cena fajna - no po prostu durny był !


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hawierzowie nie najlepsze ceny,a jeszcze do tego za pare dni wszystko w d....:-(,jestem tez z Cieszyna,ale czeskiego,a tutaj w okolicach sklepy zadne,a jak sa to na nic...najblizej dla mnie chyba Olomuniec:-(


160x100x60 rogowe, refugium zeolit+aragonit 1:3,AM Turboflotor 5000,2 x Tunze 6100,2 x koralia 4,calcium reaktor,phosex, Oswietlenie 3 x 150W HQI(2x20K+1x21K)+1xATI actinic 80W,1xATI blueplus 80W, chemia coral shop,Tunze osmolator,UPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@clippart jest dośc fajny i pewny sklep w Jastrzębiu jak chcesz to Ci dam telefon. Facet sprzedaje po kwarantannie ceny podobne jak w Hawie. kupiłem tam ostatnio "nemo" zdrowe i dośc wypasione po 45 zł.

Może kiedyś sie spodkamy w Twoim Cieszynie na piwku (macie fajnego Velveta)


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no,velvet nie tak dobry jak radegast:-)...ale,juz zalatwilem inaczej,jesli wszystko wyjdzie bede odbieral wprost z samolotu,tj.za ceny o ktorach mi sie tylko snilo....a jak wyglada jest to bardzo dobry biznes dla sklepow:-((((


160x100x60 rogowe, refugium zeolit+aragonit 1:3,AM Turboflotor 5000,2 x Tunze 6100,2 x koralia 4,calcium reaktor,phosex, Oswietlenie 3 x 150W HQI(2x20K+1x21K)+1xATI actinic 80W,1xATI blueplus 80W, chemia coral shop,Tunze osmolator,UPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E to może i dla mnie coś załatwisz ?


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e ....jak bedzie jutro wszystko ok,a wieczorem poplywie u mnie co ma plywac,potem pomoge moze i Tobie:-))))


160x100x60 rogowe, refugium zeolit+aragonit 1:3,AM Turboflotor 5000,2 x Tunze 6100,2 x koralia 4,calcium reaktor,phosex, Oswietlenie 3 x 150W HQI(2x20K+1x21K)+1xATI actinic 80W,1xATI blueplus 80W, chemia coral shop,Tunze osmolator,UPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.