Skocz do zawartości
djbovorta

Gotowiec od Fluvala M60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .

To mój pierwszy post na tym oto forum. Choć z akwarystyka mam do czynienia już pare lat. Choć jak do tej pory stawiałem zbiorniki słodko wodne roślinne (ostatni 200L) tym razem postanowiłem pobawić sie w solniczke.

I tak szukałem coś w zestawie 130Litrowym , lecz natrafił mi sie tanio fajny zbiornik 91L z sumptem w tylnej ścianie a dokładnie to Fluval sea m60 . W zestawie jest belka led , grzałka , pompka , odpieniacz, pompka cyrkulacyjna , szafka oraz szkło. Nie mowię ze jak mi sie spodoba to nie powiększe mojego zestawu o większe szkło. Ale jak na dzień dzisiejszy chce zacząć od czegoś w granicach 100L . Filtr RO już posiadam którego stosowałem do podmian w akwarium słodkowodnych , wymienię mu tylko membrane i wkłady . Skały myśle nabyc w granicach 10-15kg to chyba będzie ok ? Żywego piachu muszę zamówić na ebay ponieważ tutaj w sklepach (mieszkam w Anglii ) twierdza ze lepiej na piachu kwarcowym zakładać ze mniej problemów. Nie wiem wole na żywym piachu który muszę zamówić na necie.Wode na początek kupie w bance pózniej do podmiany będę produkował samodzielnie . Jakieś rady odnośnie mojego zbiornika ? Jakie wkłady filtracyjne wsadzić do komór ? Poniżej link do zestawu jaki posiadam oraz zdj mojego poprzedniego szkła, może komuś sie spodoba .

Pozdrawiam Artur

http://www.fluvalaquatics.com/ca/product/15125-reef-aquarium-and-cabinet-set-m60/#.U_t-uGK9KSM

post-23989-0-63943900-1408991299_thumb.jpg

post-23989-0-44045800-1408991314_thumb.jpg

Edytowane przez djbovorta (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.