Skocz do zawartości
Reefshop Trójmiasto

28.08.2014 Dostawa ryb i bezkręgowców

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W nocy odebraliśmy nową dostawę ryb, oraz bezkręgowców. Poniżej znajduje się lista zwierzaków, które przywieźliśmy, kilkaset sztuk z ponad 60 gatunków. Jak zwykle czeka je teraz tygodniowa kwarantanna. W międzyczasie zapraszam do sklepu stacjonarnego, oraz internetowego, do oglądania oraz rezerwowania.

Acanthurus triostegus

Acanthurus leucosternon

Acanthurus xanthopterus

Amblygibius Aurora

Amphiprion akallopisos

Amphiprion allardi

Amphiprion Chrysogaster

Anampses caeruleopuncatus

Anampses lineatus

Anampses twisti

Bodianus anthioides

Caesio Lunaris

Centropyge acanthops

Chaetodon kleinii

Chaetodon lunula

Chaetodon miyeri

Chaetodon xanthocephalus

Chromis viridis

Chromis Dimidiatus

Ctenochaetus Strigosus

Dascyllus carneus

Dascyllus trimaculatus

Dendrochirus zebra

Doryhamphus excisus

Ecenius midas

Exalias brevis

Forcipiger flavissmus

Gomphosus varius

Halichoeres cosmetus

Halichoeres iridis

Halichoeres marginatus

Heniochus acuminatus

Labroides bicolor

Labroides dimidiatus

Labropsis xanthonota

Macropharyngodon cyanoguttatus

Meiacanthus mossambicus

Naso lituratus

Nemateleotris manificia

Nemanthias carberyi

Odonus niger

Ostrcion sp. - Black

Ostrcion sp. - Yellow

Paracanthurus hepatus

Paracheilinus carpenteri

Paracheilliunius Mccoskeri

Plagiotremus rhinorhyncus

Pognoperca punctata

Pomacanthus imperator juv

Pseudoanthias squannipinnis

Pseudocheilinus hexataenia

Ptereleotris evides

Pterois antennata

Pterois volitans black

Rhinecanthus aculeatus

Salarias fasciatus (red fin)

Thalassoma hardiwicke

Thalassoma herbraicum

Thalassoma lunare

Valenciennea sexguttata

Valenciennea strigata

Zebrasoma desjardinii

Zebrasoma scopas

Stenopus - hispidus

Lysmata - grabhanii

Clibinareus sp

Panulirus - versicolor

Pozdrawiamy i zapraszamy :)


pozdrawiamy

reefshopstopka.gif

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook...warystykamorska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie małe pytanko kiedy będzie kolejna dostawa spsów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w ofercie sklepu znajduje się Acreichtys tomentosus ?


szkło: 120*60*60, sump: 90*30*30, 2*120 W LED+2x54w t5, cyrkulacja: 2 x jebao rw15 + obieg jebao 3500, odpieniek: White Skim 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zakupiłem u Was dwa anthiasy które padły zaraz po dostawie (miały chore oczy), po zgłoszeniu reklamacji i przesłaniu zdjęć (po 2 dniach od dostawy ale niezwłocznie po zauważeniu oznak) otrzymałem informację, że reklamacja została odrzucona, tylko dlatego, że została zgłoszona za późno (to czyste fakty).

Bardzo proszę o poinformowanie forumowiczów, jakie są warunki rozpatrywania u Państwa reklamacji. To jest bardzo istotna informacja dla wszystkich, którzy kupują u Was ryby, w szczególności ile tej gwarancji dajecie i na jakich warunkach, co i kiedy należy przesłać. Myślę, że to jest bardzo ważne, i pozwoli uniknąć innym sytuacji jaka mnie się przydarzyła. Forumowicze powinni np. wiedzieć, że muszą zrobić zdjęcia rybom od razu po odbiorze jeżeli jest coś niepokojącego - takich informacji nie znalazłem u Was na stronie.

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zakupiłem u Was dwa anthiasy które padły zaraz po dostawie (miały chore oczy), po zgłoszeniu reklamacji i przesłaniu zdjęć (po 2 dniach od dostawy ale niezwłocznie po zauważeniu oznak) otrzymałem informację, że reklamacja została odrzucona, tylko dlatego, że została zgłoszona za późno (to czyste fakty).

Bardzo proszę o poinformowanie forumowiczów, jakie są warunki rozpatrywania u Państwa reklamacji. To jest bardzo istotna informacja dla wszystkich, którzy kupują u Was ryby, w szczególności ile tej gwarancji dajecie i na jakich warunkach, co i kiedy należy przesłać. Myślę, że to jest bardzo ważne, i pozwoli uniknąć innym sytuacji jaka mnie się przydarzyła. Forumowicze powinni np. wiedzieć, że muszą zrobić zdjęcia rybom od razu po odbiorze jeżeli jest coś niepokojącego - takich informacji nie znalazłem u Was na stronie.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż nie jest to wątek reklamacyjny i nie jest to odpowiednie miejsce na tego typu posty.

Chciałbym natomiast, przy okazji sprostować kilka faktów, które się nie zgadzają.

Wysyłka miała miejsce w czwartek, natomiast reklamacja została do nas zgłoszona w niedziele wieczorem. Mamy więc cztery dni, a nie dwa o których mowa.

Ponadto podczas rozmowy telefonicznej, kilkukrotnie staraliśmy się wytłumaczyć, że nie oczekujemy aby klient robił zdjęcia rybom jeszcze w workach, czy 5 minut po wpuszczeniu zwierzaków do akwarium. Wystarczy telefon z informacją, że jesteśmy czymś zaniepokojeni, czy że coś złego się dzieje, w ciągu 24 maksymalnie 48h, od momentu odebrania zwierzaków.

Jako sklep gwarantujemy, że wysyłane przez nas zwierzęta są zdrowe i w dobrej kondycji (anthiasy o których mowa pływały u nas w zbiorniku przez 1,5 miesiąca). Gwarantujemy także, że ryby są dobrze zapakowane, oraz transportowane w bardzo dobrych warunkach (przesyłka konduktorska). Kupujc u nas, klient ma więc gwarancję, że kupuje ryby zdrowe i takie też otrzymuje w dniu przesyłki. Natomiast jeżeli zdrowie, czy kondycja ryb (w momencie odbioru, lub w krótkim czasie po wpuszczeniu ryb do zbiornika) wzbudza nasze wątpliowści, telefon plus zdjęcia, załatwiają sprawę reklamacji. Nie możemy natomiast zagwarantować tego, że ryby będą żyły, czy będą zdrowe, przez określony czas w zbiorniku klienta (4dni, tydzień, czy miesiąc), ponieważ nie mamy wpływu na to do jakiego systemu są wprowadzane, oraz w jaki sposób są traktowane.

Trzeba pamiętać, że są to tylko żywe zwierzęta, transport i przenosiny to dla nich ogromny stres, a co za tym idzie i osłabienie.

Mam nadzieję, że wyjaśnia to wszystkie niejasności, co do rozpatrywania przez nas reklamacji w sprawie żywych zwierząt.

Serdecznie Pozdrawiam


pozdrawiamy

reefshopstopka.gif

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook...warystykamorska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.