Skocz do zawartości
Magdalena7

akwarium 126 L z panelem i grzebieniem.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam używane, 6-letnie akwarium , pojemność 126 l, wymiary 80*40*40, ( dł, wys, szer) grubość szkła 6 mm, klejone silikonem.- fabrycznie.

Akwarium w rogu posiada wklejone przeze mnie dwie szybki- tworzące komorę panelu, jedna szybka posiada wcięcie na grzebień . Grzebień osobno ( można go wkleić silikonem).

Szybki tworzące panel wklejałam przezroczystym silikonem, który gdzieniegdzie jest nieszczelny, ale nie zależało mi na całkowitej szczególności panelu. Panel można zostawić, lub można też go wyciąć, wkleić od nowa, lub w ogóle nie wklejać, jeśli ktoś ma inną wizję:-) Silikon, którym wklejałam szybki trochę jest już sfatygowany, więc pewnie przydałoby się jednak wklejenie go od nowa, lub odświeżenie nową warstwą.

Akwarium posiada kilka rysek, ale żadnych pęknięć. Cena, która mnie interesuje to 50 zł. NOWA CENA

Oczywiście z racji wagi w grę wchodzi tylko odbiór osobisty.

Nowe tego rodzaju szkło kosztuje ok 140-160 zł, plus dochodzą dwie szybki na panel ( z wcięciem na grzebień) oraz tenże grzebień.

post-8681-0-07121700-1410643526_thumb.jpg

Edytowane przez Magdalena7 (wyświetl historię edycji)

akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz wymiary bo na zdjęciu wyglada to zupełnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz wymiary bo na zdjęciu wyglada to zupełnie inaczej.

sprawdziłam i poprawiłam :-)

Edytowane przez Magdalena7 (wyświetl historię edycji)

akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłam i poprawiłam :-)

AKTUALNE


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.