Skocz do zawartości
Adam Rybowski

K...a mać

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak:

Nie można mieć pretensji do JANASA że nie wziął Dudka czy Frankowskiego....CHCE odmłodzić kadre. A ich zasługi, że to oni wygrywali w elimancji to już inny temat

Interesuje się np. siatkówką. I gdy Polki zdobyły pierwsze mistrzostwo europy to co zrobił Andrezj Niemczyk????????????????????????? ZWOLNIŁ 3/4 zawodniczek z kadry! Ja sobie pomyślałem że gościa chyba PO...BAŁO!!!!!! Że jest totalnym ibecylem i pajacem że bierze i wymienia wszytskie zawodniczki na "nowsze modele".prasa na nim psy wieszała NAWET SWOJĄ CÓRKĘ Z KADRY WAWALIŁ!

I co????? POLKI ZDOBYŁY DRUGIE MISTRZOSTWA!!! Wnioski wysuńcie sami.......

Poska mentalność niestety będzie taka że prasa psy powiesi na Janasa a to nie on jest winny. Tu chodzi o postawę zawodników. A TO ŻE IM NIE CHCIAŁO SIĘ BIEGAĆ I TO ONI ODDAWALI PIŁKĘ POD NOGI EKWADOROWI, A NIE JANAS!


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@olek - zatwardzialym kibolem nie jestem, ale jak juz to kibicuje Polakom. przez sentyment bo z jednym z nich do przez 5 lat do jednej klasy technikum chodzilem i chce zeby sie chlopakowi powiodlo. germancom nie kibicuje bo to aroganckie wory szmalu ktorzy malo mysla o grze a wiecej o tym co by tu jeszcze zareklamowac. kiedys granie w reprezentacji to byl zaszczyt i pilkarze nawet za frajer by chetnie grali, gdzis jak nie dostana 6 zer za ten zaszczyt to nie beda sobie nozek brudzic. liczylem na to ze Polacy Niemcow naucza zeby nikogo nie lekcewazyc, ale z taka gra to bedzie pojedynek ciankich i jeszcze cianszych gdzie niestety Polska dostanie w d... ;)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc nie ogladam pilki to wczoraj obejzalem mecz i mysle ze to wina Janasa a chlopaki dali z siebie co trzeba choc mogli sie postarac bardziej..

Jeszcze 2 mecze tak?

Wiec jakas szanse mamy ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie przesadzajcie, jak przez 45 minut sie gra nie ukladala, z 1 zawodnikiem w ataku to od tego jest trener zeby cos zmieniac szybko

a Janas sobie czekal i na 20 minut przed koncem zmiany robi

wg mnie najwieksza wine ponosi trener


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realnie patrzac to jakie mamy szanse po wyjsciu z grupy, jezeli pierwszy celny strzal na bramke EKWADORU (!!!) pada w 84 bodajze minucie ?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale nie wytrzymam. trzeba być kompletnym nieukiem i tumanem by bronić Janasa. pisałem już wcześniej że będzie ustawienie 1-4-5-1 i że gra obronna to zbrodnia a tym bardziej z Ekwadorem czy Kostaryką. to skandal i głupota albo nawet zbrodnia wobec kibiców. jak jeden Żurawski (cofnięty napastnik lub nawet wysunięty pomocnik) mógł coś sam zdziałać? a i do tego był bez formy i jaj. sam Smolarek NIE MÓGŁ wygrać meczu. byliśmy w eliminacjach najbardzie bramkostrzelną ekipą w Europie a co Janas zrobił? rozbił działającą, zgraną formację. mozna się kłócić o powołania Dudka, Kłosa i Frankowskiego (IMHO to błąd) ale skoro ich nie powołał to w ataku powinno byc ich dwóch Żurawski i Jeleń. kończę bo czuję chęć na brzydkie wyrazy ale jak po mistrzostwach Janasa nie zmieni Kasperczak to będzie to kolejny - po Kaczyńskim ,Giertychu, Lepperze - niewybaczalny skandal, błąd, pomyłka, nieporozumienie, omyłeczka, normaleczka qwa nać!!!!!!!!!!!


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.................................................

"Fakt"

Wstyd, żenada, kompromitacja, hańba, frajerstwo. Nie wracajcie do domu.

................................................

:yes:yes:yes


:):p:Satisfied

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario-sz

Wg Twojej teorii powinnismy pogonic Malysza i dac szanse mlodym ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK napewno nie będą trak leniwi jak starzy. Smolarek jeszce coś próbował robić. Ta tak jak w wojsku. Rezerwa nic koty wszystko

Małyszowi też już się nie chce skakać...


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszajmy skoków. Tu jest zbyt wiele zależności, poza zdolnościami zawodnika, jeszcze zmieniające się kombinezony, narty, co znowu powoduje, że trzeba się uczyć innego skakania.

W piłce nożnej trzeba ciągle pracować nad szybkością i wytrzymałością oraz techniką indywidualną. Tu się nic nie zmienia. Albo jesteś lepszy bo stale ciężko trenujesz, albo tracisz kondycję, a jak sił brakuje to już nic nie wychodzi, bo nóżki miękną, a płuca palą. Trenować indywidualnie może każdy zawodnik, ale wolą sobie na panienki i imprezki pójść zamiast potrenować. Potem jak dostaną piłkę to tylko patrzą, jakby ją szybko oddać, bo nie wiedzą za bardzo, jak z nią uciec przeciwnikowi. O grze zespołowej i wymiennych podaniach nie wspomnę. Tu było przede wszystkim szybkie oddawanie piłki, żeby tylko "mi" jej ktoś nie zabrał.

Fakt markL. Mięliśmy szybki skuteczny atak, a teraz mamy drużynę żałosnych chłopaków.

Może Janas zmieni radykalnie ustawienie i pierwszy strzał na bramkę przeciwnika oddamy w pierwszej połowie?


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak > NOWA INTERPRETACJA DZIADÓW w wykonaniu reprezentacji Polski

W tym wszystkim dobre tylko to że przynajmniej wiedza gdzie ich miejsce w szeregu

:szok


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadki dziadkami ale jest takie powiedzenie że grają najlepsi . A co do kotów to gdzie ta młodzierzy w naszej piłce.Jaka ostatnio reprezentacja młodzierzowa lub olimpijska awansowała do jakiegos finału. ;). Ale faktem jest ze kicha to była niesamowita ,a teraz jeszce liczymy ze niemców pokonamy.Wywalą nam ze 4 do koła i po kłopotach.Szybciej ich pokonamy w akwa morskiej niż na boisku.;)


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie psioczcie!

Tu trzeba powagi i skupienia na srode.

Musimy przyjac to z godnoscia.;)(

Cieszyc sie z wygranej kazdy potrafi. Po srodzie bedziemy sie cieszyli, ze juz po wszystkim. Normalnie wstydze sie. A jakie tu pytania w biurze mialem...

Za plecami leja ze smiechu. A ja im tu zaklady zorganizowalem (18 osob) i jeden dal 2:0 dla Ekwadoru. Wtedy ja z niego lalem..

Niech juz wracaja do budy.;) Zawodowcy.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację Stani oby do środy potem to już pójdzie....my do domu i znowu będzie spokój 4 lata, sory: 2 no bo po drodze jeszcze mistrzostawa Europy. Ja wiedzę jedną szansę żeby to w końcu przerwać: wymienić całą kadrę i wywalić na zbity pysk zarząd PZPN. Nie uwierzę że w tym 40 milinowym kraju z tradycjami gry w piłkę nożną nie znajdzie się choćby 20 zdolnych młodych chłopaków CHCĄCYCH I POTRAFIĄCYCH grać w futbol na światowym poziomie. Pieniądze też się znajdą...


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze i tak juz po nas.

Nawet jak cudem wygramy z Niemiaszkami to Kostaryka dupsaka nam zloi i wtedy trzeba bedzie plakac.

Polacy zawsze do meczy z silniejszym partnerem zarypiscie sie mobilizowali a slabszych olewali.

Tak bylo tym razem z Ekwadorem a z Niemcami - eh fajnie by bylo jakbysmy wyszli z grupy ale proponuje nikomu sie nie napalac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani ja u siebie w biurze do dzisiaj leje kiedy wspominam ze Kostaryka miala dwie akcje i strzelila Niemcom 2 gole, nikt z pracy nie mowi juz nic na temat gry Polakow ;)

Niemcy dostana z Ekwadorem a z nami mysle ze tez, z tego co pokazali to sa na razie jedna ze slabszych druzyn na turnieju a my mielismy po prostu slabszy dzien ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AquaManiac -miod Ci z ust plynie. Ze tez ja tego nie zauwazylem, ze przeciez jestesmy od Niemcow silniejsi. ;)

Kurde - zaprosilem sasiadow na srodowy mecz i zrobilem bigos. Moze tych zielonych grzybkow dodac? Stoja tuz przy szybie...


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a nasz "prawie jak trener" powiedział że ma niemców rozpracowanych na 100% ;)

A nasza prawie druzyna to prawie wygra mecz. ;)

i AquaManiac prawie bedzie miał rację.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym ich wszystkich w poznaniu na starym rynku wystawil zebral bym wszystkich chopakow o innym podejsciu seksualnym zeby ich w d..e w......i za to co robia.za duzo kasy maja oni tylko reklamki gozdzikowa przypomina na bol glowy etopiryna i tp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani masz na mysli Zoanthusy? Bigos z Zoanthusami... ;)

Sluchajcie, my bysmy z tym calym Ekwadorem wygrali gdybysmy nie stracili tak szybko bramki. Wynik 2:0 nie odzwierciedla w pelni przebiegu wydarzen na boisku. Zobaczcie: nieuznana bramka, slupek, poprzeczka a to wszystko przy stanie 1:0 gdzie to my mielismy inicjatywe i bylismy duzo czesciej w posiadaniu pilki. Nie bylismy wcale gorsi! Ogladnalem sobie po raz trzeci ten mecz i naprawde na spokojnie widac to ze nie bylismy gorsi!

Pilka nozna jest gra w ktorej zdobywca pierwszej bramki przewaznie wygrywa bo sie cofa i muruje bramke, ew. pod koniec strzela druga kiedy przeciwnik jest zmeczony, zfrustrowany i zdekoncentrowany. Przeciez mysmy nie dostali 3:0 w pierwszej polowie zeby glosno krzyczec: "cieniasy!!!". Podejrzewam ze Niemcy na naszym miejscu jakby dostali szybko pierwsza bramke to tez nie wygraliby z Ekwadorem. Owszem, byly bledy taktyczne bo jak sie juz w drugiej polowie przegrywa to sie stawia wszystko na jedna karte i gra maksymalnie ofensywna pilke, gdyby ten Jelen wszedl po pierwszej polowie, doszedl Brozek a Smolarek poszedl bardziej do przodu to na 100% wbilibysmy bramke. WKS przegral z Arg. takze 2:0 po dosc podobnym meczu - dostali szybko jedna i pod koniec druga na "Do widzenia". To samo co my z Ekwadorem - oczywiscie na troche innym poziomie i na innej szybkosci ;) ale scenariusz ten sam: wbijamy szybko pierwsza i murujemy bramke.

Zobaczycie ze z Niemcami co najmniej zremisujemy ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam w to nie wierze w to co napisłaem ;)


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba być ślepcem, żeby tłumaczyć Polaków.Poprzeczka i słupek to jest strzał NIECELNY. "Bramka" Krzynówka - nie wiem, jak liniowy to wyłapał, ale Jacek był na minimalnym spalonym, a poza tym, jak sędzia podniósł chorągiewkę, to, żaden z was nie zauważył, że bramkarz stał jak słup i nawet nie próbował obronić strzału Krzynówka? Jedyne co, to wyciągnął rękę.

Ja też wierzę, że wygramy ze Szwabami 2:1:) Jak to mówi pewna kochana kobieta - "nadzieja umiera ostatnia";)

P.S.

@Andrzej Ty to straszny germanofob jesteś;)


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.