Skocz do zawartości
Adam Rybowski

K...a mać

Rekomendowane odpowiedzi

Pawel_jaw poprzeczka czy słupek to PRAWIE bramka, a jak uczy reklama ;) PRAWIE robi wielką różnicę.

kibic prawie mistrzów świata

Tak już całkiem poważnie - chyba przyznacie, że ten mecz dotychczas był jednym ze słabszych o ile nie najsłabszym spotkaniem tego mundialu. Moim zdaniem NA RAZIE jako reprezentacja nie mamy tam czego szukać, choć nad tym ubolewam.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wierzę, że z Niemcami będzie inaczej, lepiej i wygramy ;)

jutro się przekonamy, dobrze że czwartek wolny i będzie można odpocząć po meczyku ...


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawel

to nie tak ze ja jestem niemcozerca tylko po prostu kibicuje mocno naszym a poza tym nadal uwazam ze Niemcy sa do ogrania, Kostaryka strzelila im dwie bramki "z niczego" to i my mozemy ;)

@Alex

z pewnoscia nie byl to ladny mecz ale to jest IMO paradoksalnie bardziej wina Ekwadoru, po co tak mocno bronili? Przeciez my nie umiemy grac ataku pozycyjnego? ;)

A na powaznie to mecz ustawila pierwsza bramka i gdyby do przerwy bylo 0:0 lub my bysmy pierwsi strzelili to mogloby byc niezle widowisko. Ale faktem jest ze na tle Argentyny, Wlochow, czy nawet druzyn afrykanskich to my kiepsko wygladamy... no coz, taki football gramy jaki umiemy grac - nie ma u nas super technikow, sa wyrobnicy, jak to sie mowilo kiedys: "Prawdziwa nasza sile stanowi kolektyw" ;) - ale cos w tym jest bo gdyby nie bylo to by taka np. Grecja nie wygrala nigdy Mistrzostw Europy ;)

Pare fotek z Niemiec, rzecz dzieje sie w Stuttgarcie na najwiekszym placu, wisza 3 telebimy i leca wszystkie mecze ;) tak wiec mozna spotkac fanow ze wszystkich krajow, ponizsze zdjecia z meczu Niemcy - Kostaryka oraz Polska - Ekwador:

720-obraz%20001.jpg

720-obraz%20002.jpg

720-obraz%20004.jpg

Ponizej kibole Ekwadoru, mielismy na szczescie znaczna przewage liczebna bo wygladali groznie:

720-obraz%20017.jpg


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Groźnie to wyglądam ja, jak się wkur..ę ;)

A tak na poważnie, to

Andrzejku.....gdyby babcia miała chu.a to by była dziadkiem:), więc gdybyśmy pierwsi strzelili gola...gdybać to se możemy:)

Do BOJUUUU POLSKOOOOOO-OOOO

GETRANKE STEAK WURST - - - - YES YES YES


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak Lechia grala w Gdyni to gdyby ktos mial bialo-zielona koszulke to za jego zycie nikt nie reczyl. A tu jakas panienka w sroju Ekwadoru doszla o wlasnych silach pod sam stadion... Oj zmieniaja sie czasy...


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zagra Rasiak. Jak to mówią: "i slepej kurze trafi się ziarno" ;)


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani tych Ekwadorczykow bylo ze 20 ;) Calkiem sympatyczni, w sumie to na meczu Polska - Ekwador kibice polscy i ekwadorscy stali razem i razem dopingowali oba zespoly, po meczu nas pocieszali, my im gratulowalismy itd... slowem sielanka, oby kibicowanie zawsze tak wygladalo jak na tym meczu, Niemcy patrzyli na te grupke polsko-ekwadorska lekko zdziwieni ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutejsi gratulowali mi dobrej gry Polakow....


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pod blokiem bylo tak

1253-mecz.jpg

Ale jak sie mecz zaczal to malolactwa przybylo i bylo ich 2-3 razy wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po wszyskiem.Cudu nie było.Kolejny raz okazało się ,że Matka Boska i Wszyscy Święci są słabi w strzelaniu bramek, tak samo jak w sypaniu wałów przeciwpowodziowych i budowaniu autostrad.A mogliby się jakoś odwdzięczyć za stałą adorację.na boisku nie mogło być inaczej skoro moja brama garażowa lepiej przyjmuje piłkę niż niejeden polski,eksportowy piłkarz.Na pocieszenie fakt,że za 4 lata będziemy mieli silną drużynę no może nie drużynę tylko die Mannschaft.Sam też się zastanawiam nad wyjazdem.Dostałem propozycję z Anglii z roczną pensją 120 tyś. funtów ale kto tu zostanie -chyba sami politycy.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam na Anglie to trzeba miec ponoc mocne nerwy :)

Wiem ze stomatolodzy narzekaja na sprzet, internisci troche narzekaja na to ze pracy jest multum (taka sobie specjalizacje wybrali hihi) natomiast znajomi anestezjolodzy chwala Anglie pod Niebiosa. Nie wiem jak to jest w przypadku okulistow :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.