Skocz do zawartości
Androctonus

Ceny A. achilles?

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie.

Leucosteron dużo ładniejszy, chociaż i tak już drogi.

Jak się mnie nie którzy pytają ile dałes za tą żółtą rybke (borsuk) i odpowiadam ze 150 to się chwytają za głowe.


100x40x60h, Sunpower 6x39w, Vertex omega 130, 6045 + RW8,  Tunze 1073.020, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem po co to pisze? jak mi się nie chce ?

snobizm ,ryby drogie

przecież takich przykładów jest mnóstwo

czemu złoto jest takie drogie? trochę zółtej blachy? teraz są super np. nierdzewki maja lepsze właściwości da się lepiej wypolerować

bo jest go mało ?

trudno go znaleźć

niektóre okazy za 16 000 $ żyją na głębokości 50m

jest ich mało

trudno zaaklimatyzować?

można na rok wyłowić 5 sztuk?

i przede wszystkim jest na nie klient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są chętni na zakup to znajdą się tacy którzy będą chcieli sprzedać. Prawo rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie racje , temat głębszy i nie na to forum,też mi sie nie chce ale napisze, w skrócie ludzie sie chwytają za głowe bo to Polska,chwytaja sie także za głowe kiedy drugi niewolnik dostanie mniej o 300stówy od pierwszego :hope: i sa zdolni do wielu rzeczy aby ten stan zmienić

zawsze w takich momentach myśle o dzieciakch które nie mają na miskę ryżu i czuje sie wtedy niegodzien zyć ale to mi troche pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sohal nie jest jeszcze drogi, chociaz lineatus podoba mi sie tak samo, a cena... polowe tanszy.

Achilles okolo 200e, nie ma tragedii, ale ciagle jedna z drozszych ryb (tych dostepnych).

Najdrozsza moja to... xanthurum (m) 120e


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem w sklepie Abbys w manchesterze , sa 3 lub 4 sztuki , maja po 10-12 cm , cena 220f , czy duzo czy malo to juz sami sobie odpowiedzcie ...................pozdrawiam

ot i różnica w dostępności(stopie życia) 220f to jak u nas 220zł ;) i w tym przypadku cena robi się całkiem spoko ;) , jaki wniosek ... :D


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że trzeba się przeprowadzić :)


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak do konca. Tez chcialbym takie szczepki jak wy dostajecie za darmo, albo za 15-20zl ;)

A zycie idzie z tych samych miejsc na ziemi I ten co wysyla wali jedna cene, a nie mysli jaki kraj, jakie pieniadze. To tak jak z paliwem...


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot i różnica w dostępności(stopie życia) 220f to jak u nas 220zł ;) i w tym przypadku cena robi się całkiem spoko ;) , jaki wniosek ... :D

a tu jestes w bledzie , bo jak ja bym przeliczyl ze za wynajem mieszkania place 5000 zeta , a w polsce to 500 to sprawa sie odwraca , z kolei para blaznow kosztuje 60f a w polsce 80 zeta ,itp itd ,ale wiem co masz na mysli :) niestety musimy ponosic pewne koszty zwiazane z naszym hobby , ,,,,, pozdr

Edytowane przez qba25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Tarnowie kolego :) .........dokladnie 294 zeta za 40m2 + oplaty typu gaz itp ,,,,,,,, ale nie o tym tutaj mowa , dalem tylko przyklad ze nie mozna wszystkiego przeliczac , wiem o czym @darekkuku pisal i dlatego podalem przyklad.......................pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bledem jest to ze przelicza sie f na zł . A pomysl ze zarabiasz 2000 pieniazkow tu i tam . I gdzie wiecej zakupisz za 2000 pieniazkow ;) achillesów na pewno tam :) tam ok 9 u nas 1 :) o tym mowie bo post dotyczy cen tych rybek :)

Edytowane przez darekkuku (wyświetl historię edycji)

360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na to patrzę troszkę inaczej. Jeżeli kupiłbym rybę jakąś mega drogą , to bym się na każdym urlopie maksymalnie stresował czy przeżyła itp. itd. Krótko mówiąc to kwestia stresu jaki się przeżywa. A tak, przy prostych i tańszych rybach i życie wygodniejsze, i stresu mniej i więcej w kieszeni zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.