Skocz do zawartości
drummer152

Konkurs Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Mam do was małą prośbę.Uczestniczę w konkursie organizowanym przez Rainbow Tours.Główną nagrodą są do wygrania 2 bilety do Tajlandii.Niestety pierwsza faza konkursu składa się z tego że to forumowicze dają lajki i pierwsze 20 fotek przechodzi do drugiego etapu więc każdy kombinuje jak może :/ nie podoba mi się to , wolałbym jakby jury od początku wybierała bo to trochę niesprawiedliwe , każdy pisze do znajomych lub zmienia IP komputera i głosuje po kilkadziesiąt razy.Ale skoro już tak jest to ja nie muszę być poszkodowany :) Więc prośba do was , jeżeli macie ochotę mi pomóc to trzeba się zarejestrować na stronie fly4free.pl , następnie zalogować się i polubić moje zdjęcie do którego link zamieszczam pod spodem.Jak wygram to każdemu kto oddał głos stawiam browara :)

http://rainbow787.fly4free.pl/zdjecie/7154/Konkurs-Rainbow-Tours-Tajlandia/?c=rainbow787

PS: jeżeli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia ! Masz mój głos.


 

Akwarium: 540 L + 100 L sump

Cyrkulacja: 2x Glamorca GP-03

Obieg: Jebao DCP10000

Odpieniacz: Twistman OB-200-EXT

Oświetlenie: 4 x Maxspect Mazarra P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem wylaczyć ale jak zobaczyłem to co tam niżej pisze thailand is my dream to musiałem sie zalogowac i zaglosowac.

Mozna przez fejsa sie zalogowac,trwało to minute łącznie.

Kazdy z nas ma jakieś marzenia i jeśli mamy wpływ na realizacje innych marzeń to pomagajmy

Oddawajcie głos !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.