Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Mała aktualizacja: akwa śmiga, parametry od jakiegoś czasu już całkiem zeovitowe (NO3: 0, PO4: 0,02). Nie mogę się jednak cały czas pozbyć lekkiego mleka tj. zakwitu bakteryjnego. Nic nie daje odstawienie zeostartu i zeobaku na kilka dni. Startowałem na suchej skale więc może dłużej potrwać cały proces dochodzenia zbiornika do równowagi. Wygląda to w każdym bądź razie tak jakby coś poza zeostartem mogło być źródłem węgla w akwa. Pytanie do ekspertów: czy sucha skała może być źródłem węgla organicznego przez pewien czas (bo że nutrientów to wiadomo)? Jeśli przez dłuższy czas nie będzie się poprawiać pomyślę nad mocniejszym odpieniaczem. W akwa jest już 5 ryb, 12 ślimaków i m.in. 8 akropor. Wszystkim na razie dobrze.

zflid7w3lhul.jpg

8etwyo80hay7.jpg

 

brawos

brawos

Mała aktualizacja: akwa śmiga, parametry od jakiegoś czasu już całkiem zeovitowe (NO3: 0, PO4: 0,02). Nie mogę się jednak cały czas pozbyć lekkiego mleka tj. zakwitu bakteryjnego. Nic nie daje odstawienie zeostartu i zeobaku na kilka dni. Startowałem na suchej skale więc może dłużej potrwać cały proces dochodzenia zbiornika do równowagi. Wygląda to w każdym bądź razie tak jakby coś poza zeostartem mogło być źródłem węgla w akwa. Pytanie do ekspertów: czy sucha skała może być źródłem węgla organicznego przez pewien czas (bo że nutrientów to wiadomo)? Jeśli przez dłuższy czas nie będzie się poprawiać pomyślę nad mocniejszym odpieniaczem. W akwa jest już 5 ryb, 12 ślimaków i m.in. 8 akropor. Wszystkim na razie dobrze.

z72estl92yms.jpg

1gxlpn1oq19k.jpg

brawos

brawos

Mała aktualizacja: akwa śmiga, parametry od jakiegoś czasu już całkiem zeovitowe (NO3: 0, PO4: 0,02). Nie mogę się jednak cały czas pozbyć lekkiego mleka tj. zakwitu bakteryjnego. Nic nie daje odstawienie zeostartu i zeobaku na kilka dni. Startowałem na suchej skale więc może dłużej potrwać cały proces dochodzenia zbiornika do równowagi. Wygląda to w każdym bądź razie tak jakby coś poza zeostartem mogło być źródłem węgla w akwa. Pytanie do ekspertów: czy sucha skała może być źródłem węgla organicznego przez pewien czas (bo że nutrientów to wiadomo)? Jeśli przez dłuższy czas nie będzie się poprawiać pomyślę nad mocniejszym odpieniaczem. W akwa jest już 5 ryb, 12 ślimaków i m.in. 8 akropor. Wszystkim na razie dobrze.

1h5mx4.jpg

2l9jzab.jpg

brawos

brawos

Mała aktualizacja: akwa śmiga, parametry od jakiegoś czasu już całkiem zeovitowe (NO3: 0, PO4: 0,02). Nie mogę się jednak cały czas pozbyć lekkiego mleka tj. zakwitu bakteryjnego. Nic nie daje odstawienie zeostartu i zeobaku na kilka dni. Startowałem na suchej skale więc może dłużej potrwać cały proces dochodzenia zbiornika do równowagi. Jeśli przez dłuższy czas nie będzie się poprawiać pomyślę nad mocniejszym odpieniaczem. W akwa jest już 5 ryb, 12 ślimaków i m.in. 8 akropor. Wszystkim na razie dobrze.

1h5mx4.jpg

2l9jzab.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.