Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Przetestuj bo warto. Jeśli masz skałę i korale bardziej w głębi czyli na drugim planie to warto by z przodu nie było zbyt jasno by nie raziło w oczy, stąd też na początku niebieska i aktynika. Cała jasność idzie dopiero na skałę, by wyeksponować korale i na końcu znowu ciemniej. Przy świcie i zachodzie z kolei z przodu jest pięknie różowo-purpurowo dzięki aktynice, a z tyłu niebiesko i mrocznie (kanały 2 i 5). Podobny efekt jaki miałem kiedyś przy ledach. Wygląda jak prawdziwy świt i zachód. Mocna fluorescencja jako bonus. Efekt fluo jest dużo lepszy, gdy dwie ostatnie rury zamieni się miejscami, wtedy rano i wieczorem świecą obie aktyniczne, ale taki układ trochę za bardzo wali po oczach.

16 minut temu, Edue napisał:

Jak masz palone świetlówki? Parami?

Rano i wieczór kanał 2 i 5.

brawos

brawos

Przetestuj bo warto. Jeśli masz skałę i korale bardziej w głębi czyli na drugim planie to warto by z przodu nie było zbyt jasno by nie raziło w oczy, stąd też na początku niebieska i aktynika. Cała jasność idzie dopiero na skałę, by wyeksponować korale i na końcu znowu ciemniej. Przy świcie i zachodzie z kolei z przodu jest pięknie różowo dzięki aktynice, a z tyłu niebiesko i mrocznie (kanały 2 i 5). Podobny efekt jaki miałem kiedyś przy ledach. Wygląda jak prawdziwy świt i zachód.

14 minut temu, Edue napisał:

Jak masz palone świetlówki? Parami?

Rano i wieczór kanał 2 i 5.

brawos

brawos

Przetestuj bo warto. Jeśli masz skałę i korale bardziej w głębi czyli na drugim planie to warto by z przodu nie było zbyt jasno by nie raziło w oczy, stąd też na początku niebieska i aktynika. Cała jasność idzie dopiero na skałę, by wyeksponować korale i na końcu znowu ciemniej. Przy świcie i zachodzie z kolei z przodu jest pięknie różowo dzięki aktynice, a z tyłu niebiesko (kanały 2 i 5). Podobny efekt jaki miałem kiedyś przy ledach. 

10 minut temu, Edue napisał:

Jak masz palone świetlówki? Parami?

Rano i wieczór kanał 2 i 5.

brawos

brawos

Przetestuj bo warto. Jeśli masz skałę i korale bardziej w głębi czyli na drugim planie to warto by z przodu nie było zbyt jasno by nie raziło w oczy, stąd też na początku niebieska i aktynika. Cała jasność idzie dopiero na skałę, by wyeksponować korale i na końcu znowu ciemniej. Przy świcie i zachodzie z kolei z przodu jest pięknie różowo dzięki aktynice, a z tyłu niebiesko (kanały 2 i 5). Podobny efekt jaki miałem kiedyś przy ledach. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.