Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Też mnie boli zmiana Tunze na Jebao, ale ta 1073.040 ta wciąż sporo za mało przy planowanych dwóch bypassach. Ponadto o pompach DCP są głównie korzystne opinie. Sam nie wiem jeszcze co zrobić. Odnośnie cyrkulacji i Tunze 6095: widzę, że masz je w tandemie właśnie i to w podobnym litrażu. To jest chyba dobry pomysł i tak pewnie zrobię. Czy one są rzeczywiście ciche i czy masz je sparowane w tym cyklu zamiennym pod jednym multikontrolerem czy chodzą sobie każda odzielnie? Odnośnie sterylnego startu zbiornika: chciałbym się trzymać tego założenia, ale może na jakąś zaufaną wodę się skuszę. Nie wiem czy Microbe-Lift zalicza się do marek produktów "bez kompromisu" tak jak np. Biogro czy inny KZ :lol: , ale chcę pójść trochę na przekór i użyć tych właśnie bakterii (na tych właśnie chyba już nie tak popularnych ostatnio bakteriach w 2014 roku przy starcie nie zanotowałem ani jednej nitki glona oraz widocznego dojrzewania). Ponadto tam dosłownie czuć, że coś w tych butelkach siedzi, gotuje się i mało nie eksploduje, ach ten zapach w jednej z butelek -  pamiętam do dziś. W Biogro nic poa borygo nie czuć.

Dzięki za rady!

brawos

brawos

Też mnie boli zmiana Tunze na Jebao, ale ta 1073.040 ta wciąż sporo za mało przy planowanych dwóch bypassach. Ponadto o pompach DCP są głównie korzystne opinie. Sam nie wiem jeszcze co zrobić. Odnośnie cyrkulacji i Tunze 6095: widzę, że masz je w tandemie właśnie i to w podobnym litrażu. To jest chyba dobry pomysł i tak pewnie zrobię. Czy one są rzeczywiście ciche i czy masz je sparowane w tym cyklu zamiennym pod jednym multikontrolerem czy chodzą sobie każda odzielnie? Odnośnie sterylnego startu zbiornika: chciałbym się trzymać tego założenia, ale może na jakąś zaufaną wodę się skuszę. Nie wiem czy Microbe-Lift zalicza się do marek produktów "bez kompromisu" tak jak np. Biogro czy inny KZ :lol: , ale chcę pójść trochę na przekór i użyć tych właśnie bakterii, (na tych właśnie chyba już nie tak popularnych ostatnio bakteriach w 2014 roku przy starcie nie zanotowałem ani jednej nitki glona oraz widocznego dojrzewania). Ponadto tam dosłownie czuć, że coś w tych butelkach siedzi, gotuje się i mało nie eksploduje, ach ten zapach w jednej z butelek -  pamiętam do dziś. W Biogro nic poa borygo nie czuć.

Dzięki za rady!

brawos

brawos

Też mnie boli zmiana Tunze na Jebao, ale ta 1073.040 ta wciąż sporo za mało przy planowanych dwóch bypassach. Ponadto o pompach DCP są głównie korzystne opinie. Sam nie wiem jeszcze co zrobić. Odnośnie cyrkulacji i Tunze 6095: widzę, że masz je w tandemie właśnie i to w podobnym litrażu. To jest chyba dobry pomysł i tak pewnie zrobię. Czy one są rzeczywiście ciche i czy masz je sparowane w tym cyklu zamiennym pod jednym multikontrolerem czy chodzą sobie każda odzielnie? Odnośnie sterylnego startu zbiornika: chciałbym się trzymać tego założenia, ale może na jakąś zaufaną wodę się skuszę. Nie wiem czy Microbe-Lift zalicza się do marek produktów "bez kompromisu" tak jak np. Biogro :lol: , ale chcę pójść trochę na przekór i użyć tych właśnie bakterii, (na tych właśnie chyba już nie tak popularnych ostatnio bakteriach w 2014 roku przy starcie nie zanotowałem ani jednej nitki glona oraz widocznego dojrzewania).

Dzięki za rady!

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.