Skocz do zawartości
Adam160

Postojówki BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem, że są od tego inne fora ale nie będę zakładał konta po to by zadać jedno pytanie, zwłaszcza, że w śród nas są miłośnicy tej marki.

Mam problem z żarówką światła postojowego z przodu. Przepaliła się, kierunkowskaz świeci ciągłym światłem. Kupiłem nowe, ledowe, niestety święcą mizernie a do tego info o przepalonej żarówce nie zniknęło z deski rozdzielczej a kierunkowskaz nadal się świeci. Dziś kupiłem tradycyjną żarówkę i sprawa wygląda tak samo. Obie żarówki świeciły się bardzo słabo, jakby napięcie było zbyt niskie a komputer ich nie widzi.

Wie ktoś w czym problem? Trzeba podłączyć pod komputer czy coś w elektryce siadło? Auto do E46.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam problem w S 80, po wymianie żarówki z przodu dodatkowo cyrki ze światłem z tyłu(jeden obwód) wyskrobałem styki w kostkach cienkim śrubokrętem i po sprawie masa gdzieś zaśniedziała i nie było dobrego styku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi o te styki, w które się wpina żarówki, tak? Juto przy świetle zerknę, oby to było tylko to.

Ktoś jeszcze miał z tym do czynienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki model bemki?


100x40x30 + sump oświetlenie LED DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o kostki na wiązce przewodów od których wychodzi przewód do żarówek,ale przyczyn może być wiele np.w moim roboczym wole Leganzie po każdej wymianie czujnika czy regulatora trzeba jechać na kompa zresetować błąd,w volviaku resetuje się sam ale nie wiem jak jest w bm-ce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Spróbuj podjechać do elektryka co ma pojęcie w tej marce.

Może trzeba teraz usunąć bład z komputera, ktoś tak miał w BWM z tych nowszych.


"Mówiłaś mi" bym nie umarł, to jest w genach

"Brzydki, zły i szczery" w biegu "Po drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.