Skocz do zawartości

Historia edycji

rafik73

rafik73

15 minut temu, Arturro napisał:

Marsa Al

Nurkowania z brzegu.

Tak jak napisałem powyżej . Dodam że w hotelach w których byłem są centra nurkowe  lub na plaży  i można nurkować z brzegu , z łódki jak chcesz . Z Hurgady masz blisko do Safagi . 

W Hurgadzie byłem w hotelu al Nabila  Bay Makadi -hotel średni w porównaniu z tym w Sharm ale piękna zatoczka w której też super rafa koralowa do okoła. 

 

 

rafik73

rafik73

14 minut temu, Arturro napisał:

Marsa Al

Nurkowania z brzegu.

Tak jak napisałem powyżej . Dodam że w hotelach w których byłem są centra nurkowe w nich lub obok na płaży i można nurkować z brzegu , z łódki jak chcesz . Z Hurgady masz blisko do Safagi 

W Hurgadzie byłem w hotelu al Nabila  Bay Makadi -hotel średni w porównaniu z tym w Sharm ale piękna zatoczka w której też super rafa koralowa do okoła. 

 

 

rafik73

rafik73

12 minut temu, Arturro napisał:

Marsa Al

Nurkowania z brzegu.

Tak jak napisałem powyżej . Dodam że w hotelach w których byłem są centra nurkowe w nich lub obok na płaży i można nurkować z brzegu , z łódki jak chcesz . Z Hurgady masz blisko do Safagi 

W Hurgadzie byle w hotelu al Nabiła Bay Makadi -hotel średni w porównaniu z tym w Sharm ale piękna zatoczka w której też super rafa koralowa do okoła. 

 

rafik73

rafik73

3 minuty temu, Arturro napisał:

Marsa Al

Nurkowania z brzegu.

Tak jak napisałem powyżej . Dodam że w hotelach w których byłem są centra nurkowe w nich lub obok na płaży i można nurkować z brzegu , z łódki jak chcesz . Z Hurgady masz blisko do Safagi 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.