Skocz do zawartości

Historia edycji

rafik73

rafik73

Adam nie piszę o Marsa , że wiocha żeby to znaczyło co kolwiek złego . Dlatego , że sama " wiocha" w dosłownym jej znaczeniu nie jest niczym złym. Lecz chodzi mi o usytulowanie Marsa . Z daleka od cywilizacji. Hotele w Egipcie  raczej wszędzie są podobne . 

Ale tak jak napisałem - chciałem się dowiedzieć co jest takiego w Marsa , że dużo osób tam jeździ? 

Cena ? 

Spokój ? 

Wietrzna pogoda ? 

Itd........

PS : Stoi w porcie w Safadze dalej spalony jacht ???

rafik73

rafik73

Adam nie piszę o Marsa , że wiocha żeby to znaczyło co kolwiek złego . Dlatego , że sama " wiocha" w dosłownym jej znaczeniu nie jest niczym złym. Lecz chodzi mi o usytulowanie Marsa . Z daleka od cywilizacji. Hotele w Egipcie  raczej wszędzie są podobne . 

Ale tak jak napisałem - chciałem się dowiedzieć co jest takiego w Marsa , że dużo osób tam jeździ? 

Cena ? 

Spokój ? 

Wietrzna pogoda ? 

Itd........

rafik73

rafik73

Adam nie piszę o Marsa , że wiocha żeby to znaczyło co kolwiek złego . Dlatego , że sama " wiocha" w dosłownym jej znaczeniu nie jest niczym złym. Lecz chodzi mi o usytulowanie Marsa . Z daleka od cywilizacji. Hotele w Egipcie  raczej wszędzie są podobne . 

Ale tak jak napisałem - chciałem się dowiedzieć co jest takiego w Marsa , że dużo osób tam jeździ? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.