Skocz do zawartości
marko12

Xenia zarasta zbiornik

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Beowulf widzę, że też jesteś z Wrocławia jak ja. Jeśli chcesz Xenię to wal do mnie na pm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie znowu nie chce jakos sie rozrastac jest brzydal jest auriga i zero zainteresowania koralowcami u nich a xenia jaka byla 2 miesiace temu nadal taka jest:D wszystko inne ladnie rosnie


200x80x80 low tech,,pompa jebao 15000l/h,,cyrkulacja 2x maxspect gyre fx 280,,odpieniacz reef octopus 5000,,lampa blau luminia 1080,,obsada lps i miekkie (Wszyscy jestesmy psychiczni lecz nie wszyscy zdiagnozowani)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie mało tego, że rośnie jak koks na syntholu to jeszcze dolabella robi non stop przemeblowanie. Praktycznie co drugi dzień widzę kolejne szczepki xenii w innych zakamarkach akwarium. Jeśli ktoś chce to się podzielę.

Jednym słowem chwast ;-)

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwastem bym jej nie nazwał. Mi się podoba taki falujący dywan. Muszę tylko jakoś ją okiełznać. To ulubieniec mojej żony a z babą nie wygrasz

Edytowane przez remkowski (wyświetl historię edycji)

Baniak 200x50x50, sump 93x50x35, odpieniacz WhiteSkim250, oświetlenie chińczyk LED 3x120W, obieg NJ4500, cyrkulacja Jebao RW-20 + JVP202, dozownik jebao DP-4, balling+pełen AF. Filtracja - siporax+odpienek+NP Pro+ocet. Sól Aquaforest FSRS

3f2f5d29da7db8bbe07873ee4d63922du483a445.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenia przy briareum to jest pikuś. Paznokciami lub pensetą i wyrywać. Jak ktoś by chciał mam i xenie i briareum. Oddam. Ale też nie obrażę się za coś w zamian ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwastem bym jej nie nazwał. Mi się podoba taki falujący dywan. Muszę tylko jakoś ją okiełznać. To ulubieniec mojej żony a z babą nie wygrasz

Mojej też się podoba. Sam sie dziwię :mellow:

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku potrafiłem siedzieć i godzinami się gapić w falującą xenię.

Teraz menta tak się rozplewiła, że prawie codziennie wyłapuję jakieś pływające szczepki.

Wczoraj znalazłem nawet piękny jej okaz zagnieżdżony wewnątrz montipory tależowej.

Jeśli chodzi o wytępienie to szybko pada ( nawet 2-3 dni) bez prądu wody i w zaciemnieniu.

Dowiedziałem się o tym jak wstawiłem taką skałkę porośniętą xenią do groty między skałami gdzie ją woda nie omiatała i nie było prawie światła - całośc padła.


Solarium V3

 

fc489c49e03bec218befb7372bfc324fu723a639

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.