Skocz do zawartości
Ewa

a się pochwalę...

Rekomendowane odpowiedzi

...od wczoraj jestem Panią Magister Biologii :) Moje zwierzaki bardzo się cieszą, że tak wykwalifikowana osoba wodę im zmienia i karmi :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Congratulations!

O kurcze... ale si? tu ko?o naukowe robi. Cz??? ju? lub lada moment mgr'y, inna cz??? si? doktoryzuje... fiu fiu...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!Sam wiem najlepiej co to znaczy.Mój rekord niespania - 83 godziny ( podczas tej sesji, bez żadnych narkotyków, bez tusipeku, bez efedryny - sama kawa )


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez moje gratulacje,ja juz nie pamietam kiedy ostatnio si etak denerwowalem jak na obronie pracy inzyierskiej.teraz patrzac z perspektywy czasu to mozna sie z tego posmiac.ze to niby nic bylo.

no i zawsze mzona si ebylo wyrwac na zjazdy weekendowe na uczelnie z domu...

pozdrawiam

darekn12


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje EWO:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dzięki chłopaki, ja największą nerwówę miałam 4 dni przed oddaniem pracy do Dziekanatu jak odpieprzyło mojej promotorce i nagle zmieniła koncepcję i zaczeła się czepiać rozdziałów, które jeszce m-c temu były OK, 4 dni siedziałam dzień i noc i pisałam, a na obronie dowiedziałam się, że wystawiła mi najgorszą recenzję bo praca taka niedopracowana...no comment, sama obrona pikuś-byłam obryta :) w końcu to tylko biologia :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az dziwne ze promotor robi problemy swojemu studentowi to tez troszke swiadczy o promotorze...ja na szczescie mialem takiego ktory nie byl dio konca w tej specjalizacji co pisalem prace wiec co mu podalem to w to wierzyl...najwazniejsze ze to juz za toba...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Gratuuulacje @Ewa :)

Ja sie bronilem w zeszly poniedzialek, jak teraz pomysle o tym wydarzeniu to smiac Mi sie chce i chetnie przezylbym to Jeszcze RAZ :):):)a tyle strachu i stresu :)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graaaaaaatulacje - naprawdę szczere......


250-baniak.HQI 150w+2x39w T5 +2x24T5 + nocne , cyrkul. 9000l ,pełen Balling ,odpieniacz ??, LR 30kg. Silunaria ,Xenia ,Sacropython ,Clavularia ,grzybki ,Oceanaris x2 ?limaki turbo x3 (kilka twardych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również Ci gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.Jaki temat? Jakiś ciekawy?

Chciaż może powinnam pisać kondolencje- bo teraz do pracy, a szanse jako biolog masz kiepskie chyba,że zostaniesz na uczelni. Ma to swoje plusy, dostęp do mikroskopu ,odczynników i biblotek i różnych "medlinów"

Pozdrawiam ,też biolog chociaż raczej EX biolog


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Pani Magister :yes


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wszystkim dzięki za gratulacje :)

@Drop, no Tobie też się należą, skoro obrona też do przodu...

@TMK, temat miałam dość ciekawy choć bardzo pracochłonny, dotyczył zgrupowań meiobentosu zasiedlającego fiord Spitsbergeński, no i wiadomo binokular igła i jechane...czyli szukanie życia w piasku. Jeśli chodzi o pracę...póki co odpoczywam :) Pewnie i tak wyląduję jako nawiedzona nauczycielka biologii :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewa, moje gratulacje!!

Zobacz szybko http://www.chem.univ.gda.pl/aktualnosci/2006/EFS_absolwenci.html

Moze Cie to zainteresuje. Moja kolezanka to prowadzi wiec jakby co to pisz do niej lub do mnie.

Firmy ktore daja te staze praktycznie gwarantuja pozniejsze zatrudnienie...moze to ciekawsze niz uzeranie sie z bachorami.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Ewa.

A co do zmiany koncepcji w ostatniej chwili - z autopsji wiem, ze nie warto sie przejmowac.

Co najwyzej promotor troche pomarudzi.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewa :

temat miałam dość ciekawy choć bardzo pracochłonny, dotyczył zgrupowań meiobentosu zasiedlającego fiord Spitsbergeński, no i wiadomo binokular igła i jechane...czyli szukanie życia w piasku. Jeśli chodzi o pracę...póki co odpoczywam :) Pewnie i tak wyląduję jako nawiedzona nauczycielka biologii :)

Jeśli kochasz dzieci :) ... jeśli znasz język to wyjeżdzaj jak tylko się da i sprobuj być biologiem. Mnie strasznie tego brakuje. Nawet jak Ci się nie uda :), to lepiej sprzątać tam niż tu. a Tu jeszcze trzeba mieć grupę inwalidzką ;(.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Pani Magister - podejrzewam że w końcu wielka ulga - zazdroszcze

Mi w październiku mija 2 lata od absolutorium i jak sie nie obronie do tego czasu to wszystkie te lata studiow w ........, a tu nie ma kiedy bo tyle roboty w firmie że spać bym nie miał kiedy

zabrałem się ostatnio za poprawianie pracy ale prawie całą na nowo musze pisać bo zdezaktualizowały się wszystkie dane i wnioski sprzed 2 lat, echh.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Ewciu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.