Skocz do zawartości
Kraszan

Ale piękny meczyk był...:)

Rekomendowane odpowiedzi

Miodzio.

Kawał dobrej piłki. Skąd oni mieli tyle sił? I ta dynamika. Piękne bramki w 118. i 120 minucie. Dawno nie widziałem takiego fantastycznego meczu. Italia chyba idzie na mistrza...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auf wiedersehen Deutchland i o to chodziło - ale gole nieziemskie. Ten drugi to normalnie potężny nokaut :) i to w tej minucie :) piekny naprawde meczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk jak ta lala dobrze ze szfaby odpadly.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXTRA :)

A ile piwa podczas meczu sie polalo u Mnie :):):)

Postawilem na Wlochow w Buchmacherskich juz w przed dzien rozpoczecia i sie teraz ciesze:):):)

Duza szansa na wygrana :):):)HiHi

W finale Franca z Wlochami,

Wlosi Mistrzem a Zabojady na zabke do Francji przez Granice :D:):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Kraszan, ja sie zastanawiam skad oni mieli tyle sily?

Dobrze ze w Mistrzostwach Swiata sedziowie pomagaja gospodarzom "tylko" do polfinalu, sedziowanie w tym meczu bylo calkiem niezle i chyba bezstronne. ALe i tak najlepszy mecz Niemcow na Mistrzostwach, ten Klinsmann to jednak dobry trener...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie sprawiedliwości stało się zadość - Niemcy do domu. Ciesze się jak dziecko, z żoną darliśmy się na całe gardło. Uczta dla oczu. Wreszcie kawał dobrego futbolu no i ten wynik! Po wczorajszym chciałbym żeby Włosi sięgneli po trofeum.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok Ballack'a z opadni?t? szczenk? i drgaj?c? war? - by? niezapomniany. Przez chwile pomysle?em ?e mi go ?al ale nie - otrz?sno?em sie z tej my?li :)... ciekawe kto teraz ze?re pizze na kt?rej Bild wysy?a? W?och?w do domu... ?? Ca?a buta i pycha prysn??a jak mydlana ba?ka. Na dobr? sprawe ?al mi pi?karzy jako dru?yny cho? nigdy im nie kibicowa?em - ale mam cholern? satysfakcje my?l?c o (niekt?rych) niemieckich kibicach i szmat?awych brukowcach, kt?re zawsze musia?y pokaza? ?e panowie ?wiata ci?gle s? "uber alles".. sko?czy?o sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.