Skocz do zawartości
lapsiak84

Piżamki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie piżamek. Mialem w akwarium jedną a dziś dokupiłem drugą bo wyczytalem ze powinny byc trzymane w parach albo w stadach. Na razie jedna dziubie druga i sie ganiaja. Czy w parach znaczy w dobranych parach? Samiec i samica? Czy tez moze przechodza aktualnie etap zapoznawczy? Popelnilem blad wpuszczajac druga? Czy moze sie zaprzyjaznia?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiedziales co wpuszczasz i co masz w akwarium?chodzi o płeć?jak nie wiedziales i wpusciles tylko po to żeby rybki sobie pływały razem to błąd...male akwarium dwa osobniki tej samej płci zdrowego związku z tego nie będzie...dzieci raczej tez nie.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabija sie? A jak rozpoznac plec pizamek?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie ma o płci ale jest o sęnsie ich posiadania :)

http://nano-reef.pl/...optera-pizamka/

Ja kupiłem niby parkę, ale po tygodniu, każdaw innym

koncie akwa i się ganiały.

Edytowane przez Diabeł prawdziwy (wyświetl historię edycji)

Mała szklanka słonej wody, na dnie skały, w toni ryby i jakieś stwory. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20 sztuk ( niedlugo dojdzie jeszcze kilka ) i prezentuja sie pieknie . To jest stadna , spokojna i bezproblemowa rybka. Do malych zbiornikow idealalna. Jak ma dobry pokarm i nie jest zestresowana to jest pieknie ubarwiona. Jak ktos chce sie ich pozbyc to chetnie odkupie ... Co do minimalnej ilosci w stadzie uwazam ze jest to 5 sztuk.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż bardzo chciał Piżamki ale właśnie powiedzieli nam w sklepi że najlepiej od razu mieć 5/6 sztuk bo wtedy nie ma problemu że się gryzą i ładnie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam już ponad rok 2 szt. i nie zauważyłem żeby się gryzły czy ganiały - może dlatego że kupiłem od razu parę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.