Skocz do zawartości
Ralfik

Chorwacja[urlop]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Chcemy jechac na Chorwacje [7 osob] jezeli ma ktos kontakt na prywatne kwatery lub dom bardzo bede wdzieczny dzieki Rafal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacjia hmmmm. Drożyzna drożyzna i drożyzna. W zeszłym roku pojechałem byłem szybko pojechałem dalej Czarnogóra - zatoka kotorska bajka bardzo polecam, tego było mało , polecieliśmy do Albanii jeszcze fajniej a co najleprze taniocha- bardzo polecam Sarande , himare i plaże gjipe brak spędu cisza i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacjia hmmmm. Dr drożyzna i drożyzna. W zeszłym roku pojechałem byłem szybko pojechałem dalej Czarnogóra - zatoka kotorska bajka bardzo polecam, tego było mało , polecieliśmy do Albanii jeszcze fajniej a co najleprze taniocha- bardzo polecam Sarande , himare i plaże gjipe brak spędu cisza i spokój.

Potwierdzam, - jeżdzę a raczej jeździłem do Chorwacji z przerwami od 12 lat i ze względu na drożyznę czas na zmiany.Sami już nie wiedzą ile sobie wołać za wszystko.Teraz czas na Czarnogórę i Macedonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja to piękny kraj, ale trochę przeszkadza mi brak piaszczystych plaż...

Jeśli chodzi o apartamenty, warto poszukać nie tylko na stronach polskojęzycznych, można trafić niezłą ofertę ale jak koledzy powyżej napisali, tanio to było kiedyś...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej na południe tym taniej i ładniej. Ale rzeczywiście - Czarnogóra to mniej więcej połowa cen tych z Chorwacji.

No i równie ładnie, troche biedniej, ale ładnie.

W Albanii byłem na krótki wypad to na granicy nieprzyjemnie, potem pierwszy pojazd to dziadek na osiołku.

Miasto - bida aż piszczy. Przepisy ruchu nie istnieją. Łażą w poprzek ronda.

Jak ktoś lubi atrakcje to może być i Albania. :D

Do Czarnogóry mogę dać kontakty albo szukać: Kosanowic(z) - Ulcinj, na pierwszy raz.

Chociaż kiedyś, to się zawsze w ciemno jeździło.

Edytowane przez Nalesnick (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem do Albanii każdy ostrzegał przed złodziejami mafią itp, nie ma czego się bać . Świat należy do odważnych. Rzeczywiście przepisy ruchu drogowego są , a może nie są . Tir jadący pod prąt na autostradzie to normal, ale ludzie bardzo przyjaźni , i piękne góry w całym kraju. Ja jechałem motocyklem więc w każdą dziurę wiechałem . 5700 km przez 2 tyg. Warto było i bardzo polecam Montenegro i Albanię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako iż wątek niewiele ma wspólnego z rafą, a więcej z podróżami po Bałkanach i przyległościach, przenoszę go do działu Globetrotter, tam będzie mu dobrze.

AquaManiac


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do poprzedników, Czarnogóra, bardzo fajna, dużo tańsza niż Chorwacja, ale ma jeden "kłopot" droga!!!! W zeszłe wakacje jechaliśmy 24 godziny!!!! A do tego jeszcze granice i kolejki na nich! Jeśli Ci to nie przeszkadza, to warto :-) a co do Chorwacji, to napisz gdzie byś chciał jechać, i ewentualnie w jakiej cenie. Będzie łatwiej coś Ci doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuje temat.

Chciałbym pojechać na Chorwację w 4 osoby. Co polecacie który rejon jest w miarę tani.na godny polecenia. A może ktoś był niedawno w ciekawym miejscu i ma kontakt na przyzwoite kwatery.

Edytowane przez karol86 (wyświetl historię edycji)

140x60x60

white skim 200 lampa 8x54 . Tunze 6045 jebao WP 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie był ostatnio na Chorwacji?


140x60x60

white skim 200 lampa 8x54 . Tunze 6045 jebao WP 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeroki temat, zajrzyj na cro.pl

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka. Ale szukam kogoś kto był ostatnio i był zadowolony. Jadę też z 2małych dzieci. Szukam też plaży z długim zejściem do morza. I ciekawą okolicą


140x60x60

white skim 200 lampa 8x54 . Tunze 6045 jebao WP 25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bylem na wyspie murter ceny od to 50euro za apartament powiem ze naprawdę fajnie w tamtym roku bylem w rogoznicy tak samo super

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu byłem z rodzinką (żona + dwoje dzieci 9 i 14 lat) w Porecu na Istrii.

Droga zajęła mi 13 godzin (z krótkimi przerwami na kawę i hamburgery).

Jechałbym krócej (ok. 11 godzin) gdyby nie to, że GPS mnie wyprowadził na drogę przez Park Narodowy Ucka zamiast przez tunel w poprzek góry. Prawie spaliłem hamulce, ale widoki przepiękne!

Co do Poreca:

- Hotel, wyżywienie śniadania, obiady i kolacje (bez All Inc.), pokój ok 25 m podzielony na pół + łazienka (bez klimy niestety), bezpłatny parking, do centrum miasta (gdzie są markety) jakieś 5 km

- bezpośrednio przy plaży, oznaczona błękitną flagą (krystaliczna woda), oczywiście żwirowa, choć my z niej nie korzystaliśmy (dzikie tłumy) i chodziliśmy ok. 100 metrów dalej rozkładając się na skałkach

- Życie pod wodą bajka. Kolorowe ryby, pełno krabów różnej wielkości, rozgwiazdy, gąbki a nawet mątwa zmieniająca kolory.

- cenowo wyszło 5000 PLN za wszystko na miejscu + paliwo i opłaty autostradowe, więc myślę że podobnie zapłaciłbym nad Bałtykiem

Kwatery nie wchodziły w grę, bo moja małżonka powiedziała, że w czasie urlopu nie ma zamiaru sprzątać, gotować ani myć naczyń ;)


53a07a25181b861a64954654b6350a49u1416a1269.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.