Skocz do zawartości
Kraszan

Atakują klony !

Rekomendowane odpowiedzi

Załamka!

A tak się fajnie weekend zapowiadał.

No i będziemy mieli dwa klony - ten drugi kartoflany konus ma być premierem ! ! ! Ja tego nie wytrzymam!

Linków nie podaję, bo w necie jeszcze nie ma, ale na TVN24 jest już żałoba i o tym mówią... Dobrze że mam spore akwa - jezeli już popełnić samobójstwo to utonąć na rafie - jak prawdziwy morszczak :)


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe bedzie jazda

A ja dzis doczytałem, że juz na TVP nie obejrze Hansa Klosa (zrobił się niepoprawny politycznie)

Cenzura, cenzura i jedynie słuszna droga wraca ....


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech to ch..j a miałem dziś dobry dzień. Teraz to naprawdę bedą się z nas śmiać .Chyba jednak przemyślę ewakuację z tego bajzlu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy się ewakuują to z kogo będą doić kasę?


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie niech mnie ktoś uszczypnie. Może to jednak pryma aprilis?!

Cały dzień nawet radia nie miałem czasu włączyć i teraz się dowiedziałem.

No to ledwo się złotówka podniosła znowu będą spadki, grrrr!

Wiedziałem od wyborów że prędzej czy później tak będzie, że te dwa zakompleksione karły z przerostem ambicji i mniemania o sobie, będą wspólnie Polską rządzić.

Mamy taki rząd jakich wyborców.

No niestety zaletą demokracji jest to że wszyscy mają prawo głosu, a jej wadą jest właśnie dokładnie to że niestety wszczyscy to prawo mają...


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej jak jeden zachoruje to drugi pojedzie i nie bedzie siary :wink

pozdr

Tomek

PS: sorry, za tak głupi żart, ale ja już nie mam siły się denerwować...


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jałoś :

przynajmniej jak jeden zachoruje to drugi pojedzie i nie bedzie siary :wink

Jak to nie będzie?

Po pierwsze sporo osób ich nie rozróżnia, a po drugie którykolwiek nie pojedzie to i tak będzie siara...

Już jest siara... Gorzej być nie może...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kraszan: no idobrze,że ich nikt nie rozróżnia. co za różnica, który będzie dziś premierem, który prezydentem... i tak mogiła i tak mogiła...

pzdr

Tomek


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze bedzie jak obaj na raz dostana sraczki :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie :) Przeciez w gruncie rzeczy nic sie nie zmieni: Jarek zamiast kierowac z tylnego siedzenia bedzie kierowal z przedniego, przeciez Marcinkiewicz to marionetka, szef ja postawil na swieczniku i szef ja teraz zdjal. Marcinkiewicz kroku nie mogl zrobic bez akceptacji Jarka a teraz z jakis powodow stal sie niepotrzebny wiec sobie pojdzie. Nic sie nie zmieni :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy sie tak nie cieszcie bo PiS ma w tym jakiś plan. Dymisja premiera to dymisja caaaałego rządu. Nie jest to rzecz przypadkowa.

Jest to niezwykle wygodne dla PiSu bo teraz mogą sobie pozmieniać skład rządu i roszady zrobić jakie chcą.

Od samego początku widać że PiS dąży tylko do jednego - skupienia władzy w jednym ręku. Mieliśmy już rządy jednopartyjne - pamiętacie? Jestem młody ale ja jeszcze pamiętam kartki.

A co zrobią jak będą tą władze już? Podejrzewam że sami nie wiedzą jeszcze bo ich strategia kończy się na zdobyciu władzy absolutnej.

Sęk w tym że im się chyba trochę pop...liły ustroje polityczne i tych faszystowsko-izolacyjnych zagrywek ludzie w dzisiejszej Polsce nie przełkną i kostaną od wyborców kopa w tyłek jak tyko będzie okazja. Zresztą zobaczymy w wyborach lokalnych.

Normalnie polityka nie ma na mnie tak emocjonującego wpływu, ale jak patrze jak ci idioci niweczą wieloletnie starania wszystkich Polaków to mnie krew zalewa. Co z tego że walczą z korupcją? Jak na razie to wiele szumu i gówniane efekty. Nie lubie złodziejstwa, cwaniaków i układów ale na boga zarządzanie państwem to nie tylko sądownictwo! To jest jeden z licznych jego elementów. Jak chcą i potrafią to niech sobie wezmą ten resort i PRECZ od reszty bo nic ale to kompletie nic dobrego w innych dziedzinach nie zrobili a jedynie same porażki i kompromitacje.

dobra kończe bo się zgotowałem... ide sobie na pocieszenie kupić KS1000 w reefshopie :) - odlicze sobie od VATu i podatku dochodowego bo na bank moich pieniedzy kaczory za duzo nie dostaną po to żeby rozdawać je na prawo i lewo, zamiast uzdrawiać nasz CHORY KRAJ


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Wy sie tak indyczycie.

Jak kartofle do spolki z burakiem i koniem (Gierdych) beda za duza wioche robili, to im KE pewnie przykreci srubke z dotacjami.

Inna sprawa, ze Kraju szkoda, bo kolejna szansa zmarnowana.

Ale trzeba robic swoje, kaske zgarniac, ksztalcic sie, a reszte miec w %&$$#^.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos kiedys powiedzial ze Kaczory nadaja sie tylko do niszczenia, nie maja zadnego planu na rzadzenie a jedyne co im naprawde dobrze wychodzi to zaciekle sciganie i sadzenie wszystkich ktorzy sie im narazili. szkoda ze malo kto posluchal tego pana


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myśle że tytuł filmu "O dwóch takich co ukradli księżyc" można spokojnie zamienić na "O dwóch takich co ukradli Polskę"

Myśle że scenariusz do tego dramatu został ułozony wcześniej., Marcinkiewicz w tym filmie to postać drugo planowa która torowała tylko drogę, bez żadnych możliwości jakiegokolwiek ruchu - dlaczego ? a no po to żeby przyszły premier mógł się wykazać i zabłysnąć na tle mizernego swojego poprzednika.

Jak to mawiał Pawlak "... TASZ TO SIOK"

Pozdrawiam Roman

P.S. Remont trwa......końca nie widać


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Jak tak dalej pojdzie, to Opuscimy Unie na Wlasne Zyczenie albo, nie...Sami Nas Wyjeb..:szok:szok:szok

KACZORY Z LEPPEREM I GIERTYCHEM DO OBORY!!!

TAM ICH MIEJSCE:D:D:D

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, mi się podobał Marcinkiewicz(oczywiście jako polityk:)), chyba jedyny sensowny człowiek z tej bandy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olek - no nie przesadzaj :) Nieszkodliwy i poularny może i był, ale sensowny to on nie był.

Premier w Polsce to powinna być osoba konkretna, stanowcza, operatywna i gotowa do przewodzenia rządem, bo to faktycznie premier rządzi tym krajem - taki mamy ustrój.

Prezydent u nas jest (sorry, powinien być) wizytówką na arenie międzynarodowej i mimo że ma pewne atrybuty władzy to nie jego rola rządzić państwem.

Od tego jest premier. Kaczorowi jednak coś chyba się w tej profesorskiej głowie popierniczyło za bardzo i marzy mu się widać ustrój prezydencki - taki jak w USA. Albo lepiej - jak patrze na te poczynania kaczorów toraczej marzy im się coś bardziej jak włochy za "Ducze" Mussoliniego.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam że premier powinien być z Karkowa i powinien nazywać się Rokita.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kraszan - przy całym szacunku i sympatii dla PO, ale Rokita jest skrzydłem "skrajnie radykalnym" w PO.

Mimo jego haryzmy uważam że dość skrajności w naszym rządzie. Skrajności na najwyższym szczeblu władzy do niczego dobrego nie prowadzą.

Czas na rozsądną, proekonomiczną (a nie prosocjalną politykę), nastawioną na integrację z zagranicą (zarówno UE, jak i wschód) no i w końcu na naprawę finansów państwa.

Czas na kogoś kto rozumie, że rozdawnictwo pieniędzy prowadzi do POGORSZENIA stopy życiowej ludności. U władzy poinny być osoby które pojmują takie rzeczy i mimo że cięcia i reformy są decyzjami niepopularnymi politycznie, to będzie potrafił wytłumaczyć tej ciemnej masie jaką są wyborcy w naszym kraju, że to dla nich lepiej nie dostać 1000zł becikowego i dopłaty paliwowej, żeby potem za zaoszczędzone pieniądze rozruszać gospodarkę i automatycznie wtedy wzrosną pensje, pojawią się miejsca pracy.

Pamiętacie jaki był wicher przed wejściem do UE? Że to koniec, że wykończy polską gospodarkę i rolnictwo. I co? I teraz ci co najgłośniej krzyczeli są największymi beneficjętami dotacji unijnych, Polacy są dużo bardziej konkurencyjni niż firmy unijne i to oni nas się teraz boją bo (co by nie mówić) to np. koszty pracy są u nas sporo niższe. Po prostu czasami trzeba w takich kluczowych sprawach olać głos pewnych grup społecznych, które są nieświadome że to dla nich lepiej.

Co się wtedy stanie? Następne wybory będą przegrane dla partii która te reformy wprowadzi - to więcej niż pewne przy naszej bądz co bądz młodej demokracji. Życzyłbym sobie kiedyś takiej partii która nie będzie się oglądać na taki skutek i zrobi porządek w finansach państwa, w górnictwie, w służbie zdrowiaq itp. Niestety obawiam się że jest to niemożliwe w naszym kraju i mimo sympatii do PO to nie jestem przekonany czy oni będą zdolni do takiej decyzji.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo tego całego "dymu" zachowuję spokój.Też się na początku zagotowałem, że te dwa pokurcze zawłaszczają kraj, ale kiedy przyszła chwila refleksji, powiedziałem sobie, że po prostu mam to w d*pie.Leży mi na sercu dobro mojej ojczyzny, zawsze głosuję, chadzam na referenda...ale zastanawiam się w jakim celu, skoro każda władza po kolei mnie oszukuje? Dlaczego w tym kraju nie ma ludzi, którzy mówią prawdę?

A przynajmniej w polityce...Mam nawet znajomego łódzkiego posła, który zatrudniał ludzi do roznoszenia ulotek, a potem im fałszywe pity wysyłał na o wiele niższe kwoty niż rzeczywiście zarobili...a niby taki prawy i sprawiedliwy.Bez wykształcenia i bez języków"studiował historię i etnologię"( tak było napisane na jego ulotkach wyborczych ). Wszędzie złodziejstwo i krętactwo - po prostu w takim żyjemy kraju i taka jest mentalność większości z nas!

Kolejny przykład, tym rzem niezwiązany z polityką...

Rodzice wyjechali, opiekowałem się młodszą siostrą i w konsekwencji załatwiałem też z nią różne sprawy, między innymi kupowałem obóz młodzieżowy w lloret de mar..Pozbierałem oferty, razem przeglądaliśmy, wybraliśmy, jedziemy płacić...No to gadka szmatka, wypytałem o wszystko, żeby nie było lipy, zapłaciłem. Obok trzech stanowisk pracowników biura, było jedno stanowisko przedstawicielki Warty. No to podszedłem również do niej, zapytać o warunki doubezpieczenia, ponieważ oferowane w cenie obozu NW ( Signal iduna ) w wysokości 10.000PLN wydało mi się niskie. No to mi podliczyła, powiedziałem, że się zastanowię i wyszliśmy.Poi chwili coś mnie tknęło, wróciłem się ( minęło może 10 sekund ) chciałem zapytać, gdzie w okolicy znajduje się jakiś dobry kantor ( euro chcieliśmy kupić na ten wyjazd ), czy mają może jakiś zaprzyjaźniony, w którym dostanę korzystną cenę...Mijam próg, a tam babsztyl wypala do tych wieśniaków z biura "DOBRY BAJER TO POŁOWA SUKCESU".....przecież jakbym był świnią to bym ją zniszczył.

Dodam, że miało to miejsce w biurze podróży HARCTUR na ul.Piotrkowskiej 99 w Łodzi.

Remik powiedz mi, czy taka "polityka turystyczna" to jest norma w tym kraju?


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Remik

"U władzy poinny być osoby które pojmują takie rzeczy i mimo że cięcia i reformy są decyzjami niepopularnymi politycznie, to będzie potrafił wytłumaczyć tej ciemnej masie jaką są wyborcy w naszym kraju, że to dla nich lepiej nie dostać 1000zł becikowego i dopłaty paliwowej, żeby potem za zaoszczędzone pieniądze rozruszać gospodarkę i automatycznie wtedy wzrosną pensje, pojawią się miejsca pracy." - to nam jest czarodziej potrzebny a nie polityk bo ta ciemna masa NIGDY tego nie zrozumie. Remik, w Niemczech ciemna masa tez tego nie rozumie, mimo 60 lat demokracji glosuja na komuchow a co dopiero u nas po 60 latach prania mozgow? Ciemna masa to jest ciemna masa, obojetnie czy to sa USA, NIemcy czy Polska, ludzie sa niestety statystycznie straszliwie glupi... :)

"Pamiętacie jaki był wicher przed wejściem do UE? Że to koniec, że wykończy polską gospodarkę i rolnictwo. I co? I teraz ci co najgłośniej krzyczeli są największymi beneficjętami dotacji unijnych..." - zobacz, Samabrona i LPR klamali w zywe oczy przed wejsciem do UE i TERAZ ONI SA PRZY WLADZY, przeciez nikt nie powinien zaglosowac na tych klamcow a oni maja jeszcze wieksze poparcie niz przed wejsciem do UE! Racje mial Einstein, glupota ludzka jest nieskonczona... :)

@Pawel

"Mijam próg, a tam babsztyl wypala do tych wieśniaków z biura "DOBRY BAJER TO POŁOWA SUKCESU".....przecież jakbym był świnią to bym ją zniszczył." - no i trzeba bylo, przeciez ta baba oszuka jeszcze wielu ludzi! Podobnie jakbys zakapowal kierowce jezdzacego po alkoholu - nie jestes wtedy zadna swinia a wrecz przeciwnie, przysluzyles sie spoleczenstwu!

"Mam nawet znajomego łódzkiego posła, który zatrudniał ludzi do roznoszenia ulotek, a potem im fałszywe pity wysyłał na o wiele niższe kwoty niż rzeczywiście zarobili...a niby taki prawy i sprawiedliwy..." - niestety ryba psuje sie od glowy, 60 lat rzadzili nami zlodzieje i bandyci, dzisiaj jest w sumie niewiele lepiej - to co ma sobie pomyslec taki zwykly szary czlowiek? Na gorze kradna - to on tez moze... :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

................szkoda gadac o naszych politykach, poslach,senatorach i o Reszcie Bandy Zlodzieji :)

Niestety, taki kraj i kazdy Kto "zalatwi" sobie jakies stanowisko, to juz za wszelka cene probuje sie utrzymac, w taki lub inny sposob, czesto lamiac prawo i Konstytucje :)

Rowniez mam znajmoego posla, z Najglupszej,Prostackiej i Bezmyslnej Masie Ludzi Zwanej Partia Jaka Jest:haha:haha:haha...Samoobrona...

:kma:kma:kma:kma:kma:kma:kma:kma

Wielki dzialacz, polityk numer 1 w naszym powiecie, wielki Posel :):):)

A pamietam jak, jakies 5-6 lat temu maczal palce w oborniku, jezdzil rozwalajacym sie traktorem, a podworko i stajnia i gospodarka wolala o pomstwe o nieba :D

A teraz, nowy dom, gospodarstwo spelniajace wszystkie normy UN, pokazowe w Powiecie!

Posel oczywiscie juz teraz nie pracuje na roli, w Stolicy mozna ewentualnie Go zobaczyc i w jakis departamentach!

Od czego Ma ludzi i kierwownikow w gospodarstwie, a na polu pracuja teraz sami Rosjanie lub inna Masc Sowiecka :), ocywiscie za 2,50 na godzine:(:):)

Az skakalem z radosci w pierwszej chwili, jak sie dowiedizlem, ze buchneli Mu nowego Passata, ale po chwili doszlo do Mnie, ze i tak znajda sie pieniadze w parti(czytaj z Naszych podatkow) na nowe BMW, bo takim akltualnie jezdzi dupek :):):)

..........................................

Jak robili strajki i tamowali drogi, oblewali gnojowka policjantow to oczywiscie wystepywal w roli prowidera,byl na poczatku i "zachecal" do lanai sei z Policja Rolnikow, jak bylo goraco sie tracil w umiejetny sposob z pola dzialania i ogladal z dachu swojego domu rozwoj i przebieg wydarzen!!!!!!!!

Tak bylo, Wszyscy o Tym wiedza bo widzieli Inni mieszkancy i Sasiedzi Wsi!

Tyle Ch&j potrafi, K%^&a , jakich Malo ale nie malo takich w Samoobronie.

A teraz oczywiscie wszystkie stanowiska w powiecie sa w jego rekach i ludzi jego pokroju, takich dzialaczy K*%^ow Je*#&ych!!!

..........................................

Nie ma co sie denerwowac, maja szczescie, ze w Polsce nie nie ma takiego latwego dostepu do broni ostrej bo .......................

:):):):):):):):(:):(:):(:):(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czego wy sie dziwicie jak w tym burdelu od 20 lat te same mordy siedza? tylko partie zmieniaja z prawa na lewo i z lewa na prawo, jak akurat wiatr wyborczy powieje? jak jedna partia narobi juz za duzo syfu to zaden problem, zakladamy sobie inna, z jeszcze bardziej napuszona nazwa, rzucamy dwie plotki na pozarcie jakiejs komisji i juz jestesmy cacy. dopoki to se nie zmieni to nic sie nie zmieni


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.