Skocz do zawartości
Kraszan

Atakują klony !

Rekomendowane odpowiedzi

pawel_jaw :

a potem im fałszywe pity wysyłał na o wiele niższe kwoty niż rzeczywiście zarobili

(..)

"DOBRY BAJER TO POŁOWA SUKCESU".....przecież jakbym był świnią to bym ją zniszczył.

Po tym co napisze, pewnie wielu na mnie naskoczy, ale z kazdym kolejnym rokiem zycia mam coraz mniej skupolow. Nie ma co sie kierowac normami wspolzycia spolecznego, gdy w gre wchodza pieniadze.

Na kazdym kroku ktos chce wyciagnac je od nas i nie ma miejsca na sentymenty.

Im sie jest bardziej agresywnym w walce o swoje tym ma sie wieksze szanse ze sie mniej tych pieniedzy straci.

@pawel, trzeba bylo jezeli zostales oszukany.

A co do ciemnogrodu, to jak pisalem wczesniej - robic swoje, zarabiac pieniadze, a ciemnym ludem sie nie przejmowac. Niech sobie piszczy z biedy.

@AquaManiac, oczywiscie masz racje, nie jest dziwnym poglad, ze "skoro ktos okrada mnie, to ja okradam jego".

Po prostu walka - kto kogo wykiwa.

AquaManiac :

ludzie sa niestety statystycznie straszliwie glupi... :)

I dlatego nie nalezy sie nimi przejmowac.

P.S.

Z tego samego powodu nigdy nic nie daje na zadne Wielkie Orkiestry czy inne fundacje do walki z bieda lub glodem. Jak ktos cos dostanie za darmo, to wyciagnie reke po wiecej.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aquamaniac, @Piotr Jan Rogalski..

Ja tego ubezpieczenia w końcu nie wykupiłem, chciałem się jeszcze zorientować w PZU, ale podliczenia mi zrobiła i powiedziałem, że się jeszcze zastanowię.Co innego, gdybym tu ubezpieczenie wykupił...wtedy bym się nawet sekundę nie wahał i zadzwonił do ciotecznego brata w jedenj z lokalnych gazet..on już by wiedział co robić:):yes

Panowie dobre jest to, że u nas zwycięża zdrowy rozsądek ponad podziałami politycznymi.

@Andrzej....sam dobrze wiesz, że nie tylko ciemnota głosuje na komunę:).Moim zdaniem na scenie politycznej dla (prawie) wszystkich jest miejsce..czy to z prawa czy to z lewa , w każdej partii można spotkać mądrego człowieka.Tylko u nas jest właśnie taki problem.U NAS SIĘ NIE GŁOSUJE NA LUDZI, TYLKO NA PARTIE. Ludzie se kojarzą - Sld.... miller, afery, kwaśniewski żyd, lustracja oleksego. Pis.... Ziobro, kaczory, Radio Maryja, sprawiedliwość, walka z korupcją. Po...żydzi, finansiści, bogacze. Samoobrona to wieśniaki oderwane od pługa. Lpr...nacjonaliści, homofoby i patrioci. WIZERUNEK PARTII BUDUJĄ U NAS JEJ SZEFOWIE...A spójrzcie sobie, jak odmienna jest rzeczywistość - jaki procent posłów pisu ma wyższe?, jaki procent sld było w parlamencie zeszłej kadencji?,jakie majątki mają peowcy? i jaką kapuchę koszą te niby wieśniaki od pługa?.Dopóki u nas nie wzrośnie świadomość społeczna, ludzie nie przestaną myśleć stereotypowo i nie zaczną się interesować, na kogo ewentualnie głosują, to lepiej nie będzie!

P.S. - broniąc się przed ewentualnymi zarzutami - absolutnie nie mam nic do Żydów.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawel

"Moim zdaniem na scenie politycznej dla (prawie) wszystkich jest miejsce..czy to z prawa czy to z lewa , w każdej partii można spotkać mądrego człowieka." - w sumie racja, mimo iz mam poglady raczej liberalne uwazam ze zarowno dla lewicy jak i dla prawicy jest miejsce na scenie poltycznej tyle ze... no wlasnie, pod warunkiem ze bedzie to lewica rozsadna i umiarkowana a nie fanatycy ktorzy automatycznie stawiaja USA i Anglie po stronie wrogow, Rosje po stronie przyjaciol, terrorystow praktycznie po stronie przyjacol (nie wprost ale w koncu oni tez walcza z USA), potepiaja w czambul energentyke jadrowa i genetyke, popadaja w skraje klimaty (pseudo)ekologiczne, parady rownosci, skrajny i wojujacy ateizm itd... itp... a o zwyklych biednych ludziach o ktorych z definicji powinni najbardzie dbac przypominaja sobie przed wydorami i obiecuja rozne gruszki na wierzbie, czasem rzuca jakies ochlapy i podniosa podatki najbogatszym. I tyle zostaje z pieknych idealow lewicy... O prawicy nie chce mi sie juz nawet pisac ale wszysy wiedza o co chodzi: w skrocie to te same obsesje, skrajnosci i fundamentalizmy co u lewicy tyle ze obrocone o 180 stopni.

I ta niebezpieczna polaryzacja sceny politycznej zachodzi wlasnie na naszych oczach praktycznie na calym swiecie. Wszedzie partie sie radykalizuja, dla liberalow i ogolnie pojetego "Centrum" pozostaje coraz mniej miejsca. Ciemna masa daje sie lapac na populistyczne haselka i rzeczywiscie wierzy ze istnieja proste rozwiazania skomplikowanych spraw. Ktorych oczywscie ni w zab nie pojmuja.

"Dopóki u nas nie wzrośnie świadomość społeczna, ludzie nie przestaną myśleć stereotypowo i nie zaczną się interesować, na kogo ewentualnie głosują, to lepiej nie będzie!" - myslisz ze naprawde kiedys wzrosnie? Bo tendencja na swiecie jest chyba generalnie spadkowa...

Pawel ja w Niemczech nie moge sobie za bardzo pogadac o polityce z Niemcami bo ich swiadomosc polityczna nie jest chyba wieksza niz w Polsce: albo trafiam na radykalow w stylu: USA to najwieksi bandyci, Bush gorszy od Hitlera, Putin calkiem ok i mily, co to jest Czeczenia i Tybet? elektrownie atomowe niosa smierc, zywnosc modyfikowana genetycznie zmiena nas powoli w mutantow, na Ksiezycu nigdy nie bylismy itd... czyli nakarmieni lewacka propaganda "medrcy" ktorym sie wydaje ze poznali wlasnie najwieksze tajemnice swiata,

albo ludzi ktorzy sie poltyka w ogole nie interesuja i nie wiedza jak sie nazywa ich Minister Spraw Zagranicznych albo wrecz do jakiej partii nalezy ich Kanclerzyca (sic!) - no i czasami spotkam te statystyczne 10% ktore jako tako orientuja sie w polityce wewnetrznej i swiatowej i odrzucaja wszelkie radykalizmy. Ale nawet te 10% jest totalnie naiwne jesli chodzi o intencje politykow - wynik dopracowanej w Niemczech do perfekcji sztuki zamiatania pod dywan wszelkich afer sprokurowanych przez politykow - "dzien po" afera przestaje w Niemczech istniec bo media "zapominaja" nagle o wszystkim. U nas przynajmniej kazdy z duza rezerwa podchodzi do dzialalnosci politykow z kazdej strony sceny politycznej a w Niemczech zli sa tylko ci na ktorych nie glosuje, ci "moi" to chodzace dobro, mozna by rzec: anioly zeszly z Niebios na Ziemie dobro powszechne czynic. Powiedz komus kto glosowal na SPD ze tow. Gerhard zrobil ich w bambuko z ta rura baltycka: de facto jednym podpisem zapewnil sobie lukratywna pensje w firmie ktora bedzie ten gazociag budowala - w Polsce bylaby z tego gigantyczna afera bo to smierdzi korupcja na kilometr, w Niemczech wiekszosc nie widzi w tym nic zlego - ot kupel kumplowi robote zalatwil. Nie widza tego ze zrobil wszystkich w bambuko i jako podatnicy zaplaca olbrzymie koszta. Ktore mialy byc poczatkowo 10x mniejsze.

I to wszystko po 60 latach demokracji na wysokim poziomie wiec czego my sie w sumie spodziewamy w Polsce? To i tak cud ze Lepper jeszcze nie jest prezydentem ale jak tak dalej pojdzie to w nastepnej kadencji nim zostanie, wczesniej czy pozniej Kaczory sie skompromituja i wyglupieni juz calkowicie ludzie zaglosuja na Leppera (ktory nota bebe prowadzi piekna gre polityczna w tej chwili: Panu Bogu swieczka i diablu ogarek, wlasnie jest na pielgrzymce w Czestochowie - i juz pare glosow wpadlo). Ale jak sie juz nawet Lepper skompromituje to ludzie przestana w ogole chodzic na wybory i wtedy sie ostatecznie nasza demokracja skompromituje...

Czasami zaczynam rozumiec tych wszystkich dyktatorow ktorzy zapragneli wziasc za morde te ciemna mase bo widzieli ze sie inaczej z nimi nie da. Tyle ze wladza absolutna demoralizuje absolutnie i wczesniej czy pozniej leje sie krew... ale gdyby wyeliminowac czynnik ludzi tj. rzadzilby jakis pozbawiony zwierzecych instynktow komputer to wtedy taka dyktatura mialaby moze sens :)

Demokracja ma dwie straszne wady:

1. Kazdy moze zostac wybrany

2. Glos sprzataczki jest wart tyle samo co glos profesora.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo i Sprawiedliwość: 3 słowa-2 kłamstwa


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że POLSKA jest chorym krajem. NON stop na coś chorujemy np. :

PRYSZCZYCA: Paniki narobili na granicach jakieś maty do dezynfekcji. Ja się pytam gdzie ta pryszczyca?

CHOROBA WŚCIEKŁYCH KRÓW: Paniki narobili i ja się pytam gdzie ta choroba?

PTASIA GRYPA: Paniki narobili. ceny drobiu spadły. kilka firm musiało plajtnąć. Ja się pytam gdzie ta ptasia grypa?

szkoda gadać........


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to że normalnie GEBELS w grobie się przewraca jak widzi tą marną propagandę. W serwisach internetowych i w gazetach takie nagłówki:

Grypa nadchodzi

Pryszczyca nadchodzi

Malaria nadchodzi

Szkarlatyna nadciąga ze wschodu

Opsa nadciąga z zachodu

PO CO TO? Sprawdziło się to kiedyś???

TYKO by chcieli żeby do apteki latać po szcepionki i tabletki

CHORY KRAJ!!!!!!!!!!!!!


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys bylo "stonke nam zrzucili" :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale tamta propaganda była jajcarska a ta jest żenująca!


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.