Skocz do zawartości
Pirotechnic

ZLECĘ - wykonanie grzebienia do akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z góry przepraszam moderatorów, jeśli dział nie jest odpowiedni (w targowisku brakuje miejsca na zlecenia)

Zlecę wykonanie z plexi czarnej wykonanie grzebienia przelewowego w akwarium do wklejenia w panel.

Wymiar jaki musi mieć formatka to 159mm x 45mm x 4mm

Chodzi mi o efekt taki jak w załączonym obrazku

http://allegro.pl/grzebien-przelewowy-wysoki-czarny-dl-435-mm-i5074229251.html

Proszę o ceny za wykonanie takiej rzeczy.

Z góry dziękuję.

Piro


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to napisz na pw np. do kolegi facta


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, napisałem do niego :)


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w swoim mieście pracowni reklamy, jubilera, grawera na pewno znajdzesz kogoś z laserem. U mnie w 30sto tysięcznym mieście mam 3 lasery i koszt cięcia 1zł/min a idzie to naprawdę szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kup kawałek spienionego PCV 2-3mm i nożyk do tapet ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem swój grzebień bo mi podnosił poziom wody nawet jak mi większość zębów wywaliłem i zastąpiłem siatką ogrodową włożoną w to samo miejsce,działa mi tak już ponad 2 lata,albo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komarek, tak jak w pierwszym poście chciałbym mieć grzebyk. Kolego Marku, oczywiście rozumiem, że taka sytuacja może mieć miejsce. Dlatego jest taka szerokość grzebyka. Akwarium będzie miało 50cm szerokości.

Na początek startuję na małym zbiorniczku, relację założę we wtorek (17.II.2015)

Jeśli mi faktycznie nie wypali ten grzebień, to wtedy założę siatkę, tak jak opisałeś - wklejałeś ją, czy jak zamontowana ? jakie oczka ?

No i nadal cisza do realizacji ("Facta" nie odpisał), a speców ponoć na forum pełno :)


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jak z allegro też jest do zdobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.