Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

11 minut temu, Paragon napisał:

czekaj przeciez pisałem że mam swoje prywatne zdanie to mnie zaatakowaliście że piszę bzdury i farmazony haloouuuu :)

Nikt tego nie negował. Pisałem już, że płaskoziemcom też nikt nie zabrania mieć swojego zdania na temat płaskości ziemi. Mieć zdanie a udowodnić, że ma się rację to zupełnie inna sprawa.
 

Cytat


halouuuu pokaż foty wydruków pokaż jakie masz doswiadczenie z PLA i PETG jakie ABS-em jakie z nylonem carbonem itd

Nadal moje czy Twoje wydruki nie mają wpływu na wytrzymałość PLA. Ja udowodniłem jednym filmem, że PLA jest całkiem wytrzymałe. Ty próbujesz teraz porównywać z PETG albo ze swoimi wydrukami :D :D . Tylko po co - skoro to nie ma żadnego związku.

Wrócmy do pierwotnej wypowiedzi Paragona:

Cytat


PLA się nie nadaje do druków które mają kontakt z wysoką temperaturą jak i do wydruków wytrzymałościowych, zastosowanie PLA jest typowe do wydruków prototypowych



Co jest oczywistą bzdurą w kontekście wytrzymałościowym, jak również jeśli chodzi o zastosowanie PLA. EOT z mojej strony bo piszesz o wszystkim ale nie o clue swojej pierwszej wypowiedzi. 

VDR

VDR

6 minut temu, Paragon napisał:

czekaj przeciez pisałem że mam swoje prywatne zdanie to mnie zaatakowaliście że piszę bzdury i farmazony haloouuuu :)

Nikt tego nie negował. Pisałem już, że płaskoziemcom też nikt nie zabrania mieć swojego zdania na temat płaskości ziemi. Mieć zdanie a udowodnić, że ma się rację to zupełnie inna sprawa.
 


halouuuu pokaż foty wydruków pokaż jakie masz doswiadczenie z PLA i PETG jakie ABS-em jakie z nylonem carbonem itd

Nadal moje czy Twoje wydruki nie mają wpływu na wytrzymałość PLA. Ja udowodniłem jednym filmem, że PLA jest całkiem wytrzymałe. Ty próbujesz teraz porównywać z PETG. Tylko po co.

Wrócmy do pierwotnej wypowiedzi Paragona:


PLA się nie nadaje do druków które mają kontakt z wysoką temperaturą jak i do wydruków wytrzymałościowych, zastosowanie PLA jest typowe do wydruków prototypowych



Co jest oczywistą bzdurą w kontekście wytrzymałościowym, jak również jeśli chodzi o zastosowanie PLA. EOT z mojej strony bo piszesz o wszystkim ale nie o clue swojej pierwszej wypowiedzi. 

VDR

VDR

3 minuty temu, Paragon napisał:

czekaj przeciez pisałem że mam swoje prywatne zdanie to mnie zaatakowaliście że piszę bzdury i farmazony haloouuuu :)

Nikt tego nie negował. Pisałem już, że płaskoziemcom też nikt nie zabrania mieć swojego zdania na temat płaskości ziemi. Mieć zdanie a udowodnić, że ma się rację to zupełnie inna sprawa.

halouuuu pokaż foty wydruków pokaż jakie masz doswiadczenie z PLA i PETG jakie ABS-em jakie z nylonem carbonem itd

Nadal moje czy Twoje wydruki nie mają wpływu na wytrzymałość PLA. Ja udowodniłem jednym filmem, że PLA jest całkiem wytrzymałe. Ty próbujesz teraz porównywać z PETG. Tylko po co.
 

Wróćmy do pierwotnej wypowiedzi Paragona.


PLA się nie nadaje do druków które mają kontakt z wysoka temperaturą jak i do wydruków wytrzymałościowych, zastosowanie PLA jest typowe do wydruków prototypowych



Co jest oczywistą bzdurą. EOT z mojej strony bo piszesz o wszystkim ale nie o clue swojej pierwszej wypowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.