Skocz do zawartości
Szymon

akwarium z optiwhite

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wiecie gdzie mozna skleic sobie w okolicach trojmiasta akwarium okolo 600l z przednia szyba z optiwhite? obecnie mam aquaboro i do nich wlasnie napisalem maila ale wiadomo - chce miec jakies porownanie. pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymek, skontaktuj sie ze Szklikiem. Kiedys mi mowil, ze jak uda mu sie kupic biala szybe to sklei takie akwarium. Masz kontakt:

tel. kom 508 470 091

lub leszek.wilk@wp.pl

No i zapytaj sie Artura. Artur mowil mi o jakims szklarzu pod gdanskiem.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos napisac cos wiecej o tym szkle ? Chodzi mi glownie o wzrost jakosci odbieranego obrazu w stosunku do standardowego szkla. Czy roznica jest az tak odczuwalna jak roznica w cenie ?

Pozdrawiam.


Dom bez szumu odpieniacza jest dla mnie za cichy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Maciek, pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shrek - spojrz na kolorowe sps z gory, przez tafle wody, przy wylaczonej cyrkulacji wyglada to wszystko pieknie. przy optiwhite tak wyglada to przez szybe. tak bym to porownal


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shrek, zobacz na to fotke. Szklo ma tutaj 30mm

optiwhite.jpg

Przy malych akwariach z szyby 6-8 mm to nie ma znaczenia. Ale przy wiekszych, z szyby 12-19 to naprawde jest juz roznica.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie jak najbardziej z tym co napisal kol.harnas ,,Przy malych akwariach z szyby 6-8 mm to nie ma znaczenia. Ale przy wiekszych, z szyby 12-19 to naprawde jest juz roznica.'


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ani Szklik ani Aquaboro nie skleja z optiwhite - nie maja szkla bo za drogie, maly popyt a trzeba kupic cala skrzynie. hmmmmm....:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon :

no i ani Szklik ani Aquaboro nie skleja z optiwhite - nie maja szkla bo za drogie, maly popyt a trzeba kupic cala skrzynie. hmmmmm....:)

Głupoty gadają. Co prawda troszkę się nalatałem zanim znalazłem ale udało mi się kupić w pewnej hurtowni szkła w Warszawie i nie skrzynię, a pól tafli z pewnym kolegą na spółkę :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, to zostaje Ci juz tylko Siren.

ps. pytales Artura ?


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to juz nieaktualne , rzeczywiscie są problemy z zamowieniem akwarium z Opti white :-(

Pozdrawiam

AF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem akwa z optiwhite za 120zl 60 litrow z kominem na zewnatrz i otworem pod srubunek i nie mowili, ze nie moga zalatwic, albo cos. Nie mam telefonu ale poszukam. W kazdym badz razie firma miesci sie za Warszawa jakies 10-15km (albo to jeszcze granice Warszawy) na polnocny-wschod od centrum. Tyle na razie moge powiedziec. Poszukam to dam numer :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon: to pozostaje Ci podzwonic po hurtowniach szkla i kupic tafle, potem ja zawiesc do szklarza. kiedys Thewald szukal chetnego na pol tafli.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszedl mail, czekam na wycene:) Dzieki Janie:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.