Skocz do zawartości
Adam Rybowski

wzrost akropor

Rekomendowane odpowiedzi

Cudo !!!!!

P.S. za atropinę oczywiście przepraszam - to żart - jak ja kończyłem medyk to się jej używało na codzień

Raz miałem okazję zobaczyc skutki przedawkowania w premedykacji - no ale to już inny temat

Jak to mówią "PATRZ I PŁACZ" - PODZIWIAM


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa i co do tego szielonego za tym to myślę że to glon o którym pisałeś - już go przeniosłem do refugium


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze Jerzemu nie chodzilo o uszczypliwosci, tylko Adam, wszystkim prezentuje pojedyncze zdjecia. Jezeli bylo wczesniej to przepraszam i prosze linka :)

A chyba wszyscy chcialibysmy zobaczyc taki wypasiony i super utrzymany zbiornik.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ale chyba nie jest zbyt piekny skoro nie pokazuje Mati:-)


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kmati,- było zdjęcie całego zbiornika, jeśli się nie mylę to w watku o rozmnożeniu małż

A zreszta co was tak wzięło na te zdjęcia całego zbiornika ? ja wolę właśnie poszczególne korale, zbliżenie i wszystko widać :)

a fotki śliczne


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@joopa dzieki za info, biore sie za szukanie i juz znalazlem. Jezeli chodzilo Ci o ten topic http://nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=4747&d=0

To nie znalazlem foty calego zbiornika

joopa :

A zreszta co was tak wzięło na te zdjęcia całego zbiornika ? ja wolę właśnie poszczególne korale, zbliżenie i wszystko widać :)

a fotki śliczne

A ja wlasnie (mysle ze nie tylko) chcialbym zobaczyc w calosci. Tak po prostu z ciekawosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO dobra juz wiem czemu nie pokazales Adamie calosci :)

Jest to cyt. z topicu podanego wyzej

Ten zbiornik ma 6 lat,/zalany 15.02.2000/Przez 3 lata było dobrze i nie zastanawiałem się dlaczego, póżniej przez 2,5 roku było żle i też nie wiedziałem dlaczego ,od pół roku radykalnie sytuacja się poprawiła i mam nadzieję że wiem wreszcie dlaczego działo się tak jak się działo przez ten cały czas.Straty miałem jednak duże a ja nie wyrzucam chorych korali i nie wymieniam ich na ładniej wyglądające ,nowe.Musi ten zbiornik wyglądać tak jak ja chcę i wtedy go pokażę.Cierpliwości.

No wlasnie wszyscy CIERPLIWOSCI :D

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>A zreszta co was tak wzięło na te zdjęcia całego zbiornika ?

Joopa nie dziw się, większość ma tu do akwariów stosunek emocjonalny - podobnie jak do kobiet.

Większość też, na widok zgrabnej nogi jest ciekawa jak wygląda całośc, a nie jak dłoń, stopa, czy ucho (nie wspominająć o innych detalach).

Adam pokazywał kiedyś zdjęcie zbiornika, ale ma ono obecnie półtora roku i choćby po zdjęciach rózowej montipory widać, że wiele się w nim zmieniło.

Ja w każdym razie dołączam do chóru chcących oglądać całość!

pozdrowienia


370L 2xT5-54W cyrk- 8000l/h foto: http://www.nano-reef...e=gallery&f=716

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.