Skocz do zawartości
grzegorz falkowski

moja mala rafa 900 litrow

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym prosic o opinie i sugestie noi pokazac co mam juz w baniaku start 01.08.2013 troche miekasow ale glownie ide w strone lps.wymiary 200\80\60 sump 145\60\40 obieg fluwal cyrkulacja tunze x2 plus dwa <falowniki jebao dp40 dzis zakup i montaz.> ph 8.0 no3 0.0 mg 1350 .cal 440 oswietleni dwie led maxpect 160w 16000k plus 4x t5 90cm 45w .mam filmik wrzucony na u tube "900 litrow grzegorza tj tytul"

Edytowane przez grzegorz falkowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki tomku fajna solniczka

Wrażenia z gatunku 'czacha dymi'

tzn

Wrażenia z gatunku 'czacha dymi'

dzieki

nowe pompy jebao teraz \jecodec rw20\tak dmuchaja az pieknie mocy 20tys l na godz duzo opcji sterowania lacze wifi moga pracowac nawet w wiekszej ilosci 4\6 super polecam

nowe pompy jebao teraz \jecodec rw20\tak dmuchaja az pieknie mocy 20tys l na godz duzo opcji sterowania lacze wifi moga pracowac nawet w wiekszej ilosci 4\6 super polecam

ale opini ¡¡¡¡¡¡¡¡¡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka ciekawa......;)

Ta rozgwiazda nie wcina korali? Zbiornik duży a w takich baniakach zawsze jest potencjał i twój też go ma. Może to czym kręciłeś ten film

chyba bardzo zakłamuje kolory bo poza fajnymi blikami to kolory korali mają się nijak do tego co z reguły się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka ciekawa...... ;)

Ta rozgwiazda nie wcina korali? Zbiornik duży a w takich baniakach zawsze jest potencjał i twój też go ma. Może to czym kręciłeś ten film

chyba bardzo zakłamuje kolory bo poza fajnymi blikami to kolory korali mają się nijak do tego co z reguły się ogląda.

dzieki za opinie rozgwiazda zjadla jak narazie grzybki a filmik krecony telefonem kolory tez mnie niezachwycaja ale od 3 tyg start pelnego balinga i chyba zaczne dawc reff fudation \red sea\lub zooplankton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpedzal bym się z szybkim dozowaniem dodatkowego żarcia. Poczekaj na efekty ballinga. Jak karmisz wieczorem korale to według mnie powinno wystarczyć.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpedzal bym się z szybkim dozowaniem dodatkowego żarcia. Poczekaj na efekty ballinga. Jak karmisz wieczorem korale to według mnie powinno wystarczyć.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka

dzieki za podpowiedz jak myslisz ile trzeba czekac na efekty po starcie balinga\dwa miechy ?\dodam ze to pierwsza solniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zdejmuje z gory euphylie i miekasy ida nizej do dwoch tygodni zasiedle cala gore lpsami bedzie duza zmiana balling zaczyna przynosic efekty widac ladnie polipy i przyrosty .jebao pompy \jecodec rw 20\ polecam bardzo mocne.bede was informowl i uaktualnial temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik robi wrazenie bydle wielkie

Ale te miekasy ? Tam jest potecjal na las patykow

Zanim wjedziesz z nowymi lpsami pozbadz sie cyano,jest tego sporo

Edytowane przez marine (wyświetl historię edycji)

DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super akwarium oby wiecej takich baniakow:). Mam pytanie odnosnie oswietlenia bo w swoim akwarium 300l mam lampe maxpect razor 160w 16000k i korale wogole nie floryzuja w mniejszym baniaku mam lampe led diy wszystko fajnie swieci, a na oswietleniu nocnym to juz naprawde korale wygladaja super niestety nie mam tego efektu przy maxpect jak to wyglada u ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik robi wrazenie bydle wielkie

Ale te miekasy ? Tam jest potecjal na las patykow

Zanim wjedziesz z nowymi lpsami pozbadz sie cyano,jest tego sporo

no miekasy od kolegi jak zaczynalem i nie moge sie oprzec falowaniu teraz robie porzadek z cjano euphylie i reszta juz na dole tera miejsa na drzewa duzo jak zasiedle wstawie jakies fotki

Super akwarium oby wiecej takich baniakow:). Mam pytanie odnosnie oswietlenia bo w swoim akwarium 300l mam lampe maxpect razor 160w 16000k i korale wogole nie floryzuja w mniejszym baniaku mam lampe led diy wszystko fajnie swieci, a na oswietleniu nocnym to juz naprawde korale wygladaja super niestety nie mam tego efektu przy maxpect jak to wyglada u ciebie?

u mnie w nocy tez slabo acry slabo dobrze euphylie jakies grzybki \moze tj kwestia regulacji wysokosci i mocy \ pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, bardzo ładne akwarium!

Możesz się pochwalić jakie masz ustawienia cyklu dziennego na swoich lampach Maxpect?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze tak 1 i 6 blue na 1 procent od 22.00 do 10.00 tj nocne 2 od 10.30 30 biale 35 nniebieskie 3 11.00 50\60 4 11.00 70\80 5 12.00 90\100 i swieci extra pozdrawiam

Dzięki.

3 i 4 o 11.00?

czy przy 90\100 korale nie tracą zooksanteli? Ja u siebie musialem obniżyć do 60\100. Na jakiej wysokości (od tafli wody) trzymasz lampy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka był u mnie Grzegorz Dyzma i powiedział Żr mam troszkę ciemno wiec myśle o dołożeniu z tylu belki na 4 t5 po 39 w co wy na to ktoś tak łączył ledy z t5 dodam ze mam juz z przodu cztery sztuki . Pozdrawiam i czekam na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci Grzesiu doradza.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.