Skocz do zawartości
bibik

nitrareduktor n400

Rekomendowane odpowiedzi

witam tydzien temu odpaliłem ustrjstwo kupione na forum.na pocztku bylem sceptyczny-kupie zobaczymy co bedzie.mam ta wersje z denibelami.dzisiaj zmiezylem poziom no3 na wylocie miedzy 2 a 5 mg [w akwa 10-15]a wiec to dziala dziala!!!!!!!!!! zwzywszy ze calosc kupile za 50 % ceny od pablito jestem zadowolony.na pewno warto miec wersje z denibelami bo dokarmianie codzienne tabletkami jest mocno upierdliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym 620L akwa masz to podpiete?

Jaki przepływ przez filtr masz?

Jakie NO3 miałeś wcześniej w baniaku?


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej moje ma w sumie 400l .przepluw jedna kropla na sek.umnie chodzi oklo 1,5 tyg-a musi dojrzewac okolo4 tygodnie w akwa mialem 15 -powoli spada ale pelny efekt za miesiac ale widac ze dziala bo na wyplywie z reduktora z dnia na dzien nizszy poziom no3 dzisiaj 2 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede we wrzesniu w swinoujsciu na weselu mojej kuzynki agnieszki tabiszewskiej to do ciebie zajrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zapraszam zapraszam do ś-cia

To dopiero filtr bedzie wydajny jak bedziesz miał zero na wylocie i bedzie w stanie przyjac wiekszy przeplyw.

Ja kombinuje z siarkowym i zobaczymy co z tego bedzie bo na razie jest bardzo obiecująco. Ale jeszcze za mały przepływ żeby coś w baniaku się ruszyło. Dziś zwiększyłem do 200 kropel na min i jak bakterie dadzą rade to bedzie ok.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na pocztku mysklalem ze to bajer i ze kasa poszla w bloto dlatego sie ciesze ze dziala[jestem cierpliwy pocekam miesisac]na razie dokarmiam go tabletkami denimar pisza w instrukcji zeby przez 30dni dokarmiac tylko tabletki mi sie koncza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega mi pzrywiozl ukwialy konskie z chorwacji sa przepiekne ,intensywnie czerwone wlanie je karmie rybwygladaja jak rozyczki w akwarium-taka mala dygresja nie na temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie dziś dostałem taki sulphur reactor firmy Delctec od mojego znajomego powiedział że jemy już nie potrzebny więc dlatego mi go daje . Tylko mam mały problem nie wiem co wsadzić do niego i do czego lub jak to podłączyć wpisałem na forum nitrate reactor ale nic nie wykazał a na google nic nie ma :/ może któryś z doświadczonych kolegów posiadający to ustrojstwo wyjaśni nie jak to działa tylko jak to podłączyć i co wsadzić do środka :/

Edytowane przez R3n1 (wyświetl historię edycji)

Start : 7/7/2012

288L [120x40x60] + sump 107L [92x30x39]

Oświetlenie - Arcadia series 3 HQI 150W x 2 + acti 54W x 2

Odpieniacz - Deltec TS1250

Obieg - Ocean runner OR 3500

Cyrkulacja - made in china SunSun 5000L/h i 6000L/h

Moje Akwarium 280L

Szukam osoby zamieszkałe w okolicach Nottingham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

A ja mam takie pytanie dziś dostałem taki sulphur reactor firmy Delctec od mojego znajomego powiedział że jemy już nie potrzebny więc dlatego mi go daje . Tylko mam mały problem nie wiem co wsadzić do niego i do czego lub jak to podłączyć wpisałem na forum nitrate reactor ale nic nie wykazał a na google nic nie ma :/ może któryś z doświadczonych kolegów posiadający to ustrojstwo wyjaśni nie jak to działa tylko jak to podłączyć i co wsadzić do środka :/

wpisz: nitrate reductor

a nie nitrate reactor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo szukaj w google : Coil Denitrator :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :)


Start : 7/7/2012

288L [120x40x60] + sump 107L [92x30x39]

Oświetlenie - Arcadia series 3 HQI 150W x 2 + acti 54W x 2

Odpieniacz - Deltec TS1250

Obieg - Ocean runner OR 3500

Cyrkulacja - made in china SunSun 5000L/h i 6000L/h

Moje Akwarium 280L

Szukam osoby zamieszkałe w okolicach Nottingham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.