Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy taki zestaw jest wart swojej ceny?

http://olx.pl/oferta/akwarium-morskie-240l-aquamar-okazja-polecam-CID103-ID6VgTD.html

To będzie moje pierwsze morskie i szukam akwarium jak najtaniej ale właśnie tak w okolicy 200litrów. Czy lepiej porozglądać się jeszcze kilka tygodni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokoj z wynalazkami,na foto niewiele widac,na stronie producenta tez brak blizszych danych,a sformulowania sprzedajacego typu "do najtanszych nie naleza" kojarza mi sie ze slowami "to nie sa tanie rzeczy,panie Pazdziochu",czyli lapidarnie mowiac,takie s....e w banie...

Poszukaj na targowisku,taki litraz spokojnie kupisz w dobrym stanie (czasem trafia sie prawie nowka,uzywana kilka miesiecy) za 1200÷1500 zl,za drugie 1500 spokojnie wyczaisz na targowisku odpieniacz,lampe,moze i obiegowke,pozostanie Ci z rzeczy niezbednych kupic cyrkulacje i grzalke.

bez polskich znakow/mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie taki zestaw odpuścił. Nie wiadomo co to jest, a i sprzedający jakiś w stylu kup Pan 10 kg ziemniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet nie ma pojęcia co ma i co do czego służy, sprzęt w stylu "przywiezione z niemiec", natomiast nie dopisze że jezdzi i zbiera po śmietnikach co kto wystawi a Polsce sprzedaje.

Edytowane przez pio7 (wyświetl historię edycji)

96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wybierasz się nad morze ? :)

Ja mam ładny, 15 miesięczny zestaw na sprzedaż.


Pozdrawiam

Magda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za opinie - odpuszczam tamten sprzęt.

@MB075 - zależy jak daleko nad to może ;) Napisz na priv co masz za zestaw to pomyślimy :)

a co myślicie o takim czymś od osoby z naszego forum?

http://nano-reef.pl/...arium-90x45x45/

ile bym musiałbym jeszcze pieniążków na start wyrzucić aby mieć choćby żywą skałę i działające akwarium z tym zestawem - jest to 180l

Edytowane przez hop (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

skały możesz 10KG a możesz i 40 .. zależy tylko od Ciebie jak sobie wykombinujesz ... i jak głęboką masz kieszeń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx znalazłem też takie kompletne akwa http://olx.pl/oferta/akwarium-morskie-CID103-ID9vhbW.html

niestety trochę zaniedbane i bez optiwhite. Cena niska - co myślicie o czymś takim na start? Czy lepiej jednak ten zestaw http://nano-reef.pl/topic/73173-zestaw-akwarium-90x45x45/ i reszte sprzętu kompletowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że lepszy jest zestaw od kolegi z forum inż ten z olx. Choćby same względy estetyczne o tym mówią (olx - jakiś chlew gość ma).

Jednak przy zestawie od kolegi z forum pomyślałbym o zrobieniu komina i całej hydrauliki + kompletowanie całości sprzętu.

Pozdrawiam

Edytowane przez rufik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.