Skocz do zawartości
sivczenko

jak to podłączyć ????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może dla kogoś jest to łatwizna i troszkę sie posmiejecie ze mnie, ale nie bawie sie w takie elektroniczne zabawki i nie mam pojęcia jak to podłączyć :p proszę o wyrozumiałość i wytłumaczenie tak ciężkiego zadania :phttp://allegro.pl/zestaw-oswietlenia-t5-1x24w-statecznik-philipsa-i5055680268.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Na stateczniku powinno by "narysowane" który kabelek gdzie idzie. Do pomarańczowej kostki zasilanie, do szarej przewody od świetlówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze i jest ale jak sie na tym nie znam to nie umiem tego odczytać :p

nad pomarnczowym jest L`N

a z drugiej strony 1 2 3 4 wiec 1 2 jeden przewód a 3 4 drugi przewód tak ?? :p

No moze i jest ale jak sie na tym nie znam to nie umiem tego odczytać :p

nad pomarnczowym jest L`N

a z drugiej strony 1 2 3 4 wiec 1 2 jeden przewód a 3 4 drugi przewód tak ?? :p

Oki obczaiłem :p zamykamy żeby nie zaśmiecać :)

dziękówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedną parę skrajną podłączasz do jednego końca świetlówki (1,2 powiedzmy), druga parę (3,4) podłączasz do drugiego końca świetlówki, kostka pomarańczowa - zasilanie - wtyczka.

Ja u siebie, z uwagi na łatwiejsze podłączenie - do statecznika podłączyłem krótkie odcinki kabla typu "drut" - 1,2 mm, do nich kostkę 4 - segmenty i do kostki dopiero oprawki - one mają kabel typu linka, jest on dosyc niewygodny do podpinania statecznika, chyba że on ma ludzkie kostki, a nie wtyki ... Jak nie wiesz dalej co i jak, daj zdjęcie statecznika - realne - pomożemy :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki już wiem :) dziekuje panowie za szybką reakcję :)

pozdrowionka dla was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.