Skocz do zawartości
Waldi

2 tygodnie w RAJU

Rekomendowane odpowiedzi

to nie batman tylko MANTA

nooo wiem ;)


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldi, a z powrotem to sam do samolotu wszedłeś czy siłą zaciągneli? :smiling:

pieknie, fajny urlop...

a drona jakiego masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kleczałem i płakałem ,ale powiem ci nasyciłem się na rok hehe

dron dji phantom plus kamerka gopro 4 silver


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldi zazdroszczę Ci ... piękne miejsce / dla nas Europejczyków/ morszczaków Raj na ziemij.

PK

Edytowane przez R.I.P (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldi, jeśli możesz to podeślij mi też na priva choć szacunkowy koszt takiej wycieczki. Też marzę o odwiedzeniu Malediwów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co lepiej wybrać Maledivy czy Bali ??


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co lepiej wybrać Maledivy czy Bali ??

Bali - najlepiej wypromowana wyspa marketingowa ( dla mnie Bali to porażka)

Malediwy - są drugie w tej kolejności (,,rezerwat,, o wymiarach wyspy resortowej dla leniwych i ,,bogatych,,

-to moje zdanie)

zamiast proponuję: Filipiny - (Palawan/Port Barton + wyspa Siquijor + rekiny wielorybie/ Cebu)

Malezja - ( wyspy Pehentiany i Borneo)

Dlaczego?

Bo to jeszcze jedne z nielicznych miejsc ,które zachowały więcej niż tylko pozory naturalności.


130/55/70 # 90/45/50 # 600l w obiegu # 2 * HQI 150, 2 * 54W T5 # EcoRunner 9000 # 2*Tunze 6105 # APF600 # reaktor AM KR1000 # komp sterujacy AM z dodatkami : ... :ryby+miękkie+lps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie byłem na Bali

ale z tego co słyszałem to jeszcze mniej czystrza woda,ale tylko słyszałempost-9905-0-98840100-1432120932_thumb.jpgpost-9905-0-07759700-1432120950_thumb.jpg

post-9905-0-77773400-1432121731_thumb.jpg

świetna sprawa jeśli ktoś chce widoczki ponagrywać


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bali - najlepiej wypromowana wyspa marketingowa ( dla mnie Bali to porażka)

Malediwy - są drugie w tej kolejności (,,rezerwat,, o wymiarach wyspy resortowej dla leniwych i ,,bogatych,,

-to moje zdanie)

zamiast proponuję: Filipiny - (Palawan/Port Barton + wyspa Siquijor + rekiny wielorybie/ Cebu)

Malezja - ( wyspy Pehentiany i Borneo)

Dlaczego?

Bo to jeszcze jedne z nielicznych miejsc ,które zachowały więcej niż tylko pozory naturalności.

nie wiem nie byłem na Bali

ale z tego co słyszałem to jeszcze mniej czystrza woda,ale tylko słyszałempost-9905-0-98840100-1432120932_thumb.jpgpost-9905-0-07759700-1432120950_thumb.jpg

post-9905-0-77773400-1432121731_thumb.jpg

świetna sprawa jeśli ktoś chce widoczki ponagrywać

Dzieki za sugestie, rzeczywiscie inny wymiar, bardziej naturalnie. Mam do przemyślenia heheh

A co do drona i ostatniej fotki to czad.

Tutaj fajny dron, chyba sie skusze :)

Edytowane przez gregior (wyświetl historię edycji)

100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tego dzisiaj od wyboru do koloru :rolleyes:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie po zobaczeniu pewnego zdjecia chodzi po glowie Bora bora marzenie moje obiecalismy sobie wyjazd jak skonczymy budowe :) Egipt jest piekny ale zawsze w mojej glowie byl wyjazd na jakas wyspe tropikalna


a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne klimaty, ale bardziej budżetowo są na filipinach. 7200 wysp - dla każdego coś się znajdzie. Począwszy od życia z "Filipami" pod jedną strzechą za 2000peso na miesiąc aż po... górnej granicy właściwie nie ma. Jest przekrój przez wszystkie cenowe zakresy. Na szczęście woda dla wszystkich jest taka sama. Spędziłem w wodzie ponad 100h i mam kilka tysięcy zdjęć. Też powrzucam przy okazji.

Z wad to chude psy, biedni ludzie (ale szczęśliwi i nie głodni), Filipino time no i okropne jedzenie. Nawet mleko muszą importować z Nowej Zelandii.


500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne klimaty, ale bardziej budżetowo są na filipinach. 7200 wysp - dla każdego coś się znajdzie. Począwszy od życia z "Filipami" pod jedną strzechą za 2000peso na miesiąc aż po... górnej granicy właściwie nie ma. Jest przekrój przez wszystkie cenowe zakresy. Na szczęście woda dla wszystkich jest taka sama. Spędziłem w wodzie ponad 100h i mam kilka tysięcy zdjęć. Też powrzucam przy okazji.

Z wad to chude psy, biedni ludzie (ale szczęśliwi i nie głodni), Filipino time no i okropne jedzenie. Nawet mleko muszą importować z Nowej Zelandii.

Daleko .. fakt, kuchnia nudna fakt, ale .. tak uśmiechniętych ludzi dawno nie spotkałem, chyba nigdzie indziej nie pooglądamy tuż na sobą pływającego Thrasher sharka (Malapasqua) a rafę w akwarium to będę mieć taką jak przy Balicasag island :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.