Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

identyczny jak ten kupiłem jako żywą skałę

http://allegro.pl/wa...4925829101.html

po 40 zł

czy jest jakas możliwosć ze jest jakaś żywa podobna skałą do tej żebym nie robił z siebie głupka reklamujac ją ?

Edytowane przez jasiu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukacie dobrej suchej skaly sklep salarias u lufta a to co kupujecie to tragedia wapieno siarkowy syf a nie koralowiec


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan od solanki 45% stworzył nowe konto.


Akwa: 250l (80x50x60), Sump 70l , Odpieniacz: Deltec SC 1455, Cyrkulacja: Jebao RW-8, Jebao DP-4, Jebao DC-3000, Światło:ATI Sunpower 8x24W Żywa skała 25kg,

396498fbb49d2194169e81e7cd18d893u948a823.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy link jaki podalem to to samo co z olx laziska czy jest cos podobnego a jest zywe bo kupilem to w dobrym sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

identyczny jak ten kupiłem jako żywą skałę

http://allegro.pl/wa...4925829101.html

po 40 zł

czy jest jakas możliwosć ze jest jakaś żywa podobna skałą do tej żebym nie robił z siebie głupka reklamując ją ?

Jeżeli faktycznie tak jest to dostałeś ożywiony syf jak dla mnie. Zrób zdjęcia swojej.

Stani,

Nie pamiętam gdzie, ale tema już kiedyś był poruszany i wyszło, że skała ta czy wapień czerwony czy kamień filipiński mają bardzo dużo wtrąceń metali w tym ciężkich.

Kiedyś ten kamień był przeznaczony wyłącznie do biotopów Tanganika czy Malawi widać ludzie złapali falę morszczaka i próbują kupić za bezcen i sprzedać z marżą odpowiednią jako żywa/ożywiona skała. Chociaż kto wie...

Może się okaże, że mamy przypadkowego pioniera Jasiu, który jednak pokaże że jednak da się prowadzić na takiej skale solankę :D

Edytowane przez Bartolomeo84 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie woz sie po mnie bo pytam czy mnie sklep oszukal a nie wymyslam kola od nowa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak napisalem do goscia:

...zobacz sobie na ten link j ta skale mam

to jest wapien czerwony pokryty blotem on nie daje sie do akwarium morskiego prosze z ludzi debila nie robic na skladach ten kamien kosztuje 2.2zl za 1 kg bo sam taki kupowalem na aukcji jest zdjecia nie twoje i nie tego gowna plukalem ten kamien 5 godz karcherm pozniej musialem kilka razy wygotowac i znowu plukanie ale i tak jak sie go ruszy to woda robi sie cala czerwona to akwarium morskiego to smierc owszem to jesta skala koralowa ale pokryta czerwona glina ktora nie da sie usunac juz na forum nanoreef przed panem ostrzegaja ponizej link http://nano-reef.pl/topic/75520-skala/ Niech sie pan zastanowi co robi bo mozna komus wysadzic zbironik za kilkadziesiat tys zlotych to slodkiego to owszem ale bron boze do morskiego zglaszam sprawe na olx bo tak nie mozna robic a pozatym nie masz zielonego pojecia widze o akwarium morskim jestem w szoku tym co zobaczylem i przeczytalem jak nie zmienisz akucji zglosze to tez na policje.

A taka dostalem odp:

przepraszam bardzo nei potrzeba mi tego ogloszenia kasuje

przewpraszam ani jednego kamienia nie wysłałem jeszcze pozdrawiam

dzisiaj, 14:00 Email został usunięty

zmieniłem już pozdrawiam

dzisiaj, 14:05 Email został usunięty

to nie mój olx poprzednika popierwsze ,ale dobra .dla Pana zmienilem ale tak jescze od miesiaca nie sprzedałem ani 1kg sklay

:)))))))))


- aquarium 400L optiwhite

- jecod dct 4000L

- jebao rw15

- jecod rw8

- maxspect razor 160W 16 000K

- maxspect razor 120W 16 000K

- sand 25 kg

- live rock 55 kg

- refugium (led lighting 10W)

- Mini Bubble King 160 VS12 DIY

Moje akwarium:

https://m.youtube.co...w&v=79iiBzQ5H7U

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również do niego napisałem "Witam Widzę, że "żywa skała hodowana w solance 45%" teraz jest wapieniem czerwonym. Nie wstyd Panu? Koszt założenia akwarium morskiego to kilkanaście tysięcy złotych. Przez kogoś takiego jak Pan, ktoś mógł mieć olbrzymie kłopoty. Pan świadomie próbował wprowadzać ludzi w błąd. Na szczęście nie udało się Panu, przynajmniej mnie. Pozdrawiam. P.S. Może faktycznie lepszym interesem jest koszenie trawy. Przynajmniej krzywdy Pan nie wyrządzi zwierzętom w akwarium i portfelom ich właścicieli."

Mi nie odpisał. Dziękuję w tym miejscu wszystkim za czujność a szczególnie koledze gergor9891 za Pv.

Dzięki. Trzeba tępić oszustów!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Akwa: 250l (80x50x60), Sump 70l , Odpieniacz: Deltec SC 1455, Cyrkulacja: Jebao RW-8, Jebao DP-4, Jebao DC-3000, Światło:ATI Sunpower 8x24W Żywa skała 25kg,

396498fbb49d2194169e81e7cd18d893u948a823.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze go zaprosimy na zjazd ? :whistle:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę ucichnie i znowu będzie polować na leszczy ;)

Nie woz sie po mnie bo pytam czy mnie sklep oszukal a nie wymyslam kola od nowa !

A Ty się jasiu nie obruszaj bo nikt nic złośliwego nie napisał na Twój temat.

Dodatkowo nikt nie jest tutaj Wróżką i już, któryś raz z kolei Ci napiszę abyś wrzucił zdjęcia swojej skały, najlepiej wyciągnij kawałek z wody i cyknij fotkę jak masz taką możliwość to wtedy otrzymasz jakąś satysfakcjonującą odpwiedź

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.