Skocz do zawartości
magu

Dzikie wężowidło - ciekawe zachowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce będzie załamanie cenowe rynku w dziale wężowidła na allegro :)


500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj takie ekscesy to się w nocy wyrabiają, a tu proszę... Wężowidło w ciągu kilku sekund prześmignęło ze 40cm po skale. Na dodatek przy pełnym oświetleniu. Rzecz się wydarzyła po tym jak wyczyściłem tylną szybę z glonów (łączenie ze skrobaniem wapiennych), więc w akwarium był śmietnik straszliwy. Katalizatorem mogła być też temperatura 27°C. Ale, żeby tak w dzień... Przy ludziach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odpieniacz to pewnie kilka kubków w minutę wylał :)


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny film. moje na szczęście bardzo rzadko. Ale nigdy nie udało mi się sfilmować bo zanim wyciagnełam aparat to w baniaku mleko. Pomijajac już kwestie techniczne (ostrość żeby było coś widać) to dzis próbowałam sfilmować jak pterabogom bierze jajka. Siedziałam ponad dwie godziny, od trzymania aparatu zaboloły mnie ręce,odłozyłam. cała akcja nie trwała dłuzej niż 2 sekundy.Oczywiście nie zdązyłam


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przekladalem zycie z 1 akwarium do 2 to tez mialem mleko w nowym zbiorniku :)

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.