Skocz do zawartości
djbovorta

Opti White 60/40/40 New project

Rekomendowane odpowiedzi

Tetaz to wyglada nawet nawet :) zmienilabym tylko wylot z obiegowki na cos czarnego lub loc line:)

- Areyka nadaje mobilnie -


Tak było..

Tak też było..

__________________________________________________________________________________________

AKWARIUM: Red Sea Max 250 Żywa skała ok. 8-10kg, MarcoRocks ok. 15kg, Nature's Ocean Live Sand (9kg). CYRKULACJA: Jebao RW-4 + Tunze Turbelle NanoStream 6025 + Jecod DC3000 i NJ1200 w panelu ODPIENIACZ: Stockowy RSM OŚWIETLENIE: Stuningowana pokrywa, 216W na ledach (w tym kolor) + sterownik by Morświn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cud, miod i orzeszki. Kessilowe lampy to jednak magia sama w sobie :)

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


Tak było..

Tak też było..

__________________________________________________________________________________________

AKWARIUM: Red Sea Max 250 Żywa skała ok. 8-10kg, MarcoRocks ok. 15kg, Nature's Ocean Live Sand (9kg). CYRKULACJA: Jebao RW-4 + Tunze Turbelle NanoStream 6025 + Jecod DC3000 i NJ1200 w panelu ODPIENIACZ: Stockowy RSM OŚWIETLENIE: Stuningowana pokrywa, 216W na ledach (w tym kolor) + sterownik by Morświn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę chyba z innego forum ten twój nick...RA? Ten kessil za***iscie pasuje do twojego baniaka.A co do wcześniejszych rozterek na temat przelewu to mysle ze to nie wygląda tak zle ale ja bym pudełko zlikwilowal i pozaklal na spływy koanka 90 stopni z nieduzymi frezkami

Cos ala to

Edytowane przez onestone (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz się że bez korony błazenki Ci nie wyskoczą ?

Bo moje czasami trafiają do panela z tyłu. Mam koronę. Mimo że leję 2cm poniżej krawędzi to przeskakują czasami :p

U Ciebie taki wyskok może dla nich skończyć się tragicznie


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma racje ja mam niższy poziom u Siebie a juz błazna i chromisa straciłem,wiec albo nizszy poziom albo korona niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie skaczą i mam nadzieje ze dalej tak bedzie . A jak wyskoczy trudno , podoba mi sie taki poziom i zadnej korony nie mam ochoty ogladac

A takie kolanko nie bedzie siorpac ? Tu na tym filmiku tez wysokiego poziomu wody nie ma. A jak same rury bym zostawił to zaraz by cos zassało do środka. Druga sprawa ze pewno na rewizje bym musial założyć zawór bo jeden by nie wydalal z odpływem jezeli by sie przelewało tylko krawędzią rurki. Mi tam średnio juz przeszkadza to pudelko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie takich samych wymiarów akwa i wode okolo3cm od górnej krawędzi i poza babkami piaskowymi nigdy nic nie wyskoczyło :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie tego kessila na ile mniej więcej masz poustawiane pokrętła ?? i jeszcze jedno pytanko odnośnie RW-4 masz ją tylko jedną bo za***iście buja ja mam 2 x WM4000 Blau ale aż tak to nie bujaja a akwa mam 60x50x50. Mozesz powiedzieć na jakiej wysokości masz ja powieszoną i jak jest skierowana bo u mnie obie pompy ok 13cm od krawędzi górnej pracują na 85% i bujają tak na 1cm a pokrętło 3/4 w prawo ustawione. Byłbym wdzięczny za info moze byc na pw. Po za tym całkiem fajne szkiełko tylko jeszcze dołozyc troche korali i bomba. Pozdrawiam :thumbup:


Blue Lagoon II [200L w obiegu] -> http://nano-reef.pl/...blue-lagoon-ii/

24215be9f10266e9ed82b8bafd0f7b0bu301a872.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompę zmienilem na Jebao wp-10 stat takie fale falownik jest ustawiony jakość 15 cm od górnej krawędzi skierowany w strone przedniej szyby w gore . W jebao kwestia dopasowania do umiejscowienia pompki pokrętłem . Musisz kręcić powoli by usyskc wymagany efekt . Ja gdybym przekrecil odrobine w prawo fale wydostają sie ze zbiornika ale gdy przekręcę za mocno w prawo fale znikają . Kessil pracuje na roznych ustawieniach z siła swiatla na maxa a kolor przewaznie pokrętłem bardziej w lewo poki nie mam kontrolera do tej lampy. Jakies rady jeszcze potrzebujesz? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.