Skocz do zawartości
Marcin1701

Zoanthus z olx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam juz przygotowana dokumentacje - korespondencja + zdjecia + ogloszenia w trybie offline. Zobaczymy co sam sprzedajacy powie bo sledzi ten temat. Juz zalatwialem taka sorawe i wiem ze nie jest to takie trudne

A tak w ogole to niesmialo sie zaczynaja otwierac, jeszcze trudno powiedziec co to jest ale przynajmniej jest postep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się prosi aby powstał na forum dział "Uwaga przekręt".

Takich "kwiatków" zapewne więcej by się znalazło.


acee4e0f3e82859a8ba176830428e15au882a770.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gnom - kolega Waldemor jest na forum, logował sie nawet dzisiaj, spróbuj może na PW z nim porozmawiać.


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi :) jak ktoś chce rybkę to zapraszam aby sobie popatrzył jak się zachowuje i jak je :p zamiast kit wcisnąć, że znajda wszystko chętnie nawet silikon z baniaka :) Chociaż zaraz... ktoś mi raz zarzucił, że krewetki jakie ode mnie dostał nie miały 2 nóg :) ale po czasie na szczęście odrosły to rozeszło się po kościach :D


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak 4/5 "szczepek" cos tam sie otworzylo. Zoa sa w fatalnym stanie, wyplowiale, malutkie. Musialy byc trzymane bez swiatla, albo dostawaly tylko swiatlo sloneczne. Moze kiedys beda podobne do tych ze zdjec, ale jak narazie to zdjecia i to co dostalem nie ma nic wspolnego.

Dlatego sadze ze byly trzymane bez swiatla, bo w pewnym czasie zupelnie przez przypadek mialem skalke zoasow i innego miekasa ktory nie otrzymywal praktycznie swiatla - oba wyjasnialy, stracily "pigment", trzeba bylo kilka ladnych tygodni zeby cokolwiek zaczely odzyskiwac dawny wyglad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem od niego zoasy w jeszcze w maju. W sumie miało być 5 odmian. Wszystko przyszło malutkie i brązowe. Jednak poprzyklejałem to w różnych miejscach na skale. Teraz, po 2 miesiącach, zaczynają się pojawiać jakieś kolory, widać, że różnią się od siebie. Może jeszcze ze 2 miesiące i będą wyglądały tak jak powinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.