Skocz do zawartości
lukaszra

Rurowka wypadla z rury :(

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mial ktos taka sytuacje ze z duzej rurowki Sabellastarte sanctijosephi

wypadl caly pioropusz ??

powiedzcie rure zostawic ?? jakas opcja ze wypusci nowy ??

post-12468-0-46280400-1435485094_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - wypuści. U mnie po 2 tygodniach miała nowy pióropusz.


ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - wypuści. U mnie po 2 tygodniach miała nowy pióropusz.

nooo to kozak cale szczescie ze nie wywalilem rury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rurke zostaw powinna wypuscic nowy piuropusz zastanow sie lepiej dlaczego go zgubila

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zazwyczaj jak dochodzi do odbudowy to pióropusz nie jest już tak okazały jak poprzednio.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze niekiedy jest nawet lepszy r.i.p.

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wypadl nie wiem ,, obok jest 2ga 2razy wieksza i piekniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... w moim przypadku jak kiedyś jedna z rurówek zgubiła pióropusz to później wyglądał on jak wytarty pędzel ( 1/3 tego co kiedyś) i tak już zostało - być może spowodowane to było dużą cyrkulacją ... być może wtedy dostosowuje ona jego wielkość do warunków w których żyje.

W każdym bądź razie lukaszra nie przejmuj się tylko czekaj aż " piórka " jej odrosną.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja drugi nowy ma okazalszy niz pierwszy takze to bzdura ze drugi bedzie miala mniejszy itp


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak @seicodriver napisał. Moja nowy pióropusz ma większy i ładniejszy, więc to nie reguła.

Edytowane przez tka3kp (wyświetl historię edycji)

ReefMax -  Odpieniacz Hydor Slim Skin 135.35, 3x24W T5, Hydor Koralia Nano 900 i 1600, 11 kg LR + 9 kg LS, sól AF RS + Probio S, Pro F, Probio F. Obsada - głównie LPS, kilka miękkich, pustelnik, 2 debeliusy, rozgwiazda piaskowa, kilka Turbo, Synchiropus splendidus, 2x Amphiprion ocellaris, Valenciennea puellaris, Pterapogon kauderni i Chrysiptera parasema.

0e93da8f008542a888d593ba9d084493u522a479.png

"Wszechświat i ludzka głupota są nieskończone. Co do tego pierwszego nie jestem pewien.” – Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak @seicodriver napisał. Majo nowy pióropusz ma większy i ładniejszy, więc to nie reguła.

cos mi si wydaje ze ona zrzucila ten ze wzgledu ze dostala lepsze warunki ,,, ale nie wiem ,, w kazdem razie czekam na nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinniście być zadowoleni że macie ładniejsze rurówki po przejściach w akwarium niż w Oceanie.

... seico" i nie zarzucaj mi tu pisanie bzdur bo jest to przypadek z mojego akwarium i nie tylko .....

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem o Tobie tylko ogolnie ludzie pisza ze niby ma gorsze piora po zrzuceniu wiec sie nie gniewaj ze to bylo do Ciebie


80x35x40, LED PS black phyton 90w+ T5 24W Actynic, 2X tunze 6015, Deltec MCE600 Kolorowo miękko-lps-owo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"seico" spoko - ale co ważne żeby nie załamywać się jak rurówka zrzuci pióropusz bo i tak odrośnie / jednym ładniejszy a drugim mniej okazały / warto to wiedzieć.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam znaka jak sie pojawi i porownany fotki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrastaja takie same jak byly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.