Skocz do zawartości
buczi82

Moderator a Forum...

Wieksze uprawnienia dla Moderatorow ?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tak czy Nie ?



Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, czy Moderator nie powienien miec wiekszych uprawnien na forum ? Modkow jest duzo i praktycznie zawsze jeden jest, czy to w dzien czy w nocy, a Admina czy wlasciciela malo co widac, chyba ze loguja sie jako niewidoczni...

Modkow nie wybrano za piekne oczy (chyba:) joke), Administracja ma do nich zaufanie i wiedza na czym stoja, wiec jak dla mnie powinni dac im wieksze pole do popisu, czasem ktos cos czegos potrzebuje, ale tylko Admin moze to zrobic, a wiadomo, czlowiek cale zycie na forum nie siedzi, urlop, rodzina, praca etc...

Moze mala ankieta jesli Administracja sie zgodzi, co o tym mysla forumowicze...


Cross my path of life and you will find only DEATH...

6d169f8bf8373f2c26918ed260120659u191a864.png

270 + 154 + ATI 8x39w + BM 3.5 + DCT 6000 + 2x RW8 + RW8 (Tunze Rock) + WP25 + Dolewka TMC + Marine Doser ETC...

Aquaforest (PRS) + DSB + Refugium + LS 9kg + DR 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak ogólnie to nie wiem co za różnica z ich prawami.

Według mnie stanowisko moderatora to kontrola tego co piszą użytkownicy, sprawy międzyforumowe itd.

A to admin decyduje czy chce mieć sponsora tego i tamtego no i zarządza forum od tej strony technicznej :)

Nic nie mówię ale wątpie aby moderator chciał być moderatorem + grzebać w serwerowni czy w bazie danych żeby dodać coś/zmienić itd.

No i na koniec, według mnie moderatorzy spisują się bardzo dobrze jak na moje gusta, ogólnie tutaj panuje porządek w postach - nikt się nie wyzywa.

Trochę więcej pracy powinni natomiast zainwestować w ogarnięcie syfu, bo wiele bardzo pomocnych(ważnych) informacji ginie na dnie tego forum na którym ciągle jest jakiś ruch :)

Co dziwne zrobiłem prawie 300postów i nie mam ostrzeżenia - przypadek ? nie sądze!

Przydałoby się też ogarnianie użytkowników którzy notorycznie próbują spamować o tym czy to cyjano itd. Bo co mamy zrobić ?!

To on ma przed oczami swoje akwarium a internet jest potężny i wystarczy wpisać w google grafika CYJANO! a potem sprawdzić/porównać i poczytać opis. To wiele czasu nie zajmuje ale drażni jak widzę użytkowników bo po co poraz setny odpowiadać na coś co jest banalne...


"Mówiłaś mi" bym nie umarł, to jest w genach

"Brzydki, zły i szczery" w biegu "Po drodze do nieba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie mam zastrzezen do pracy Moderatorow, rowniez nie chodzi mi o baze danych etc

Ale np magiczny przycisk do aktywowania, usuwania, banowania konta, zmiany nika etc Napisalem ogolnie, nie wiem jakie uprawnienia ma Moderator...

Podam swoj przyklad, zalozylem nowe konto bo to jest kobiety, czekalem jakis czas, napisalem do Modka, dostalem odp ze moge zmineic nik zamiast zakladac nowe konto, to by mi bardziej odpowiadalo, Moderator napisal ze tylko Admin ma magiczny przycisk, wiec napisalem do Admina, czekalem kilka dni, zero odzewu tylko dostalem powiadominie o aktywacja nowego konta, a skoro mozna zminic nik to po co zakladac nowe i zasmiecac... O takie rzeczy mi chodzi...

Co do tematow to masz racje, ja tez czasem powtarzam, ale kiedy uzywam wyszukiwarki nie pokazuje tego co powinno tylko calkowicie co innego, ale to juz inna sprawa...

To tylko pomysl, nic wiecej, jezeli zly, mozna zamknac ;)


Cross my path of life and you will find only DEATH...

6d169f8bf8373f2c26918ed260120659u191a864.png

270 + 154 + ATI 8x39w + BM 3.5 + DCT 6000 + 2x RW8 + RW8 (Tunze Rock) + WP25 + Dolewka TMC + Marine Doser ETC...

Aquaforest (PRS) + DSB + Refugium + LS 9kg + DR 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie nie mam zastrzezen do pracy Moderatorow, rowniez nie chodzi mi o baze danych etc

Ale np magiczny przycisk do aktywowania, usuwania, banowania konta, zmiany nika etc Napisalem ogolnie, nie wiem jakie uprawnienia ma Moderator...

Podam swoj przyklad, zalozylem nowe konto bo to jest kobiety, czekalem jakis czas, napisalem do Modka, dostalem odp ze moge zmineic nik zamiast zakladac nowe konto, to by mi bardziej odpowiadalo, Moderator napisal ze tylko Admin ma magiczny przycisk, wiec napisalem do Admina, czekalem kilka dni, zero odzewu tylko dostalem powiadominie o aktywacja nowego konta, a skoro mozna zminic nik to po co zakladac nowe i zasmiecac... O takie rzeczy mi chodzi...

Co do tematow to masz racje, ja tez czasem powtarzam, ale kiedy uzywam wyszukiwarki nie pokazuje tego co powinno tylko calkowicie co innego, ale to juz inna sprawa...

To tylko pomysl, nic wiecej, jezeli zly, mozna zamknac ;)

witam

Nawet jak właściciele nie co dzień są na forum, to czytają wiadomości, więc spokojnie można pisać:-))

pozdrawiam

Irmina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem, w takim razie temat mozna zamknac ;)


Cross my path of life and you will find only DEATH...

6d169f8bf8373f2c26918ed260120659u191a864.png

270 + 154 + ATI 8x39w + BM 3.5 + DCT 6000 + 2x RW8 + RW8 (Tunze Rock) + WP25 + Dolewka TMC + Marine Doser ETC...

Aquaforest (PRS) + DSB + Refugium + LS 9kg + DR 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.