Skocz do zawartości
bibik

miniflotor

Rekomendowane odpowiedzi

witam.czy orientuje sie moze ktos jak srednice ma kubek w nowym miniflotorze?oraz jaka jest odleglosc max od scianki akwa do konca obwodu kubka odpieniacza[na orginalnym uchwycie],musze wywiercic otwor na kubek w pokrywie akwa i musze to jakos wstepnie zaplanowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam, do sptrzedania miniflotora 45+przesylka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bibik :

czy orientuje sie moze ktos jak srednice ma kubek ....

Rafał :

mam, do sptrzedania miniflotora

ROTFL

:)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rotfl, a brak czytania ze zrozumieniem :) ( no offence Rafal )


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr

Nie zrozumiales ?:)

Bibik napisal, czy ktos sie orientuje, jaka srednice ma kubek. A Rafal odpisal, ze ma do sprzedania miniflotora za 45.

Bibikowi chodzilo o to, ze chcial sie dowiedziec, czy ktos sie orientuje jaka srednice ma kubek. Na to Rafal mu odpowiedzial, ze za 45 ma miniflotora do sprzedania. Wtedy Bibik napisal czyzby nikt sie nie orientowal (chodzi mu nadal o srednice kubka) a Bart wtracil, ze Rafal ma. :)

Rozumiesz ?

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieczorem moge sprawdzic to napisze bo mam go akurat


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bibik jak nie znalazles tych wymiarow to podaje kubek srednica 8,5cm odległosc max od scianki na orginalnym uchwycie 12cm a moj w najwyzszym miejscu ma sysokoc niecale 5 cm i swietnie miesci sie pod pokrywa a piane ustawiam na pompce bo ma regulacje


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.