Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

17 godzin temu, robertww napisał:

Witam.

Posiadam płytkę  Aqumy w starej wersji z softem 2.1 którą chciałem zaktualizować do nowego softu 3,1 i tu pojawia się problem . Podczas wgrywania wyskakuje błąd . Mogę prosić o jakieś sugestie ?

Instalowałeś bibliotekę DS1307RTC, onewire i time bezposrednio z poziomu "szukajki" Menadzera Bibliotek Arduino ?  Jeśli tak to usun bibliotekę DS1307RTC (pliki masz w My Documents/Arduino/libraries) i dograj ją z zipa ze strony Magu. Pozostałe jak time i onewire mogą być prosto z szukaj Menadzera Bibliotek. Nie miałem czasu aby zagłebić się w zródła Biblioteki bo teoretycznie obydwie (ta sciagnieta przez menadzera i ta pobrana ze strony Magu to wersja 1.4.0 by Michael Margolis) ale po wielkościach plików widać, że to nie jest to samo. 

Magu modyfikowałeś tą bibliotekę ? 

VDR

VDR

17 godzin temu, robertww napisał:

Witam.

Posiadam płytkę  Aqumy w starej wersji z softem 2.1 którą chciałem zaktualizować do nowego softu 3,1 i tu pojawia się problem . Podczas wgrywania wyskakuje błąd . Mogę prosić o jakieś sugestie ?

Instalowałeś bibliotekę DS1307RTC, onewire i time bezposrednio z poziomu "szukajki" Menadzera Bibliotek Arduino ?  Jeśli tak to usun ją (pliki masz w My Documents/Arduino/libraries) i dograj ją z zipa ze strony Magu. Pozostałe jak time i onewire mogą być prosto z szukaj Menadzera Bibliotek. Nie miałem czasu aby zagłebić się w zródła Biblioteki bo teoretycznie obydwie (ta sciagnieta przez menadzera i ta pobrana ze strony Magu to wersja 1.4.0 by Michael Margolis) ale po wielkościach plików widać, że to nie jest to samo. 

Magu modyfikowałeś tą bibliotekę ? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.