Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

O to mi chodziło z ta listą bibliotek - teoretycznie nie powinien mieć problemów bo nic więcej tam nie ma. @robertww kiedy pobierałeś te biblioteki ze strony Magu ? 

Biblioteki pobrane dzisiaj ze strony na najnowszym IDE 1.8.5 śmigają ok. Przed chwilą sprawdziłem. Pobierz je może jeszcze raz. 

Szkic używa 23730 bajtów (77%) pamięci programu. Maksimum to 30720 bajtów.
Zmienne globalne używają 909 bajtów (44%) pamięci dynamicznej, pozostawiając 1139 bajtów dla zmiennych lokalnych. Maksimum to 2048 bajtów.

Kompilowane pod Arduino Nano. 

OneWire w managerze bibliotek jest już w nowszej wersji tak btw. No i rzuciłem na szybko w zródła 1.4.0 RTC ze strony Magu i na zrodla 1.4.0 RTC pobranej przez menagera bibliotek i jest sporo zmian mimo, że wersja wszędzie jest taka sama. Znaczy wersja ze strony Magu ma więcej kodu ;)  Aż zerknę później na repo tej biblioteki - bo widać, że jakiś babol jest w samym mechanizmie dystrybucji. 

 

 

VDR

VDR

O to mi chodziło z ta listą bibliotek - teoretycznie nie powinien mieć problemów bo nic więcej tam nie ma. @robertww kiedy pobierałeś te biblioteki ze strony Magu ? 

Biblioteki pobrane dzisiaj ze strony na najnowszym IDE 1.8.5 śmigają ok. Przed chwilą sprawdziłem. Pobierz je może jeszcze raz. 

Szkic używa 23730 bajtów (77%) pamięci programu. Maksimum to 30720 bajtów.
Zmienne globalne używają 909 bajtów (44%) pamięci dynamicznej, pozostawiając 1139 bajtów dla zmiennych lokalnych. Maksimum to 2048 bajtów.

Kompilowane pod Arduino Nano. 

OneWire w managerze bibliotek jest już w nowszej wersji tak btw. No i rzuciłem na szybko w zródła 1.4.0 RTC ze strony Magu i na zrodla 1.4.0 RTC pobranej przez menagera bibliotek i jest sporo zmian mimo, że wersja wszędzie jest taka sama. Aż zerknę później na repo tej biblioteki - bo widać, że jakiś babol jest w samym mechanizmie dystrybucji. 

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.