Skocz do zawartości
Tom

dwa zoltki w 250 ?? potrzebne opinie

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze ... siedze i mysle ... jak myslicie, ma to jakas szanse powodzenia ? chetnie trzymalbym dwa "doktory" - sa to moje ulubione rybki jakby nie patrzec tylko czy litrazowo sie nie pozabijaja ? doktorki bylyby kupowane i wpuszczane jednoczesnie, bardzo male egzemplaze i nie wiem, mam stracha troche ze mi rozsadza baniak :).


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie udac:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo mi zaspiewal sprzedwca :) ... "z zoltkami nie wie, oj nie wie sie ..."

wiec mamy jeden glos na .... "moze" :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj sie go czy lepiej dawac dwa malutlie czy jeden maly a drugi duzy. Wtedy rankingi by byly od razu ustalone.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysl :yes


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tam ? Juz plywaja ?:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... myslicie Panowie ze sie uda? Wszedzie czytam ze dwa pokolce to tak z 400L co najmniej :) I jak patrze u znajomych co parki pokolcy wyprawiaja w akwarium... :)

No ale moze sie uda, a jak juz tak w niemieckim gronie sobie dyskutujemy to zapraszam na Fish and Reptil do Stuttgartu na poczatku grudnia, mozna naprawde zrobic tanio zakupy, sa wszyscy producenci i wszyscy hodowcy, od SPS-ow az sie łuna nad halą pojawila w zeszlym roku :) a ceny bardzo zachecajace, do tego sympozja i inne ciekawostki, sa wszyscy "wielcy" akwarystki w Niemczech, slowem WARTO :) I cieply kat sie u mnie znajdzie :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Maniak !

W sobote i niedziele te targi sa w Hamburgu. Nic nie kupie. Ide z zona.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, chociaz pare Ablegerów to na pewno kupisz :) Na targach sa naprawde tanie ale trzeba sie zjawic najlepiej zaraz po otwarciu kiedy najladniejsze jeszcze nie sprzedane, zaplacic i zarezerwowac, spokojnie obejrzec cale targi i na koniec odebrac :) Ja praktycznie juz zarezerwowalem sobie przez internet pare ciekawych glonow w ProMarin i kilka malych twardzieli (a co sie bede obcyndalał:) ).

Tak wiec nie bede lecial na wariata w piatek po pracy ale sobie juz spokojnie pojde w sobote rano na caly dzionek i w niedziele chyba tez - beda ciekawe referaty, moze przyjedzie paru specjalistow z USA, Knop sie bedzie produkowal, Latka, Mrutzek, Baur-Kruppas i ta cała banda wiec bedzie milo posluchac. A i swietloweczki sobie taniej kupie, i jedzonko, a moze jakis grubszy sprzet jak bedzie dobra oferta :) A przewaznie jest tak ze 20% ponizej ceny sklepowej to kazdy oferuje, ostatnio CoralSands mial m.in.

refugia podwieszane z oswietleniem za cene prawie polowe nizsza niz w sklepie :) bedzie troche nowosci na pewno, zawrze sie znowu duzo ciekawych wiadomosci... az Ci zazdroszcze ze idziesz na te targi, porob zdjecia jak bedzie cos ciekawego, w ogole zamiesc na forum relacje jakie sa najnowsze trendy w morszczyznie :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie tam Stani, nic nie plywa jeszcze i dlugo nie poplywa. zaczynam juz po prostu myslec powoli nad nowym :) a poniewaz zona mi truje zeby wpuscic dwa zoltki to pytam sie o zdanie :). start baniaka dopiero na przyszly rok na wiosne planowany :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak to jest: ja tez chcialem dwa zoltki a moja zonka koniecznie hepatuska. Musialem z jednego zoltka zrezygnowac bo akwa ciut przymale.:)( Widze, ze pomysly Twojej zony by mi odpowiadaly (pozdrow ja ).:)

Na hepatuska to tam troche malo miejsca ale jak AquaManiac pozwoli :) to moze dwa zoltki jakos upchniesz. Jak sie przyjma to beda napewno super wygladac.:yes


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i coraz bardziej nabieram chęci na jednego Zebrasoma - zbiornik 100x50x45. Nie ukrywam, że z żoną chorujemy na tą rybkę od samego początku. Do żółtka dodał bym 2 błazenki i obsada kompletna. Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zoltek to swietna rybka, ja tam sobie nie wyobrazam baniaka bez zoletgo machadelka :)

@Stani

no kurcze kusi mnie, nie powiem :). Jak bede tak daleko to pogadam z Kwiatkiem, on teraz to 300 wpuscil zoltaczka, hepatusa i bialobrodego, dam temu zwierzyncowi troche czasu a pozniej sie wypytam czy baniaka mu nie rozerwaly :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

W Szwecji widziałem akwarium 500l pływało tam z 10 żółtych i z 10 królewskich było wszystko ok. Jedynie z tego co wiem to problem jest z białobrodymi.


Pozdrawiam ------------------------------------------------------ AKWA 180 DL x 60 WY x 80 SZ - SUMP 100 DL 50 WY 70 SZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.