Skocz do zawartości
smk

Koniec świata!!!

Rekomendowane odpowiedzi

W radio usłyszałem że producenci Jamesa Bonda postanowili zarzucić dotychczasowy image bonda gdzie biega z pięknymi kobietami i....

... siedzicie...

...postanowili wprowadzić wątek homoseksualny!!!

Spojrzałem szybko w kalendarz i no niestety nie mamy dziś 1 kwietnia.

No nie panowie - jak juz James jest gejem to tylko patrzeć jak hetero beda w mniejszości...

Osobiscie nie mam nic do gejow ale niech nie przesadzaja. Jak usłysze jak James woła "stoj bo strzelam kochanie" do gościa to chyba sobie z łuku w torbe strzele.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie???

.... koniec świata.....

Ten nowy aktor cos mi podejrzanie wygladal.

Nie mam nic do gejów ale J. Bond jako gej (czy chocby biseks) bedzie wygladal zalosnie.

Ja juz myslalem ze w ramach tzw. poprawnosci politycznej ktorys tam z kolei J. Bond bedzie Murzynem, ale geja to powiem szczerze sie nie spodziewalem...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie od dawna było wiadomo że James wszystko zrobi dla jej królewskiej mości... albo króla :)

Ale mogliśmy się tego spodziewać jak pod uwagę brali jako jamesa np. Orlando Blooma - w sumie on może wystąpi jako dziewczyna Bonda :)

http://www.imdb.com/title/tt0381061/ - dziewczyna Bonda niezła sztuka (wole brunetki) ale który to jego chłopak?

Mam nadzieje że żartowali w tym radio, a jeśli nie to "wątek homoseksualny" ograniczy się do spojrzenia i co najwyżej klepniecia w tyłek

Bo jak zobacze na ekranie jak James "zapina" gościa od tyłu (albo sam jest zapinany) to już przestane do kina chyba chodzic.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd oni w ogole wytrzasnęli tego bubka???

Juz Will Smith bylby lepszy, powaznie pisze :)

Clooney by niezle pasowal, w ogole jest masa fajnch aktorow ktorzy by pasowali to tej roli. No i dziewczyny Bonda musowo anorektyczki, jakzeby inaczej. No i oczywiscie z terrorystami bedzie walczyl, jakzeby inaczej.

Przewiduje ze film bedzie baaaaardzo slaby, wlasciwie nigdy nie bylem fanem Bonda ale pare filmow obejrzalem z zaciekawieniem, niektore z rozbawieniem, a na tym to bym sie chyba tylko denerwowal, chyba go zbojkotuje i pojde na IMAXA 3D na jakis film o rafie :)

(a do mnie do Stuttgartu to sie warto wybrac chociazby ze wzgledu na IMAX 3D + Muzeum Techniki z oryginalnymi Concorde-ami, Tu-144 a niedlugo Buranem - ale kino wymiata - daja caly czas filmy naukowo-przyrodnicze, w tym 2 o rafie, safari itd... ale chyba najbardziej wymiata stacja ISS, naprawde mozna poczuc sie jak w kosmosie, 3D to jest jednak przyszlosc kina, ciekawe kiedy pierwsze projektory 3D do domu hehe - kupilbys Remik sobie taki co? :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki spokojnie jezeli to prawada z tym homo to nasz "rząd" i organizacje mu podległe oraz moherowa brać odpowiednio zareagują i ocenią "fachowym" okiem czy film jest poprawny ideologicznie. Na pewno nikt w tym kraju nie będzie już ogladał na dużym ekranie bezeceństw, antyrodzinnych treści czy dewiacji.

Ja jestem spokojny ... idę się znieczulić jeszcze bardziej :drink ...


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gorszy od Bonda-geja to był tylko chyba Timoty Dalton. Powiem tak - stare bondy bardzo lubie a nowye to juz takie delikatnie mówiąc na maxa śmieszne (jak np. Pierce Brosnan agrafki czołgiem robił kierując jedną ręką). Choć może i stare też śmieszne tylko za małolata je oglądałem i wymiatały wtedy (szczególnie w porównaniu do hansa klosa i "07 zgłoś się").

Także ogólnie bondy to szmira ale Bond - symbol męskości gejem. To mnie naprawde zirytowało. Naprawde geje moga sie tam zapinac w te owlosione tylki jak im miło - nikt im nie broni, ale niech nie zmuszaja wiekszosci do ogladania tego. No chyba że ja już w wieku 28 lat za stary jestem i teraz "trendy" jest być gejem, albo bi.

IMAXX fajna sprawa w Berlinie byłem kilka razy. Heh tam przynajmniej jeszcze nie puszczają "Stacja ISS gejów" czy "Ryby geje na rafie koralowej" :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Aleks na urlopie jestes ze od rana pijesz? :)

Nie kracz bo rzeczywiscie moze tak byc ze go oprotestuja, moze nie rzad ale "spontaniczne protesty spoleczne" to na pewno beda :) Ale moze i jakis minister sie zdenerwuje, w ogole obecna obsada ministerialnych stanowisk to jakas totalna zgroza, takiej slabej (w sensie kompetencji) ekipy to jeszcze nie bylo po 1989, nie myslalem szczerze ze wezma takich amatorow :) Wg, mnie i tak najlepsza byla ta pierwsza ekipa po 1989 tylko sie musieli oczywiscie od razy wszyscy poklócic, jakzeby inaczej, do dzisiaj sie klóca i chyba nigdy nie przestana.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony wiadomo że najleprze wiadomości można uzyskać w łóżku (nie mówiac o możliwości zrobienia fotek... )Tak więc agent kochajacy inaczej daje wywiadowi nowe możliwości a feeee.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym bondem IMHO był Roger MOORE


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khmer :) dokladnie.. to patriotyzm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.