Skocz do zawartości
AquaManiac

Hmmm...... Gucwińscy....

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mogę zaliczyć się do miłośników zwierząt - w domu oprócz 2 zbiorników mam jeszcze 5 innych zwierząt do ogarnięcia i niestety np. nie rozumiem faktu niezorganizowania wody zwierzętom ich wymagającym. Mogę zaliczyć się do tych osób, dla których tego typu praktyki są karygodne i brak funduszy nie przemawia do mnie w takich wypadkach.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

dobra dajcie na luz.... dzisiaj juz o tym w radiu gadali. wniosek jest latwy,kto z Was ma racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na targach w Wrocławiu w sobotę i odwiedziłem ZOO powiem że wyobrażałem to sobie inaczej ... Byłem troche zawiedziony ale jakiś wynaturzeń nie stwierdziłem. Bardzo niepodobały mi się "wybiegi" dla słonia i hipopotanów - zamałe oraz po prostu obrzydliwe!!! Jest jednak pare ładnych wybiegów np. tygrysy. Widziałem akwarium morskie jak niezapomne to dam jego zdjecie uważam je za troche zaniedbane.

Co do funduszy to się nie wypowiadam bo nie znam ani kosztów utrzymania ani przychodów jednak jak tam byłem to widziałem dużo ludzi - bilety po 10zł a ulgowy 4 zł. Mysle że jak na Polske to jest to dużo bo wiadomo idzie się z żoną dziećmi.

Zawsze myślałem że to zoo to coś ważnego dla nauki że może pomóc przyrodzie zwłaszcza programy w TV utwierdzały mnie w tym przekonaniu. Także obecnośc zarządzających zoo w sejmie powinna mocno pomóc zoo, niestety to farsa -na garbie zoo + TV kasuja diete poselską i tyle .

To zoo przynajmniej to co widać nie da wiele przyrodzie ot po prostu zoo jakich wiele, a szkoda.

Ale powiem wam że miasto Wrocław jest piekne!!!bardzo podobał mi sie most po którym jechałem.

Widać duże inwestycje w infrastrukturę drogową.


Aiptas mój wróg. 200l kłopotów ale miłych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.