Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

Uchwyt do TV

Rekomendowane odpowiedzi

(Przesunelem temat bo sie topic robil :D )

Moja zonka ma to co chciala nawet wiecej dostala , pojechale mprzywiozlem TV i dodatkowo do lazienki chcialem kupic ale mneijszych nie mieli to wzielem do drugiego pokoju tylko juz nie SONY a PANASONIC ... wow zajefajny maja obraz , chyba zaczne patrzec torcoeh tez i w TV nie tylko w koputer :D

Ps ; zaraz go do sciany przykrece tylko musze pojechac kupic uchwyt :D

tv1.jpg

tv2.jpg

tv3.jpg

tv4.jpg

tv5.jpg

tv6.jpg

tv7.jpg

tv8.jpg

tv9.jpg

No i wisi sobie , fajne te uchwyty tylko jeden maja wade , kosztuja tyle co kompek Profilux Plus 2 i znowu mnie baba zrobila w bambuko :D :D

uchwyt.jpg

uchwyt1.jpg

uchwyt2.jpg

uchwyt3.jpg

uchwyt4.jpg

uchwyt5.jpg

Jak bylo ladniej na tej stopce czy na scianie ? .. jakies troche chamskei te uchwyty robia , teraz sporo od sciany odstaje :/ kur.... maly jakis 32 cale , myslalem ze to wieksze bedzie :/

Jeszcze tylko musze ten kabel wkuc w sciane i bedzie calkiem git , tylko jakis troceh maly mi sie wydaje ten TV albo sie przyzwyczailem juz :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam widze jeden kabel... gdzie reszta? powinno byc zasilanie + conajmniej jedna vizja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie , pomimo tego ze jest "jeden " to i tak jakos on tam nie pasuje .... to sa dwa zasilanie plus antena , oplecione biala tasma teflonowa , wyglondaja jak jeden , pomimo tego nie za ladnie :/ chyba lekko w scianke trzeba sie bedzie wryc , no bo to teraz wyglada jak TV na bialym patyku :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt troche tak wyglada, ale to duzo roboty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej balaganu bedzie jak roboty , bo wryc siew scianke nie problem wiercisz otowrek przy otowrku a pozniej pod skosem i masz kanalik , nastepnie zarzucic szpachla czy tez gipsem wystarczy , nie koniecznie cementem , wyrownac i pomalowac ... no troche balaganu by bylo , hmmmm.... robimy ?:D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym robil:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobie spoko ale juz nie dzisaij bo ma mdosyc , zrympalem sie tym wieszaniem uchwytu , mierzeniem ciaglym eh... ale wyszlo rowniutko przynajmniej :D

Nie , no ten kabelek psuje caly wyglad :D

Znowu trzeba rozkrecac ta lape zeby sciagnac TV :] ze tez odrazu nie podkulem tej scianki :/

Wiem , wstawie pod niego DVD i nie bedzie wtedy widac kabla :D odpada , do kitu pomysl DVD ma tylko 4 cm grubosci tez bedzie widac :/ musze kuc sciane :D

A w razie malowania kable wyrywac ze sciany ?:D hyhy , chyba zostawie jak jest :D a w razie jakbym kul scianke to jeszcze jeden kablik od DVD , nie trzeba sie nigdy spieszyc , musze pomyslec zanm bede prul i latal sciane :D:D:D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to olał. Za 2-3 lata zrobisz remont pokoju i wdedy wpuścisz kabel :D Szkoda biczowania......

Wygląda GIT!


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz , ale ten kablik naprawde drazni , na zywca jeszcze gorzej to widac :/ kur.... nie zasne przez te pare centymetrow kablika :D jak to szpeci caly wyglad ....:] nie no wryje sie zaraz , jade tylko przywioze nowe DVD chyba tez Sony wezme do kompletu i odrazu zagipsuje te kable wsyzstkie ,...ot pomorek czlwoieku konca niema tej roboty :D

A jak jest z tymi odtwarzaczami DIVX , warto to kupic Mariusz ? ty tam w tym obeznany jetes mow :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUP se kino domowe :D

i położysz sobie tam centralny głośnik :D i po sprawie :D

Ja tak samo zrobiłem :D


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do divx to tylko i wyłącznie BELLWOOD

ciulata firma ale robią dobre divx

http://www.allegro.pl/search.php?string=bellwood&category=337&buy=0&new=0&pay=0

Dam Ci wieczorkiem porównania do MANTNA i VIVY

Bellwood wychodzi najlepiej

Te nowe maja nawet USB kopiujesz na pen driva z kompa film, podłączasz do Bellwooda i oglądasz :D

JAK KOŁA DOJDĄ TO CI GO WYŚLE :D


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma jakichs sony odtwarzaczy divx ? ja byle ciulowatej firmy nie chce nie stac mnie na kupowanie jednego i tego samego :D wole kupic raz a dobrze :D

Kola dojda spoko :D HAHAHA LUDZIE MARIUSZ MI WYSLAL KOLA DO WYSCIGOWEG OROWERU :D:D:D to jest koles bezobciachowy :D

Nie no jak dojda kola to i dojdzei divx woel wziac od Ciebie jak od kogos inengo spoko pogadamy :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj. Kumpel kupił sobie lg za 1000zł i jak przyszedł do mnie i zobaczył tego to mu wacek opadł z wrażenia :D Ten bez problemu czta napisy. a lg nie

o sony zapomnij :D NAWET CENA PODOBNA :Dhttp://www.allegro.pl/item124979480_nowosc_dvd_sony_dvp_ns36_s_b_z_divx_mp3_gwar_pl.html

SONY i DIVX: porażka


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mario-sz :

słuchaj. Kumpel kupił sobie lg za 1000zł i jak przyszedł do mnie i zobaczył tego to mu wacek opadł z wrażenia :D Ten bez problemu czta napisy. a lg nie

To se ciulowate DVD kupił :D

Mam Pioneera (mój drugi już od 1999r) i jestem bardzo zadowolony

Czyta wszystkie płyty nieraz ma problem z napisami (ale sporadycznie)

nie wiem jaki masz TV ale ostatnio udowadniałem jak wygląda pożąsne DVD na dobrym TV przez konkretne średniej jakości kable komponentowe i DVD zwykłe za grosze na kablu Euro na tym samym TV.

Poprostu szok.

Co do Sony to też bym nie polecał , lepiej już coś z Pioneera , Yamaha lub coś w tym stylu


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda Tynio. Obraz DVD nie jest EXRTA COOL ale jeżeli chodzi o DIVX to jest żyleta. POZDRO


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir a wy tam macie w Szwajcarii HDTV? Bo ja np. nie jestem w stanie ogladac normalnej telewizji w PAL-owskiej rozdzielczosci skalowanej na ekranie HD, po prostu mnie trafia :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do HDTV potrzbujesz osobny dekoder - takie pudlo do HDTV naziemnej, HDTV SAT lub do HDTV kablowej - jak nie masz takiego dekodera to ni ma HDTV :D

HDTV rulez! Po prostu IMAX w domu. Jeszcze na ekranie 42" to dobrze przetworzony PAL wyglada jak cie moge ale na projektorze to roznica jest KOLOSALNA.

U nas w PL na razie w HDTV mam ze 30 filmow naściąganych z eMula, ale już w tym miesiącu rusza cyfrowa platforma HDTV ITI, a ze 2 miechy później Cyfra+ HDTV (tyle że cyfra na początku w HD bedzie puszczała tylko jakies zasrane mecze - jak ktoś nie lubi to może zapomnieć o filmach HDTV na cyfrze+)

Swir - trzeba było zamiast 2x 32" LCDków kupic 1x 42" + HDTV. Ale nie martw sie, dokup dekoder HDTV i powiedz żonie że to wszystko dla niej i za kare musisz teraz postawić 2000L rafe dla siebie :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co mi sie wogole martwic , jak ja TV ogladam tylko od swieta :D i nie bardzo nawet kumam o co chodzi z tym HD i w sumie nawet nie chce wiedziec bo mnie to nie interesi ...na pudelku napisane bylo HD , wiec pewnie bedzei mogl odbierac a kiedy co tam kto bedzie nadawal w tym HD czy tez juz nadaje , to mnie tez w sumie nie interesi :D) moj TV to akwarium i lepszego filmu mi nie potrzeba :D styknie mi spokojnie to ktoro mam , nie zamierzam zmieniac , niech zmieniaja Ci ktorzy maja po 100 litrow :D

Z tym trzecim TV "42" cale to pomysle , wcale nie glupi pomysl , moze masz racje .... bo to tylko rybki i szkoda wydawac kasy na duperelne komputery , wezme moze cos w zastaw od Lecha a postawie zaiwanisty TV kochanej zonce :D

Ps; Mnie tyle interesuje telewizja co pilka nozna ... stanowczo wole komputer od TV , nawet wole patrzec narazie w moje puste akwarium :D wyobraz sobie ze mam 600 filmow a obejrzalem tylko z 10 , uwierzysz? tak mnie wlasnie interesuja filym czy tez TV , przestalem tez czytac gazety :D interesuja mnei panienki z dlugimi nogami , akwarystyka morska mnie interesuje , komputer , pianino , gitara , jazda rowerem , plywanie i moje DIY ale juz coraz mniej :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.